>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nuances.

S 0

Sonderjyske

Użytkownik
Czołem!🏆🎯

W telegraficznym skrócie:

*
Poszukiwacz wałków, ustawek, fixów, h2h i grania wysokich kursów live i nie tylko.

* Postaram się zaoferować moją obecnością na forum, rozsądnie dobrane zakłady. Często też, w odwrocie niżeli grające "masy".

Copa Libertadores

To chyba moje ulubione rozgrywki, dające nieraz większe emocje niż rodzima, europejska edycja Ligi Mistrzów. Tej nocy mamy pięć spotkań, a moją uwagę poświęciłem w dużej mierze grupie E. Mamy tu Internacional (Bra), America De Cali (Col), U. Catolica (Chi) oraz Gremio (Bra). Po dwóch rundach na czele są obie brazylijskie ekipy z dorobkiem 4 oczek, dalej Kolumbijczyczy po wyjazdowej wygranej z U. Catolica. Bez punktu pozostają ostatni zawodnicy z Chile. I właśnie spotkaniu tego zespołu z Gremio w ramach 3 rundy oczekuję z niecierpliwością. Nie ulega wątpliwości, że w pewnym sensie to pojedynek o przysłowiowe być albo nie być dla U. Catolica. W zasadzie nikt chyba nie powinien mieć złudzeń, że Internacional straci oczka u siebie z America De Cali, mało tego, powinni spokojnie wygrać z przewagą co najmniej dwóch goli(aktualnie @2.46 w Pinncale). W ślad za nimi, moim zdaniem pójdzie dziś Gremio. Choć zwykle szukam niespdzianek i punktów zdobywanych przez tych wg kursow słabszych, to jednak dostępne obecnie (@2.60) na wygraną zespołu z Brazylii, to świetna okazja na poprawienie budżetu. Po zawirowaniach zwiażanych z wirusem, wszelakich opóźnieniach, jak do tej pory w lidze przegrali tylko raz w dziewięciu pojedynkach, mając przy tym najlepszą obok wyżej wspomnianego Internacionalu, obronę. I są głodni pucharów. U. Catolica (Chi) w swojej lidze dominują, są zdecydowanym liderem i po restercie w czterech meczach przegrali tylko raz. Nie mniej jednak, Chilijczycy mają trochę kompleks pucharów, a tym bardziej pojedynków z Gremio. Rok temu, to własnie wyjazdowa porażka 0x2 w ostatniej rundzie, pozwoliła Gremio wejść to fazy pucharowej, a zawodników z Chile pozostawiając na 3 miejscu w grupie. Dwa sezony temu, w Copa Libertadores nie wystąpili. Brazylijczycy, przy olbrzymiej konkurencji, jesli już grają w tych rozgrywkach, to z grupy zwykle wychodzą. Uważam, że odarcie ze złudzeń nastąpi już teraz i po tym meczu Gremio będzie miało siedem oczek na koncie, Internacional osiem, a ekipa U. Catolica pozostanie bez punktów. Swoją szansę na poprawę dorobku, poszukają w Kolumbii.

Grêmio/RS to win @2.60
🎯
 
Do góry Bottom