>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy program

M 0

moniaxriva

Użytkownik
Otóż, z racji, że powstające programy się przeciągają, praktycznie nic się nie dzieje, a gość robiący jeden z nich nie umie napisać nic &quot;po polsku&quot; i kręci z tym programem, postanowiłem napisać nowy program.
Już niebawem (7-14 dni), zostanie on opublikowany w tym temacie.
Nie będzie on zbierał danych ze statystyk, gdyż nie ma dostępu do takich baz danych, a wyciąganie ich ze stron internetowych jest trudne, jest przestępstwem i przy nich pracują setki ludzi, uaktualniając dane, ale zaoferuje ciekawe funkcje...
Mianowicie:
1. Wprowadzasz sam wyniki ostatnich x meczów
2. Wprowadzasz formę zawodników, tak, określasz ją w sposób procentowy lub w skali od 1-5, zaznaczasz przy zawodniku, czy jest obrońcą, napastnikiem, bramkarzem, pomocnikiem, itp.
Jeśli masz mało czasu, nie musisz wprowadzać formy, zostanie ona pominięta, a obliczenia wykonane według wyników ostatnich meczów...
3. To samo robisz dla drużyny przeciwnej
4. Określasz, kto gra u kogo (mecz wyjazdowy, u siebie)
5. Wprowadzasz kurs Twojego bukmachera
6. Program konfrontuje formę jednej drużyny z drugą, np. wysoką formę napastników, pomocników jednej drużyny, z formą obrońców, bramkarza drugiej drużyny, następnie na podstawie otrzymanego wyniku, wyniku poprzednich meczów, określenia u kogo grają, program wylicza procentowe prawdopodobieństwo za pomocą wzoru.
7. Funkcja drukowania danych, zapisu do pliku .txt
Język programu - C++
Kurcze, koniec fuszerki dzieciaków od Delphi :razz:

Na początek programik tylko do piłki nożnej, po wykonaniu tenis, tylko tam trzeba troszke bardziej pomyśleć i dodać parametry zawodników...
 
M 0

moniaxriva

Użytkownik
Ja zanim wydam ten programik do prawdopodobieństwa, to dam Wam też inny program.
Mianowicie coś do liczenia statystyk, że wprowadzasz sobie kupony, pojedyncze zdarzenia, stawke, kurs i liczy Ci YIELD.
Następnie wyniki zapisuje do Twojej bazy danych, drukuje je w ładnej formie i eksportuje do bbcode(tak aby można było wklejać na forum).

Właśnie pracuje nad tym programem. Programy będą miały też raz w tygodniu auto aktualizację. Obydwa będą za darmo.
Zauważyłem, że ten arkusz excela jest popularny, ale nie wszyscy mają offica, dlatego w formie programu to robię.
 
P 0

pacibum

Użytkownik
&quot;Szanuj innych bo inni nie będą szanować ciebie.&quot;

Każdy ma swoje życie, ma swoje obowiązki itd, itp.
Więc jeżeli ktoś robi program i chce udostępnić - dobrze.
Przecież nikt nikomu za to nie płaci więc nikt nie ma żadnych pretensji, że się ociąga.

Gardzisz programami robionymi w Delphi i co najgorsze ludźmi którzy je robili.
&quot;Fajnie&quot; pokaż jaki jesteś &quot;pro&quot; że umiesz program w C++.


P.S.
wyciąganie ich ze stron internetowych jest trudne
Ale ty jesteś &quot;pro&quot; w c++ więc dla ciebie powinna to być bułka z masłem.
 
M 0

moniaxriva

Użytkownik
Jak dasz mi dostęp do bazy danych to chętnie, bo przy wyciąganiu danych ze stron będą błędy. Nie można nauczyć programu, by z tagów html wyciągał np. nazwy drużyn czy kursy. Jak nauczysz program, że np. to jest nazwa drużyny, a to jest zwykłe zdanie? Oczywiście, są strony schematyczne, ale dane zmieniają się w taki sposób, że nie sposób tego wyciągnąć.
Program nie odróżni jednego ciągu znaków od drugiego i nie przetworzy tego pod odpowiednią zmienną.
Dajcie mi bazę danych, to chętnie to zrobię ????
Kolega od Delphi chyba nie wziął tego pod uwagę, w jaki sposób zmieniają się strony. Jednego dnia program poprawnie wyciągnie nazwy drużyn, innego dnia będzie to jakiś nic nie znaczący tekst.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Super ze jest ktoś kto się chce temu poświęcić i to zrobić. Jesli ja nie zyskam (jako biorca) z tego nic dobrego, na pewno też nic nie stracę.
Problem całego piękna tkwi w prostocie. Choćby program był szalenie wartościowy i bogaty w szereg opcji, to nie wypali jesli nie ograniczysz do minimum czasu poświeconego na wklepywanie danych. Wartość programu nie przelicza się tylko przez efekty ale również przez ten żmudnie stracony czas ;)
Powodzenia!
 
Do góry Bottom