>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowy świat! Stare typy! Czas na typy w euro!

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
20. Kaiserslautern - Brunschweig
Typ: 1
Bukmacher: Pinnaclesports
Stawka: 300 €
Kurs: 1.71

Wynik: 0:0 ⛔
Zysk/ strata po 20 kuponach: + 1012 € ✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
21. Anastasia Rodionova - Sanaz Marand
Typ: 2
Bukmacher: myBet
Kurs: 1.90
Stawka: 500 €

Typ z kobiecego tenisa...raz na ruski rok coś wyszukam. Gra utalentowana juniorka z niezłymi jak na swój wiek wynikami w tym roku , kontra tenisistka głównie od debla. Nie mam czasu na analizę dogłębną aby tutaj pisać,......zobaczymy....

Wynik: 6:4, 3:6, 6:3 ✅
Zysk/ strata po 21 kuponach: + 1462 €✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
22. Oliver Marach/ Ul Haq Aisam Qureshi - Alexander Bury/ Denis Istomin
Typ: 1
Kurs: 1.65
Stawka: 300 €
Bukmacher: myBet

Wynik: 1:2 ⛔
Zysk/ strata po 22 kuponach: + 1162 € ✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
23. Paul Herni Mathieu - Kenny de Schepper
Typ: 2 handicap+ 4.5 gemów
Bukmacher: Pinnaclesports
Stawka: 600 €
Kurs: 1.68
Wynik: 6:2, 6:2 ⛔
Zysk/ strata po 23 kuponach: +562 €✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
24. AKO

Dzisiaj wróciłem na kilka dni do Polski ???? i zagrałem u ziemniaka takie coś.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM5MDU1NjE3NjI1MDMwMDpxDW5JPJqlnIiaCHU%3D&amp;amp;kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM5MDU1NjE3NjI0OTUwMDrCNnjsE7OoKwO1uwg%3D&amp;amp;kind=MAIN

Także potraktuję to jako stawkę 210 €
Bukmacher: efortuna

Wynik:⛔ nie weszło, jeden błąd :?
Zysk/ strata po 24 kuponach: +352 €✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
25.

Isner John - Nishikori Kei, pierwszy set 7:6, Bet365 4.33

VS.


Amerykanin jest w formie ponieważ ma serię wygranych 8 meczów z rzędu czyli wygrał w Atlancie oraz w Waszyngtonie jest w finale. Prawdą jest to, że nie pokonywał super, mocnych zawodników lecz forma jest i to jest bardzo ważny element. Dla Japończyka jest to pierwszy turniej na twardej nawierzchni po Wimbledonie oraz powrocie po kontuzji. Stracił seta z Duckworthem czy z Ciliem także Azjata na pewno jest do ugryzienia. Tym bardziej, że Panowie grali ze sobą raz w obecnym roku w Miami. Tam również faworytem był Kei a wynik padł 6:4, 6:3 dla Isnera. Jak to wyglądało? Nishikori totalnie nie miał pomysłu (był w amoku) na odebranie serwisu Johna. Swoją drogą Isnerowi praktycznie wszystko wychodziło, moim zdaniem był to jeden z najlepszym meczów Isnera w całej jego karierze. Czy Kei się zrewanżuje? Wszystko jest możliwe lecz ja jak zwykle nie skreślam Isnera na własnej ojczyźnie. To będzie drugi mecz czyli Kei będzie miał na pewno inny plan na to spotkanie niż za pierwszym razem. Idę w typowy schemat: mam nadzieję, że Isner wyserwuje swoje a tym razem Kei już nie da się połamać bardzo szybko i będzie również wygrywał swoje gemy bez większych problemów. Stawiam, że Isner wygra w tie braku pierwszego seta ponieważ jest to bardzo realne.

Stawka: 300 €
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Zysk/ strata po 25 kuponach: +52€✅

26.
Bellucci Thomaz - Berdych Tomas 0:2, Pinnacle Sports 1.74
Stawka: 500 €
VS.


Wiele ludzi doszukuje się niespodzianki i wygranej Brazylijczyka, ja widzę tutaj wygraną Czecha w dwóch setach. Bellucci, to obecnie 33 zawodnik świata a jego najlepszą pozycją była 21 lokata. Thomaz czuje się najlepiej na wolnych kortach a na twardych wiele nie zadziałał w swojej karierze. Owszem wygrał 73 mecze i 84 przegrał lecz na twardych kortach nie osiągnął nawet półfinału w turniejach rangi ATP. Można znaleźć jedynie pojedyncze mecze gdzie nie pokonywał super czołówki tenisowej. W tym turnieju też nigdy nie błyszczał tylko raz udało mu się przebrnąć pierwszą rundę i miało to miejsce w 2010 roku. W pierwszej rundzie pokonał Vesleya 7:6, 6:2 lecz młody Czech ma również wiele braków na twardej nawierzchni.

