>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Nowa promocja na Coral 4 funty dla ciebie

Status
Zamknięty.
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
Zlecil ktos wyplate? sa wyplacalni? i jakie warunki co do wyplaty? ???? wczorajszy kuponik wszedl i 50 funtow na koncie ???? )
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
kurrrr.... pomocy bodi moze ty wiesz, bo chce przetransferowac kase do pokera i sie nie da kurr... tylko do kasyna moge
Nie da rady niestety do pokera, bo tak jak ktos wspominał oni licza ze w zakładach lub kasynie przewalisz tego bonusika i im kasa zostanie, a tak jakbys grał w pokera to zgarnąlbys innych bonusiki lub ktos Twój-a oni niestety gorzej na tym wyszliby - więc dlatego pokera przyblokowali na ten bonus, nie chcą sie dac całkowicie z kasy obskubac ;-)
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Jaki jest obrót moi kochani? ????

i mam prosbe ,jakby ktos wyjasnil co i jak z Quick Pay? jak sie zarejestorwac itp.
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
wystarczy 1 raz obrot, no i Bodi im sie udalo trafilem wczoraj kupon wygralem z tych 4 funtow 13 i zaczelem grac w triple card poker, wyszedlem na ponad 40 funtow i przewalilem, mialem wyplacic majac 30 ale za wyplate western union pobieraja 9 funciakow, tyle ze kase mozna po godzinie juz odebrac w dowolnym punkcie western union, wiec dalem ciala bo moglem to wyplacic i nawet po odliczeniu 170 zl bym mial :zy3ou:
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
quick pay to nie jest zadna strona, to jest przelew za pomoca western union, np w bph sa stanowiska western union - taki szybki przelew bezgotowkowy, godzine po wyplacie mozesz odbrac kase
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
ok, a mam teraz takie pytanie, czy moge przelac pieniadze na konto bankowe,ale innej osoby.

Chodzi mi o to,że np. mam na ojca konto u buka , a na mamy bankowe , czy to przejdzie ???? ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ok, a mam teraz takie pytanie, czy moge przelac pieniadze na konto bankowe,ale innej osoby.

Chodzi mi o to,że np. mam na ojca konto u buka , a na mamy bankowe , czy to przejdzie ???? ?
Prawdopodobnie można, tylko nie każdy bank w Polsce księguje te pieniadze np. jesli konto u buka na inne imie i nazwisko niz konto w banku to nie przyjmują takich przelewów zagraniczych (krajowe tak) -podałem przykład z mBanku w innych nie wiem.
 
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
Ja mam jeszcze pytanie odnosnie western union, trzeba miec u nich konto zeby kase przelac czy na jakiej zasadzie to dziala? i w quick pay co to jest &quot;Document ID&quot;, i czy trzeba byc pelnoletnim zeby odebrac pieniadze z Western Union, czy wystarczy zeby byla osoba dorosla ze mna(np. rodzic).
 
K 0

kolbek

Użytkownik
Niestety chłopaki i dziewczyny po 24 H pieniążków jak nie było w western union tak nie ma ???? pójde zobaczyc moze jutro ????
 
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
Ja zlecilem wyplate na konto bankowe w Mbanku, 30 funtow, zobaczymy czy dojdzie ????
Swift i Sort code- dowiedzialem sie od supportu z banku.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Ja zlecilem wyplate na konto bankowe w Mbanku, 30 funtow, zobaczymy czy dojdzie ????
Swift i Sort code- dowiedzialem sie od supportu z banku
co ci powiedzieli ze masz tam wpisac??
bo ten support mBanku to chyba zdechl nikt nie odpowiada
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom