>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowy system

rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Wpadłem na pewien pomysł. Oto jak ma wyglądać ten system:

Obstawiamy przed meczem zakład na wynik 0:0. kurs wynosi średnio 8,00-12,00, dla uproszczenia przyjmujemy kurs 10,00. Obstawiamy ten wynik koniecznie przed meczem, ponieważ chcąc obstawić na live, kurs będzie cały czas malał podczas meczu. I tak:

rodzaj zakładu: dokładny wynik
typ: 0:0
kurs:10,00
Stawka:10zł

teraz podczas trwania meczu czekamy na surebeta, kiedy to kurs na sumę goli:1 lub więcej będzie odpowiednio wysoki. I tak np:

20-30 minuta meczu: wynik 0:0
suma goli:1 lub więcej
kurs:1,20
Stawka:83,33zł

I mamy pseudosurebeta(o ile wcześniej nie padnie żadna bramka):
1/10=0,1
1/1,20=0,833

Niezależnie od wyniku mamy surebeta prawie 7%.
Oczywiście możemy puscić zakład na to, że padnie gol troche wcześniej, po mniejszym kursie, ale bezpieczniej z surebetem np. 1-2%, albo grać ryzykownie, czekając np. na surebeta 30%, ale wiadomo, że wcześniej może paść bramka.

Myślałem jeszcze ewentualnie o tym, aby wcześniej wnieść zakład na to, w których pełnych 10minutach padnie pierwszy gol, aby się zabezpieczyć(gdyby gol padł w pierwszych minutach nie zdąrzylibyśmy wnieść zakładu na sumę goli)

Proszę o wszelkie komentarze, propozycje, zastrzezenia, uwagi i analizy dotyczące tego systemu.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Nie no ludzie, oczywiście że trzeba obstawiać na betfair, a nie męczyć sie u bukmacherów którzy biorą 10% marży!!
znalazłem za to na Betfair ale tam po 20 minutach meczu byl kurs 1.07;/;/
to chyba jasne, że nikt ci nie da po 20 minutach kursu 1,30, bo nikt nie jest głupi.
musze przyznać że nie znam się bardzo dokładnie na zakładach live, ale jeśli na przed meczem był kurs np. 1,02 na 1+goli, a jest po 20 minutach 1,07, to warto zobaczyć czy nie mamy do czynienia z tym surebetem.

Proszę o komentarze i analizy tego systemu, bo robicie tylko tutaj zbędny offtopic :zoltakartka:
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Teraz na żywo będę pisał co sie dzieje. W każdej chwili jesteśmy już na plusie, kiedy skończyć zależy od tego, jak gracz jest w stanie zaryzykować:
26 minuta, 1,14, stawiając 1096zł jest surebet 4,47%
28 minuta,1,15, stawiając 1087 jest surebet 5,31% , kurs na 0:0 spadł poniżej 7!!!
31 minuta,1,17 stawiając 1068 jest surebet 6,98%, kurs na 0:0 spadł już do 5,8!!
36 minuta,1,22 stawiając 1025 jest surebet 11,15% - już spokojnie można postawić i zamknąć
40 minuta,1,24,stawiając 1008 jest surebet 12,80%

40 minuta gol!!! strzela gravesen!! dobrze mówiłem, że w 36 minucie jak był surebet ponad 10% trzeba kończyć!!
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
już mówiłem. Można zabezpieczyć się typem, który oferuje betfair, tj.pierwszy gol(0-10min,11-20min,21-30min...itd).

Jeżeli jednak sie tego nie zrobi to co z tego, że raz na parenaście jesteś na minus kilka złotych z typu na 0:0 (zawsze będzie to stanowiło ok.1/10 całego wkładu, bo przecież 90% kasy ładujesz w 1+goli, jak jest surebet).

Np. Mecz1:masz kapitał 1000zł i stawiasz 100zł na wynik 0:0. Gol pada w pierwszych minutach i twój kapitał wynosi 900zł.

Mecz2:kapitał masz 900zł. stawiasz tradycyjnie na wynik 0:0, tym razem 9 zł. przez 20 minut nie pada bramka, jest surebet, i odzyskujesz jak nie całe 100zł, to przynajmniej większą część.

Oczywiście, jeżeli wpadka zdarzy Ci sie np. za 10 razem, to wielkiej różnicy ci to nie robi bo i tak jesteś ciągle na plusie.

Rozumiesz już?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ciekawy systemik. Będzie go trzeba wypróbować. A ciekawe, jak by się sprawdził w innej dyscyplinie np w hokeju??
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
poczytałem i naprawdę mi isę podoba ten system. Wystarczy cierpliwie poczekać żeby się ten wynik 0:0 jak najdłuzej utrzymał i 30 minuta, wtedy stawiać. naiwyżej można wtopić 10 zła ale się wygra więcej dzięki bramce. A jeśli będzie 0:0 do końca to też się wygra bo za 10zł dostaniemy 100zł tylko wtedy jest dość mały zarobek a więc nie wime czy warto...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
na starbet jest na live mozliwość grania powyżej 0,5 gola ale przed meczem nie ma mozliwości zagrania dokładnego wyniku tj. 0-0 :zy3ou:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
na starbet jest na live mozliwość grania powyżej 0,5 gola ale przed meczem nie ma mozliwości zagrania dokładnego wyniku tj. 0-0
W żadnym meczu który można grać live nie można takiego wyniku zagrać ? może jest coś np. że goli nie będzie... bo takie rzeczy nawet w stacjonarnych są ;)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
tego nie wiem ale jak to mają być surebety to przecież można grać ( a nawet wypada) u kilku buków

i tak gramy przykładowo na expekt na wynik 0-0 a na starbecie na ten mecz na live czekamy na propozycje powyżej 0,5 gola
oczywiście to tylko przykłady sam tak nie grałem i raczej nie planuje tego
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A no nie pomyślałem o tym ????
Surebety to bardzo dobry sposób. Myślę że pzry 1 tys. złotych mona by zacząć je grać oczywiście nie myśląc o wynikach o jakich ludzie piszą którzy mają po 40 tysięcy do obrotu u bukmacherów. Powoli i można doiść do sporej ilości pieniędzy, ale naprawdę w takim wypadku trzebaby spędzać dużo czasu na szukanie surków. Chyba ze by się korzystało z tego systemu który coraz bardziej mi się podoba ????
 
Do góry Bottom