>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nowi moderatorzy

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A już myślałem, że do kamilci dołączyła jakaś inna moderatorka i forum dąży do zachowania parytetu płci ;)
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Witam wszystkich, dziękuję za miłe słowa, również liczę na owocną współpracę w zwalczaniu nieprawości. :geek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ewidentny przykład typa, który dostanie trochę władzy i od razu ją wykorzystuje bezpodstawnie. Nie wspomnę o wpisach, które modowi nie przystoją. Sami wyciągniecie wnioski, ten typ może też się otrząśnie..... nie pozdrawiam
Po pierwsze jeżeli chodzi o wczorajszą sytuację z czatu to nie on cię zbanował, odpowiedź o wulgaryzmach nie tyczyła się ciebie, wytłumaczyłem to ci wczoraj na czacie, mój wpis "wisiał" z 15 minut, później go usunąłem
Po drugie sytuacja miała miejsce zanim został moderatorem
Po trzecie życzyłbym sobie , żeby każdy miał tyle kultury i prezentował taki poziom.
Po czwarte na forum praktycznie każdy dostaje szansę, zresztą sam powinieneś o tym wiedzieć
Po piąte niech każdy patrzy przede wszystkim na siebie i robi co do niego należy i będzie ok.
Koniec przekazu, pozdrawiam ;)
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Witam serdecznie. Życzę sobie i Wam wszystkim owocnych wpisów w swoich/Waszych działach/tematach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1766
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dzisiaj do Ekipy moderatorów dołączył: adik1992 adik1992

Pod jego opieką będzie oczywiście dział tenisa, czyli dyscyplina, w której jest znawcą na forum

życzymy powodzenia w nowej roli na forum (y)
 
Do góry Bottom