>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
G 0

gerard

Użytkownik
Aneks
Zwracam uwagę, że tekst został napisany w Krakowie w związku z czym geograficzna barierę w nim wspomniana zobrazowaliśmy odwołując się do &quot;teściowej w Szczecinie&quot; jest jasne, że jeśli tekst wysyłamy do kogoś ze Szczecina, teściowa należy przenieść na przeciwległy koniec Polski! ;)
 
D 0

degas

Użytkownik
Degas - jak nietrudno wywnioskować chodzi mi o liberalizm obyczajowy,któremu z pewnością bliższe jest SLD,
SLD to zwykli socjal-liberałowie, którzy z klasycznym liberalizmem nie mają wiele wspólnego. Poza tym jak możesz popierać ich koncepcje gospodarcze?
obywatele w tym kraju, bez względu na wyznanie sponsorują księżom katolickim auta i inne wygody.
Nie tylko księżom ale także ateistom z SLD.

Sorry za off-top ale musiałem odpowiedzieć.:-D
 
B 0

barti

Użytkownik
Tak sobie teraz przypomniałem, że gdzieś wyczytałem w regulaminie u jakiegoś buka, że zakłady zawierane są w państwie rejestracji tego właśnie buka. Jest to fikcja prawna, ale jaka ważna! Więc opodatkowanie e-hazardu w Polsce nie wchodzi w grę, bo niby na jakiej podstawie??? Likwidacja e-hazardu też nie wchodzi w grę z przyczyn wyżej wymienionych. Musieliby też pozamykać wszystkie ziemniaczane punkty. Zwiększenie podatku na ziemniaków do 25% spowoduje z kolei, iż przerobią ich na budki z kebabami, bo nawet dziadki i kombinatorzy w sandałach i koszulach w kratkę zaczną też grać w necie. Zatem co by rząd nie zrobił, to będzie zła decyzja. Teraz jest stan optymalny. Mogą zlikwidować te automaty, w sumie są mi one obojętne.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Tusk po przemówieniu w sejmie na temat nowej ustawy antyhazardowej łapie swoich doradców i mówi:
- A żeby was cholera, mieliście mi napisać ten tekst na góra godzinę, a ja te wasze wypociny trzy godziny czytałem!
- Panie premierze, ale pan przeczytał oryginał i dwie kopie...
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
Też się wypowiem na ten temat, nie wiem co rząd Tuska chce zmienić przez próbe zakazania hazardu internetowego ale jeśli nie jest skończonym ........ i nie chce się ośmieszyć przed całym środowiskiem hazardowym to wg mnie ma na myśli kompromis z internetowymi bukami. Ustawa ma zakazać gry w internecie na rzecz jasna odrodzenia się ziemniaków i zrobienia z nas graczy &quot;idiotów&quot; bo kto pójdzie obstawić mecz o kursie i tak zaniżonym o 0,10-0,15 na jednym meczu za 100, jeśli przy 50% szans trafienia wyniku parzystego(sumy goli itp) ma do wygrania 135zl. Jak dla mnie kompletna bzdura i granie singlów będzie porównywalne z prawdopodobieństwem wygrania na jednorękim bandycie. Większość ludzi zarabiających w sieci albo gra właśnie single i na tym zarabia. Przy 10 trafionych kuponach po 100 zl daje nam to 1900(900zl zysku) w necie, u ziemniaka 1350(przy 25% podatku, w tej chwili 1620zl) jak dla mnie jest to czysta kpina,, zart i zlodziejstwo rządu na spolecznosci hazardowej. Zawsze bawiło mnie to dlaczego mamy płacić podatek od wygranej jeśli zawierając zakład i tak ze strony matematycznej jestesmy juz przegrani?? Czemu od przegranej nie dostajemy zwrotu?? FIrmy bukmacherskie powinny dbać o swoich klientów i jeśli rząd Tuska chce coś osiągnąć to niech lepiej idzie na kompromis albo z bukami internetowymi(żeby od zysków na polskich obywatelach płacili podatek dochodowy lub ewentualnie stałą opłątę roczną na rozwój polskiego sportu) albo z Totolotkiem i niech stworzą jeden potężny serwis bukmacherski w sieci zalegalizowany w polsce i oferujący kursy zbliżone do bet365. Warunki są proste, my gramy i nie płacimy podatków ---&gt; bukmacher zarabia ---&gt; płaci podatek(pieniądze zostają w polsce) My się przerzucamy i gramy(nikt nie narusza prawa UE) Wystarczy stworzyć nam &quot;środowisko&quot; z którego my Polacy będziemy zadowoleni.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Zawsze bawiło mnie to dlaczego mamy płacić podatek od wygranej jeśli zawierając zakład i tak ze strony matematycznej jestesmy juz przegrani?? Czemu od przegranej nie dostajemy zwrotu??
Mylisz pojęcia. 10% które buk potrąca to podatek od umowy. Podatek od wygranej płacisz jeżeli wygrasz jednorazowo ponad 2.280zł.
A co do samej ustawy, to jeżeli zostałbym zmuszony do grania w ziemniakach to zrezygnowałbym z grania w ogóle. Marża pobierana przez te firmy woła o pomstę do nieba (w necie chyba tylko Interwetten może im dorównać), do tego dochodzi jeszcze podatek który ma zostać zwiększony. Paranoja. W ziemniakach zostaną chyba tylko same toto-dziadki wysyłające taśmy za 5 zeta.
 
P 0

progres

Użytkownik
Mylisz pojęcia. 10% które buk potrąca to podatek od umowy. Podatek od wygranej płacisz jeżeli wygrasz jednorazowo ponad 2.280zł.

A co do samej ustawy, to jeżeli zostałbym zmuszony do grania w ziemniakach to zrezygnowałbym z grania w ogóle. Marża pobierana przez te firmy woła o pomstę do nieba (w necie chyba tylko Interwetten może im dorównać), do tego dochodzi jeszcze podatek który ma zostać zwiększony. Paranoja. W ziemniakach zostaną chyba tylko same toto-dziadki wysyłające taśmy za 5 zeta.
Wtedy przerzucam się na lotto - nie będzie większej różnicy... :-?
 
B 0

barti

Użytkownik
toto-dziadki wysyłające taśmy za 5 zeta.
???? Dobre ... właśnie tak będzie wyglądał typowy gracz stsów po wprowadzeniu podatku 25%. Przyciągać ich będzie nie chęć wygranej, a przyzwyczajenie, dużo wolnego czasu, ucieczka od żony w wałkach na głowie i udowodnienie sobie, że jest się wielkim znawcą sportu. Jak to często bywa po wzroście podatku wpływy do budżetu zamiast wzrosnąć to spadną.
 
N 3

navson

Użytkownik
Po prostu powstanie polska szara strefa w e-bukmacherstwie. Ja na pewno nie będe grał u ziemniaków z 25%, nawet 10% mnie przeraża. Poza tym typowy weekend w moim STSie - kolejki, kolejki, kolejki. A jak jeszcze totodziadek zacznie drukować książke, to schodzi 10-15 min od łebka. Wyrzuca 50zł na 25 taśm po 20-30 meczy AKO jak w expresslotku. Jeden mecz mu wypada i połowa z tych kuponów leci.
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Bez szans na wprowadzenie tego

Po 1 to za silne lobby bukmacherskie popierające sport i wnikające w różne inne dziedziny życia. Na pewno mają też grube powiązania z politykami.

Po 2 to byłaby syzyfowa praca od technicznego punktu widzenia


Mam wrażenie, że Donald po ostatniej aferze stara się pokazać społeczeństwu, że niby mu zależy na uregulowaniu tych niejasnych kwestii i stąd te pomysły. Pewnie wyjdzie milion rzeczy, które to uniemożliwą, ale chodzi o PR, poprawę wizerunku.

Nie macie się czym zamartwiać.
 
B 0

barti

Użytkownik
W sumie to chyba nikt tutaj na forum nie martwi się o te 25% u naziemnych, bo i tak mało kto tam gra.... Wszyscy za to obawiają się o nasze kochane e-buki.....
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Według mnie nic się nie zmieni, a to cale zamieszanie to czysta zagrywka polityczna Pana Tuska po ostatniej wpadce. Za tym biznesem stoją za duże pieniążki i raczej nikt nie będzie się narażać.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dzis w TVN &quot;Teraz MY!&quot; 22:35 - Jacek Kapica - Czy zgodnie z zapowiedziami rząd Donalda Tuska zdusi hazard w Polsce? Zapraszam do ogladania i komentowania.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
i czy mówili coś &quot;ciekawego&quot; odnośnie tej ustawy, bo niestety nie dałem rady oglądać.
Nic co by Nas bezposrednio dotyczylo, ogolnie cala rozmowa zeszla na temat AoNW a dokladniej videoloteri ktore maja je zastapic i monopolu jaki chce wypracowac na ta usluge totalizator sportowy. W 2011 roku wygasa obecna umowa totalizatora z jakas filma i cala afera opiera sie o to ze wtedy bedzie olbrzymi kontrakt do przejecia i juz teraz zaczyna sie lobbing itp. O bukmacherce internetowej nie bylo nic. Wniosek taki ze Rychu moze byc usatysfakcjonowany bo na 90% zalatwia ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom