>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

nowe 50 free w VegasRegal

zuberek89 85

zuberek89

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wypłaty, sami poproszą o skany ? Poinformują na maila ? Wypłata zlecona wczoraj o 11 rano . Depo zrobione :razz: jak długo trwa wypłata?
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wypłaty, sami poproszą o skany ? Poinformują na maila ? Wypłata zlecona wczoraj o 11 rano . Depo zrobione :razz: jak długo trwa wypłata?
Przyślą Ci meila z prośbą o skany dokumentów . Jak się nie myle to bedziesz musiał wypełnić pewien formularz i wysłać razem ze skanami.
Co do wyplaty to roznie bywa , ja za 1 razem czekałem dosyc dlugo ok 7 dni .
 
H 0

himartines

Użytkownik
Dopiero gdy wpłaty przekroczyły sumę wypłat znowu dostaje free bonusy, tyle że dzisiaj znowu jestem na mały plusik, zobaczymy co będzie dalej pewnie znowu poczekają aż wpłacę kasę...
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Pytanie odnośnie promocji 60 minutes 2011$. Przechodzę do drugiego kroku z 402 dolarami. Wpłacam 25$. I teraz, rozumiem, że te 402$ mam obrócić x30. Obrót mi się nie udaje, zostaje mi 25$. Mogę to wypłacić?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
O co chodzi z tą promocją.
60 Minutes &amp; 2011 Free Happy New Year
Get €2000.00 FREE (no deposit necessary)
Zagrałem już za ponad 15K i mam na koncie 6800 Euro. Teraz musze dokonać wpłaty ?
Jeżeli dokonam wpłaty to wszystko powyżej 400 usuną mi z konta? i będe miał na koncie tylko 425 i to musze 30X obrócić. Czy jeżeli wpłace teraz depozyt to będę mógł obracać 30 razy ale z wszystkim co teraz mam ? Jak to wygląda ?
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
jak wplacisz to zabiorą ci wszystko ponad 400 E$UR, bedziesz musiał dokonac obrotu x30 kwota depo plus bonus, czyli 425 EURO
 
D 4

dampier21

Użytkownik
Ja obrocilem bez problemu x30 te 402$ ???? Dzisiaj dotarla wyplata na Moneybookers. Cale 427.2$ ✅✅:grin::grin::razz:;)
U mnie niestety niepowodzenie... Grałem na stawce 2$ lecz myślę ze to zbyt mała stawka do wymaganego obrotu... A Kolega na jakich stawkach obracał ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
kwestia szczęścia na małych stawkach zazwyczaj wygrana jest mała. Jak ktos chce grać za najniższa stawkę to niech lepiej nie zaczyna ???? w 99 % nie uda się zrobić obrotu. Trzeba zaryzykować inaczej nic z tego a takie granie za najniszą stawke to tylko strata czasu
 
Do góry Bottom