>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa promocja Bwin (do 100zł ...)

Status
Zamknięty.
bociek 0

bociek

Użytkownik
Witam serdecznie, chciałbym zadać pytanie odnośnie tej promocji BOO...

wpłaciłem do bwin-a 260zł więc dostałem 360 (260 + 100 bonusu).

Bonus musze obrucić 3krotnie i własny wkład jednokrotnie bym mógł zarządać wypłaty. Tylko po pierwsze jak to zrobić skoro kasa sie sumuje i najpierw pobiera kase z bonusu? :|

Pytanie jeszcze jedno mam czy liczy się jak np. obstawie w 75minucie na jakąś drużyne w live która wygrywa 2:0 ??

pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Ogolnie chodzi o to ze przed wyplata musisz miec 460zl obrotu, jak nie masz to nie mozesz wyplacic.
Zaklady live tez sie wliczaja wiec jak postawisz w tej 75minucie na taka druzyne to tez sie wlicza do obrotu.

EDIT: 560zl oczywiscie musi byc obrotu ;)
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Dobra to za ten cas wyśle im pytanko czy jest jakiś minimalny kurs itd dla pewności żeby mi potem nie wyskoczyli z czymś...

A brał już ktoś kiedyś w takier promocji udział?

(ja kiedyś w bet-at-home gdzie podwajali żetony w kasynie no ale dobrych wspomnień to nie mam)
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Tak tylko dla nowych. Aczkolwiek teraz żałuje, że z niej skożystałem bo potrzebuje natychmiast wyciągnąć pieniądze a nie wiem ile ja tego obrotu wkońcu mam (napewno zamało ???? )
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Tak tylko dla nowych. Aczkolwiek teraz żałuje, że z niej skożystałem bo potrzebuje natychmiast wyciągnąć pieniądze a nie wiem ile ja tego obrotu wkońcu mam (napewno zamało ???? )
przecież Bwin nie ma minimalnego kursu do obrotu, wiec mozna obracac nawet po kursie 1,1. Wiec co to za problem wykonać regulaminwy obrót :roll:
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Niedawno wpłaciłem 50 zł, o 50% bonusu musiałem się dopominać maile po tygodniu. Odpisali że nie zarejestrowałem się z odpowiedniego &quot;bonudowego&quot; linku/banera i muszę im napisać w mailu coś w stylu &quot;AKCEPTUJE REGULAMIN KONKURSU&quot; i kaska pojawiła się na koncie ;)
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
rangiz ameryki nie odkryłeś(sprawdź w moich typach) ale bardziej sie obawiam czy mi wypłacą bo wkońcy w ciągu tygodnia niecałego są na mnie na -150 :p
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
rangiz ameryki nie odkryłeś(sprawdź w moich typach) ale bardziej sie obawiam czy mi wypłacą bo wkońcy w ciągu tygodnia niecałego są na mnie na -150 :p
Naprawdę oszałamiająca kwota. W życiu Ci nie wypłacą bo inaczej zbankrutują

Nie wiem czy sobie jaja robisz, czy naprawdę jesteś tak nierozgarnięty. Myślisz, że oni jakoś odczuli te twoje wygrane 150zł. Ludzie od nich juz o wiele większe wygrane wypłacali
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Mniejsza oto. Powiedz mi cwaniaczku jak ja mam wypłacić tą kase? Wchodze na wypłać potem wybieram przelew na konto bankowe i mam pare pul typu swift iban kraj adres nazwa banku ale nr konta nie ma :| Dziwne troche :/
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
aaaaaaaaaaaaa dzienki wielkie. Pierwsze słysze taką nazwe ale sie wytnie...

Powiedz mi rangiz9 jeszcze wiesz może jaki jest swift do mbanku?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom