>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowe sposoby wpłaty

assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Skala zmian które zaszły na stronach dostępnych w Polsce bukmacherów jest zadziwiająca. Rzecz pierwsza to blokowanie stron, rzecz druga ograniczona dostępność do konta i jeszcze sprawa dokonywania płatności.
Zniknęła cała paleta możliwości z wyjątkiem przelewu i trustly.
Wiadomo że jedynym racjonalnym wyjściem jest Trustly, ale pytanie czy to w 100% bezpieczne ? Bo słyszałem ludzie się skarżą... Ktoś coś może powiedzieć na ten temat ?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Tak jest bezpieczna. Juz dla calkowitego bezpieczenstwa mozna zawsze miec oddzielne konto do wpłat ta metoda
 
K 0

kryko123

Użytkownik
Witam, mam pytanie, ponieważ zawsze wpłacalem pieniadze przez system Przelewy24, natomiast od 1 lipca nie ma takiej mozliwosci, na czacie napisali mi ze czekaja na oficjalne stanowisko od Dial Com i zaproponowali mi abym przelewal przez system Trustly. Stad moje pytanie czy ten system Trustly dziala na takiej zasadzie jak Przelewy24, chodzi mi o to czy pośrednik ten nie przekazuje danych firmie bukmacherskiej o danych wpłacającego czy jednak taki Expekt ma wgląd do dokladnych danych? Przelewy24 zawsze były dla mnie bezpieczne dlatego stad moje pytanie.
 
C 42

cravchenko

Użytkownik
Po jakim czasie w ogóle pojawiają się środki na koncie bukmachera po skorzystaniu z wpłaty przez Trustly? Tam jest taka informacja &quot;Przeważnie środki zostają przelane na drugi dzień po dokonaniu transakcji. W razie trudności skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.&quot; Faktycznie trzeba czekać do następnego dnia czy środki pojawiają się od razu po transakcji? Mógłby ktoś napisać jak wpłacał przez Trustly?
 
Do góry Bottom