>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy system

N 0

nikepl

Użytkownik
witam byłem dzisiaj wysłać sobie w punkcie STS Zabrze 2 kupny według strony Sts-a a otóz pani przyjmująca kupony odesłała mnie z tzw kwitkiem ponieważ powiedziała mi że to jest stary system ( korzystałem z strony www.sts.pl i brałem mecze niby z tej starej listy kursowej gdzie jest po lewej pilka nozna itd)
Powiedziała mi że na dole strony jest lista kursowa do pobrania otoz pobralem to ale szczerze tego za h... nie rozumiem
np mecz Portsmouth - Liverpool nr 4864 pod tym samym 1 numerem jest normalne typy wygra nie wygra remis itd strzeli nie strzeli handicap itd i teraz mam taki problem jak mam wypisac kupon jezeli chce dac normalnie
4846 Portsmouth - Liverpool 2 a nie żadne strzeli nei strzeli
Link do listy kursowej - http://sts.com.pl/app/extras/pdf/weekly.pdf
Moje spostrzeżenie jest takie że jak jest np Strzeli nie strzeli to po boku jest w nawiasie ( S ) więc moze jak ktos chce dac strzeli nie strzeli to daje
4846 Portsmouth - Liverpool 2 ( S ) ??
Jezeli ktoś już grał przez ten system prosilbym o pomoc ;]
z gory dziękuje
 
J 0

jackpistol

Użytkownik
Zaleznie od druzyny
4864 -&gt; S1 lub S3
Piszesz 4864-s-1 lub 2

Jeśli chodzi o nowy system nie ma tu na tym forum za bardzo rozpisane. Podobno jest na razie tylko 20 punktów w całej Polsce. Występują nowe kupony ( podobne jak w fortunie http://img237.imageshack.us/i/fortuna11.png/ ) inaczej się zapisuje mecze z dodatkami ( np. ilość goli w meczu )
Mam takie pytanie czy ktoś się orientuje bo jak to wprowadzili słyszałem że pózniej maja wprowadzić w całej Polsce , a teraz obeszło mi się o uszy że końcem stycznia wycofują się z tego i wracają do starego systemu .
A dodam jeszcze że w punktach z nowym systemem wystepują inne nowe ulotki kursowe.
Jak by ktoś widział niech napisze ????
 
F 0

fanka

Użytkownik
4864-S-1 strzela gospodarz
4864-S-2 nie strzela gospodarz
4864-S-3 strzela gość
4854-S-4 nie strzela gość
W każdym punkcie z nowym systemem jest objaśnienie co wszystko dokładnie oznacza.
Ten system jest lepszy i będzie go miała cała Polska
 
Do góry Bottom