Tomas Berdych natomiast od lipca 2010 roku nie wypadł z pierwszej dziesiątki najlepszych tenisistów. Czech to jeden z nielicznych tenisistów który od lat prezentuje solidną formę bez większych dołków. Berdych to bardzo uniwersalny tenisista który potrafi grać na mączce lecz od zawsze jego ulubioną nawierzchnią jest hard. W chwili obecnej Tomas ma &quot;serię&quot; dwóch porażek z rzędu tj. w 4 rundzie Wimbledonu z Simonem oraz 12 sierpnia z Youngiem 7:6, 6:3. On takie &quot;zastoje&quot; ma raz na rok albo dwa. Wiele razy pisałem, że Berdych już dawno powinien mieć jakiś tytuł wielkiego szlema na koncie ponieważ to tenisista bez żadnych braków jeśli chodzi o wyszkolenie lecz niestety najważniejsze mecze przegrywa przez brak psychiki. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi właśnie Czech 2:3 gdzie Bellucci wygrał na clayu w 2011 i 2008 roku. Berdych to klasowy tenisista, tak jak pisałem wcześniej jedyny w swoim rodzaju pod względem formy. Moim zdaniem 6 rakieta świata wygra z większymi czy też mniejszymi problemami bez starty seta i inkasuję w ten typ sporo gotówki.

Wynik: 2:6, 3:6 ✅

Zysk/ strata po 26 kuponach: +422€ ✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
27.

Querrey Sam - Robredo Tommy 1, Pinnacle Sports 1.94

VS.


AKA SHAKAL oraz dx2 typują zwycięstwo Hiszpana, lecz ja widzę to inaczej.

Tommy Robredo aktualnie 26 rakieta świata a przeszłości 5 (sierpień 2006 roku) w tym roku prezentuje się znacznie gorzej niż w poprzednim sezonie. Trzydziestotrzyletni tenisista jak na razie nawet pewnie nie myśli o zakończeniu kariery tym bardziej, że kontuzje zbytnio mu nie dokuczają. Jak na jego umiejętności i doświadczenie to sezon 2015 wygląda bardzo słabo. Na swojej ulubionej mączce doszedł jedynie do jednego finału, w Bastad gdzie przegrał z Paire 7:6, 6:3. Jeśli chodzi o nawierzchnie twarde to również nie wygląda to dobrze bo ledwie przejście 3 rundy w Indian Wells na początku marca. Tutaj w Cincinnati pokonał Andujara-Albę 3:6, 6:3, 6:1 gdzie w pierwszym secie miał wiele problemów ze swoim serwisem. Robredo doszedł rok temu do ćwierćfinału tego turnieju także ma trochę punktów do obrony co pewnie będzie dodatkową motywacją.

Amerykanin, Sam Querrey aktualnie jest na 34 pozycji ATP i prezentuje się do tego czasu znacznie lepiej niż miało miejsce to w ubiegłym roku. Querrey do połowy sierpnia 2014 doszedł jedynie do półfinału w Houston gdzie oddał mecz walkowerem czy doszedł do półfinału na kortach trawiastych w Eastbourne. Patrząc na wyniki tego sezonu to Sam prezentuje się znacznie lepiej ponieważ doszedł do półfinału w Memphis, finał w Houston, oraz finał w Nottingham. Po zakończeniu sezonu trawiastego Amerykanin nie błyszczy jakoś specjalnie ponieważ w Waszyngtonie wygrał z Soedą aby odpaść z Cilicem 7:6, 7:6, w Montrealu pokonał Klizana i przegrał z Goffinem 6:4, 6:4 i tutaj w Cincinnati pokonał Isnera 6:3, 7:6. Lecz było widać gołym okiem, że Isner jest już przemęczony ostatnimi turniejami i ewidentnie nie ma sił na równą walkę.

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Hiszpan 3:0 gdzie Panowie spotkali się właśnie rok temu, w tym samym miejscu i bardzo łatwo wygrał Tommy 6:2, 6:4. Ogólnie tylko raz Sam urwał seta i miało to miejsce w 2007 roku podczas Australian Open. Ale tak jak wspomniałem wcześniej, Querrey w tym roku gra znacznie lepiej niż w poprzednim a Robredo wręcz odwrotnie. Moim zdaniem dzisiaj Querrey zrewanżuje się w końcu bardzo doświadczonemu Hiszpanowi za trzy porażki.

Stawka: 500€
 
Do góry Bottom