>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NSiS Error

rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
formatowałeś kompa ? Raz na jakiś czas to wskazane
Wstyd się przyznać: ale jeśli chodzi o grubsze sprawy techniczne to...
...to niestety mam &#39;dwie lewe&#39; ręce. I niekiedy wole nic nie kombinować.
System dwa lata temu był formatowany.
Dziwi jedynie fakt że wyjeżdżałem na uczelnie o 18 i wszystko grało.
Wróciłem o 20 - i komputer działa jak dawniej, ale zainstalować ponownie Play Online się nie da.
No nic chyba będę musiał zadzwonić na jakieś Pogotowie Komputerowe.
 
S 1

solenizant

Użytkownik
co dzis w NHL gracie , za bardzo sie nie znam na NHL czesciej obstyawiam europjekis hokej ale moze caroline hurricanes z NY devils albo phoenix coyotes z vancuver cannucks ? prosze znawcow NFL o opinie ;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Wstyd się przyznać: ale jeśli chodzi o grubsze sprawy techniczne to...
...to niestety mam &#39;dwie lewe&#39; ręce. I niekiedy wole nic nie kombinować.
System dwa lata temu był formatowany.
Dziwi jedynie fakt że wyjeżdżałem na uczelnie o 18 i wszystko grało.
Wróciłem o 20 - i komputer działa jak dawniej, ale zainstalować ponownie Play Online się nie da.
No nic chyba będę musiał zadzwonić na jakieś Pogotowie Komputerowe.
serio masz zamiaar oddac kompa jakims matolom ktorzy nie wiadomo jak ci tego formata zrobia i poinstaluja nie wiadomo co? ????
to jzu lepiej poswiec pare godzin a nawetpare dni i sie doucz jak formata walnac, bedzie wiedza na przyslosc i sam bedziesz wiedziec co na kompie poinstalowane, ja bym jakims bystrzachom bał sie kompa oddać ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dokładnie. Format nie jest trudny do zmontowania a ma się już naukę na później bo wszystko robi się tak samo.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Zanim zrobisz format lub oddasz komputer jakimś amatorom z pogotowia komputerowego,
ściągnij ComboFix i nim przeskanuj komputer. Program powinien wykryć syf, błędy, stworzy loga i to co będzie w stanie naprawi. Jeśli to nie zadziała skopiuj loga i wklej na forum dobreprogramy.pl tam Ci pomogą.
 
Do góry Bottom