>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NOWOŚĆ!! System "półtora - czwórkowy"

malina_bb 1

malina_bb

Użytkownik
Witam, chciałem wam przedstawić system, jakim zamierzam grać. Polega on na tym, że:
4 razy dajemy kupon o kursie łącznym 1,5(najlepiej 2x podwójna szansa) za najmniejszą stawkę(u mnie 2.00 PLN), z tego otrzymujemy zysk 4.00 PLN. Potem dajemy znowu 4x kupon o kursie 1,5 i podbijamy stawkę o 1 PLN(3 PLN), potem 4x 4PLN, 4x5PLN itd.
ANALIZA WYGRANYCH
(AKO 1,5)
1)4x 2.00 PLN -&gt; ZYSK 4 PLN
2)4x 3.00 PLN -&gt; ZYSK 6 PLN
3)4x 4.00 PLN -&gt; ZYSK 8 PLN
4)4x 5.00 PLN -&gt; ZYSK 10 PLN
Zakładając, że dajemy średnio 2 kupony dziennie, po 10 dniach mamy zysk 40 zł, po miesiącu aż 270 zł po niskich kursach, bo przyznacie że 1,20*1,25 to nie są kursy na jakiś nieprawdopodobne zdarzenia, prawda?
Aha - przejście na wyższy poziom stawki jest możliwe dopiero gdy siądą nam 4 kupony pod rząd!
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Wszystko ładnie fajnie, ale pomyśl sobie, że nie zawsze ci to wejdzie. Kurs 1,5 wcale nie jest taki pewny(czy tam 1,2). I takie jaja się zdarzają, że nie wchodzi. Jak dla mnie sposób warty gry, tylko policz sobie, że jeden kupon dziennie ci nie wchodzi. Jesteś do przodu 1zł przy początkowej stawce, bo 3zł wygrywasz, 2zł przegrywasz i wtedy rozpisz sobie ile zajmie ci uzyskanie tych 270zł. No i jak by nie patrzeć, zamieszczaj tutaj typowane mecze, czas zweryfikuje czy to się opłaca grać czy nie ????
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Nie lepiej grać progresją na pojedyńcze zdarzenia o kursie &gt;4? Czasem łatwiej takie znaleźć niż 1.3 czy 1.5 a na pewno mniej się zdenerwujesz jak Ci taki typ nie wejdzie niż jak Ci wtopi 1.3 ????
 
malina_bb 1

malina_bb

Użytkownik
Niestety, czwarty kupon nie wchodzi i gramy od nowa. Zauważyłem jednak, że przy stawce 2 PLN jak nam 1 nie siądzie a 3 siądą - mamy 1 PLN zysku, przy stawce 3 PLN - 1,5 PLN zysku, itd. Więc chyba będę konsekwentnie wchodząc na wyższą stawkę przy 3 trafionych, ale jeszcze zobaczę.
Najnowsza decyzja - gram za 2 PLN 3 serie po 4 kupony, jak 1 nie wejdzie to gramy 2 serie jak potem znowu nam 1 nie wejdzie to gramy trzecią serię i potem automatycznie przeskakujemy na wyższy poziom. Ogólnie bilans wygranych kuponów do przegranych musi wynosić co najmniej 9/3.
@AdrianZz - ja gram po to żeby zyskiwać i raz na czas się rozczarować, niż tracić i rozczarowywać się codziennie. Załóż swój własny wątek, z uwagą go prześledzę.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo mocno
 
Do góry Bottom