>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Norwegia 2017

Status
Zamknięty.
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Eliteserien
Godz: 18:00
Spotkanie: StabÌk IF - Lillestrøm SK
Typ: StabĂŚk IF
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 12 serię gier norweskiej Eliteserien.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Nadderud Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe StabĂŚk IdrĂŚtsforening a w gości przyjedzie zespół Lillestrøm Sportsklubb.
StabĂŚk IF w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobył 18 punktów co daje obecnie im wysokie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Lillestrøm SK plasuje się na przedostatniej 15 pozycji w norweskiej Eliteserien ze zdobytymi 11 oczkami w swoich 11 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 przegrana i bilans bramek 9-5 zaś goście w delegacjach 1 wygrana, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 5-7.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którzy dobrze weszli w nowy sezon ligowy i u siebie grają bardzo dobrze przegrywając tylko raz z silnym Molde a goście na początku tego sezonu grają słabiutko co pokazuje ich miejsce w tabeli ligowej do tego na wyjazdach też im za dobrze nie idzie a ich remis ostatnio z Rosenborgiem to moim zdaniem czysty farcik co nie zmienia postaci rzeczy że moim zdaniem wygrają gospodarze na swoim Nadderud Stadion.
⛔ 2:4
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - OBOS-Ligaen
Godz: 19:00
Spotkanie: Fredrikstad FK - Kongsvinger IL
Typ: Fredrikstad FK
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na mecz kończący 13 serię gier norweskiej OBOS-Ligaen.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Fredrikstad Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Fredrikstad Fotballklubb a w gości przyjedzie drużyna Kongsvinger Idrettslag.
Fredrikstad FK w tym sezonie ligowym w swoich 12 meczach zdobył 8 punktów co daje obecnie ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Kongsvinger IL plasuje się na 12 pozycji w tabeli norweskiej OBOS-Ligaen ze zdobytymi 12 oczkami w swoich 12 rozegranych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 8-6 zaś goście w delegacjach 2 wygrane, 2 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 14-12.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie jeszcze coś grają w przeciwieństwie do ich spotkań wyjazdowych i moim zdaniem to na meczach przed własną publicznością będą się skupiać i gryźć trawę a goście w delegacjach nawet nieźle ale nie przekonują mnie wcale szczególnie że pamiętam czasy jak Fredrikstad FK u siebie potrafiło wygrywać seriami i wcale się nie zdziwię zbytnio jeśli się właśnie teraz zaczęła u nich dobra domowa seria wygrywania szczególnie że sytuacja w tabeli nie jest najciekawsza.
⛔ 1:1
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - OBOS-Ligaen
Godz: 19:00
Spotkanie: Fredrikstad FK - Kongsvinger IL
Typ: Fredrikstad FK
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet

Zapraszam na mecz kończący 13 serię gier norweskiej OBOS-Ligaen.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Fredrikstad Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Fredrikstad Fotballklubb a w gości przyjedzie drużyna Kongsvinger Idrettslag.
Człowieku, a Ty dalej swoje ???? Typujesz na gospodarzy bo kurs powyżej 2,0? No i w Norwegii przewaga własnego boiska jest sporym handicapem? I ostatni mecz wygrali 4:0?
No to ja dorzucę od siebie, że FFK jest wielokrotnym mistrzem Norwegii, a także zdobywcą pucharu krajowego i w tym zakresie to już w ogóle powinni wygrać, bo Kongsvinger IL nie ma takich osiągnięć ????
A prawda jest taka, że od czasu spadku z ekstraklasy norweskiej (w 2012 r.) zespół dzisiejszych gospodarzy zalicza już kolejny sezon w niższej klasie rozgrywkowej. Od 02.04 br. w meczach ligowych i pucharowych udało im się wygrać tylko raz! 9 dni temu!
I to jest jedyna przesłanka, że może trochę wzrośnie morale w zespole, który podobnie jak goście dzisiejszego spotkania przystąpi z &quot;ubytkami&quot; w składzie - m. in. zabraknie kapitana drużyny. Zespół KIL za to w tym samym czasie potrafił wygrać 3 ostatnie spotkania na wyjeździe i chociaż nie były to tuzy Adeccoligaen (a w przypadku meczu pucharowego pokonali ekipę z 2 Dywizji) trener gości zapowiada twardą walkę o punkty.
Podsumowując ja nie dostrzegam w tym spotkaniu wyraźnych przesłanek aby obstawiać &quot;coś&quot; w stronę gospodarzy. Autochtoni i typerzy zagraniczni mają &quot;rozstrzał&quot; dla tego spotkania od 1, poprzez over, x aż po czystą 2! Mi osobiście gdybym chciał koniecznie coś postawić w tym spotkaniu najbliżej byłoby mi do remisu, ze względu na wspomniane osłabienia (szczegóły na stronach klubowych). Samego typu maera nie podważam, bo w takim meczu moim skromnym zdaniem może zdarzyć się wszystko, ale argument że:
&quot; Fredrikstad FK u siebie potrafiło wygrywać seriami i wcale się nie zdziwię zbytnio jeśli się właśnie teraz zaczęła u nich dobra domowa seria wygrywania szczególnie że sytuacja w tabeli nie jest najciekawsza.&quot; i dane z &quot;przepisanej&quot; tabeli do mnie po prostu nie trafiają. A seriami FFK wygrywał mecze lata temu i to już niestety tylko historia, bo Fredrikstad to sympatyczny klub, którego barwy są takie same jak polskiej reprezentacji i nie jest to przypadek. Kto ciekawy niech podrąży w internecie: dlaczego? ???? Przy okazji pozdrowienia dla Związku Polaków w tym pięknym mieście ????
PS Trochę kiedyś interesowałem się piłką norweską, to nie mogę przejść obojętnie koło czystego bajkopisarstwa jakie kolega powyżej uskutecznia.

edit
Podsumowując: FT 1:1 Goście mieli dużo szczęścia bo bramka wyrównująca padła w 90 min. , ale gol był przedniej urody - strzał z rzutu wolnego Castro palce lizać. Szkoda gospodarzy, ale ten sezon znowu będzie dla nich walką o przetrwanie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie jeszcze coś grają w przeciwieństwie do ich spotkań wyjazdowych i moim zdaniem to na meczach przed własną publicznością będą się skupiać i gryźć trawę a goście w delegacjach nawet nieźle ale nie przekonują mnie wcale szczególnie że pamiętam czasy jak Fredrikstad FK u siebie potrafiło wygrywać seriami i wcale się nie zdziwię zbytnio jeśli się właśnie teraz zaczęła u nich dobra domowa seria wygrywania szczególnie że sytuacja w tabeli nie jest najciekawsza.
1:1
Jedno muszę przyznać użytkownikowi maer-owi (piszę bez złośliwości), to fakt, że z tego co prześledziłem w jego działalności, przynajmniej uczciwie (a nie jest to &quot;tutaj&quot; powszechne) rozlicza przegrane typy.
Wracając do wczorajszego meczu FFK vs KIL to proszę sobie zobaczyć (kto chce) bramki - polecam gola Castro ????
https://www.youtube.com/watch?v=rbVV50iR8Y0
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Elitserien
Godz: 18:00
Spotkanie: Valerenga - Lillestorm
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Spotkanie 14 kolejki norweskiej Elitserien. Mecz według mnie bardzo ciekawie zapowiadający się. Gospodarze to siódmy zespół, a goście to dziesiąta ekipa w tabeli, obie drużyny dzieli zaledwie róznica jednego punktu. Valerenga na własnym stadionie wydaje się być mocna, ich bilans na rozegranych siedem spotkań to 3 wygrane, 3 remisy i 1 porażka. Ostatnie dwa mecze zremisowali przed własną publicznością. Goście są na fali wygrali pięć ostatnich pojedynków (trzy ligowe i dwa pucharowe), co poprawiło ich nie najlepszą sytuację w tabeli. Na wyjazdach grają bardzo średnio ich bilans to 2-2-2 i każdy ich mecz na obcym terenie to jedna wielka niewiadoma. Valerenga wydaje mi się zespołem lepszym i mogącym przerwać tą dobrą passę zespołu Lillestorm. Ostatnie mecze obu zespołów z Oslo:
1:1
2:0
2:2
2:0
1:1
11.11.2012 1:2 (ostatnia wygrana Lillestorm w Oslo)
Myślę że atut własnego boiska może tu mieć duże znaczenie.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Elitserien
Godz: 18:00
Spotkanie: Valerenga - Lillestorm
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

Spotkanie 14 kolejki norweskiej Elitserien. Mecz według mnie bardzo ciekawie zapowiadający się. Gospodarze to siódmy zespół, a goście to dziesiąta ekipa w tabeli, obie drużyny dzieli zaledwie róznica jednego punktu. Valerenga na własnym stadionie wydaje się być mocna, ich bilans na rozegranych siedem spotkań to 3 wygrane, 3 remisy i 1 porażka. Ostatnie dwa mecze zremisowali przed własną publicznością. Goście są na fali wygrali pięć ostatnich pojedynków (trzy ligowe i dwa pucharowe), co poprawiło ich nie najlepszą sytuację w tabeli. Na wyjazdach grają bardzo średnio ich bilans to 2-2-2 i każdy ich mecz na obcym terenie to jedna wielka niewiadoma. Valerenga wydaje mi się zespołem lepszym i mogącym przerwać tą dobrą passę zespołu Lillestorm. Ostatnie mecze obu zespołów z Oslo:
1:1
2:0
2:2
2:0
1:1
11.11.2012 1:2 (ostatnia wygrana Lillestorm w Oslo)
Myślę że atut własnego boiska może tu mieć duże znaczenie.
✅ 3:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, 3. Division Grupa 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Flisa - Redalen
Typ: 1
Kurs: 1,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z jednej z niższych klas rozgrywkowych w Norwegii, odpowiednik 4 ligi. Tabela w tej grupie wygląda następująco:

Myślę, że jest to dobry typ jeżeli ktoś szuka meczu na podwyższenie sobie AKO. Goście tego spotkania jeszcze w tym sezonie nie wygrali i myślę, że po tym spotkaniu się to nie zmieni. Gospodarze u siebie do tej pory zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki, natomiast Redalen na wyjazdach wszystkie swoje 5 meczy przegrał. Dzisiaj myślę, że przegra kolejny. Zespół ten już na początku rozgrywek mocno odstaje od reszty a do tego wszystkiego zagra dzisiaj osłabiony brakiem swojego najlepszego strzelca Sveena (3 gole na koncie) i Ameliena (1 gol na koncie). Flisa zagra w swoim najmocniejszym składzie i myślę, że niespodzianki nie będzie i gospodarze pewnie to spotkanie wygrają.
⛔ 0-5
EDIT:
Ale wpadka ! Ale niestety gospodarze już w 4 min czerwona kartka i cały mecz w osłabieniu
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro czeka nas kilka kolejnych meczów w Tippealigaen. Ja na tapetę biorę spotkanie pucharowego rywala Lecha Poznań - ekipy FK Haugesund.
FK Haugesund - FK Aalesund
Spotkanie dwóch drużyn środka tabeli. Obie mają po 22 punkty aczkolwiek warto zaznaczyć, że gospodarze mają jeden mecz mniej rozegrany. Jutro na swoim stadionie będą w mojej opinii faworytem meczu z Aalesund. Forma ich zdecydowanie zwyżkuje. W maju drużyna ta miała ogromne kłopoty ze strzelaniem goli. U siebie cztery mecze z rzędu bez gola! Ale od tego czasu i wraz z wybiciem w kalendarzu czerwca wszystko się zmieniło. 1:0 Rosenborg, 7:0 Coleraine, 2:0 Tromso, 3:2 Lech. Komplet wygranych. A jeszcze do tego wygrana z jutrzejszym rywalem na początku czerwca 1:0 w Aalesund. Obejrzałem mecz Haugesundu z Lechem i byłem mile zaskoczony ich postawą. Widać ewidentnie, że tej drużynie gra się coraz lepiej.
Zdecydowanie gorzej wygląda to w Aalesund. O ile zespół ten w maju grał naprawdę dobrze (wygrane w Molde czy w Stavanger) o tyle w czerwcu jest dużo gorzej. Za wyjątkiem wysokiej wygranej 5:1 z Odds wyniki nie są imponujące. Ostatnie dwie kolejki to 0:1 w Sogndal i 0:3 z Molde u siebie.
Jak widać dwie ekipy na kursach przeciwnych. Lubię takie mecze. Kurs na wygraną gospodarzy mnie satysfakcjonuje.
Haugesund - Aalesund 1 @ 2,05 2:0 (0:0) ✅
Dodatkowo zagram:
Haugesund strzeli w obu połowach @ 2,80 ⛔
W innych potyczkach myślę, że warto grać Molde (po 1,75) ⛔. Do jakiegoś dubelka idealne. No i Brann u siebie powinno ograć Sarpsborg który w końcu musi zacząć cieniować. A ekipa z Bergen u siebie jest mega mocna. Obie ekipy delikatnie ostatnio pod formą, ale myślę, że Brann to ogarnie i wróci na zwycięską ścieżkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
O 52

olek_77

Użytkownik
Sandefjord v Tromso 1 DNB @1.80✅✅✅

Spotkanie z dołu tabeli norweskiej ekstaklasy.
Obydwa zespoły w tym sezonie nie prezentują się zbyt dobrze. Sandefjord zajmuje dopiero 13 pozycję,zaś Tromso 15.
Okazję w wygraniu tego meczu przez gospodarzy upatruję w zmianie trenera ekipy Tromso.
Podejrzewam,że zbyt szybko nie uda mu się poskładać tej drużyny.

E: tak jak się spodziewałem,Tromso nadal w rozsypce
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Tylko ze wzgledu na to ze Tromso wlasnie zmienilo trenera nie gralbym jedynki. Nowa miotla zawsze jest niebezpieczna. A obie ekipy sa dramatycznie slabe.
 
O 52

olek_77

Użytkownik
31.07.2016- Własnie wtedy ostatni raz Tromso nie straciło gola na wyjeździe. Rok temu.
Przewiduję w tym meczu wynik 1:0 ew 2:1,bo nie wyobrażam sobie aby Tromso zachowało czyste konto. NAwet z tak mizernie grającym Sandefjord.
Ale oczywiście każdy może mieć inną wizję,ja zagrałem ten mecz i trzymam kciuki za Sandefjord ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Brawo Olek. Wyszło na Twoje. Ja zarobiłem na Haugesundzie, więc można weekend zaliczyć do udanych ????
 
O 52

olek_77

Użytkownik
najważniejsze że obydwaj zarobiliśmy ????
Faktycznie Haugesund zmiażdzył rywala i wynik mógł być wyższy. Szkoda,że też na nich nie postawiłem ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wczoraj meczem Rosenborg - Kristiansund powróciła po trzytygodniowej przerwie Tippeligaen. Ja dziś zapraszam na mecz do Stavanger:
Viking Stavanger - Lillestrom SK
Viking - czyli póki co zdecydoiwanie największe rozczarowanie ligi. Ostatnie miejsce, ledwo 10 punktów i ostatni dzwonek w walce o byt już dawno zadzwonił. Jakim cudem ekipa ze Stavanger zakopała się tak dramatycznie w ligowej tabeli? Tego nie wie nikt. Viking to przecież etatowy uczestnik ligi. Ostatnie pięć sezonów to trzy razy piąte miejsce, raz ósme i raz dziesiąte. To także zespół który nie ma drużyny na spadek z ligi. Sandefjord, Kristiansund, dramatyczne Tromso, Sogndal - to według mnie te ekipy są najsłabsze w lidze. No, ale póki co tabela wskazuje na Viking. Viking który jednak trzy tygodnie temu wygrał 2:0 na wyjeździe z Odd. I to dominując przez cały mecz. Wydaje mi się, że ten mecz może być przełomowy. Dziś pójdą za ciosem. Kolejne trzy punkty są im niezbędne. A rywal naprawdę do tego idealny.
Lillestrom - typowy średniak, grający radosny futbol. Ze sporą ilością goli straconych i strzelonych. Dziś wydaje się to idealny przeciwnik na rzucający się (tak mi się wydaje przynajmniej) od samego początku do ataku Viking. Ekipa ze Stavanger nie ma prawa spaść z ligi. Przespali pierwsze 15 kolejek, ale w ostatnich dwóch zdobyli już 4 punkty. Pora najwyższa nadrabiać straty.
Dziś Viking to bierze.
Viking Stavanger - Lillestrom SK 1 @ 2,45 sts ⛔⛔ 2:2 (0:2)
fatalna pierwsza połowa położyła cały plan...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Norwegia
Godz: 19:00
Stromsgoset-Valerenga
Typ: 1/1
Kurs 4.15
Buk Totolotek
Analiza; Ekipa Stromsgoset na własnym stadionie w tej kolejce Norweskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie drużynę Valernegi. Gospodarze są moim zdaniem delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grać będę na własnym stadionie, do tego grają z zespołem, który w tym sezonie na wyjazdach zanotował już 4 porażki, Stromsgoset natomiast w tym sezonie na własnym obiekcie ma bardzo dobry bilans, 4 wygranych 3 remisów oraz zaledwie 1 porażki. Ogólnie spotkania z zespołem Valerengi zazwyczaj wychodziły mu nieźle bowiem u siebie nie poniósł tutaj porażki od roku 2014 i za kazdym z ostatnich 5 spotkań strzelał ekipie przyjezdnych minimum dwie bramki, goście jednak sa na wyższej pozycji w ligowej klasyfikacji i nie wolno ich zlekcewazyć bowiem są zespołem bardzo niewygodnym . Tutaj na pewno spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie bowiem gospodarze wygrywając na swoim stadionie dogonią gości na jedno oczko. Moim zdaniem to oni po 90 minutach tej rywalizacji powinni okazać się zespołem lepszym , stawiam więc na dokładny wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego w tym meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stabaek - Stromsgodset
Typ: X2
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela w ramach przypomnienia:

Stabaek u siebie ma 5 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 5 remisów i 5 porażek i jako jedyni w całej lidze nie zaznali jeszcze wygranej na wyjeździe. Dzisiaj liczę, że może się to zmienić i wkońcu zdobędą 3 punkty poza domem, jednak wrazie czego wolałem podeprzeć typ, bo boję się, że może paść remis. Raczej wątpię, by Stabaek wygrał i typ na X2 to tutaj dla mnie najlepsze rozwiązanie. Gospodarze zagrają dzisiaj bez bardzo ważnych ogniw w zespole i myślę, że to tutaj będzie kluczowe i goście nie przegrają tego meczu. Stromsgodset w najmocniejszym składzie.
Absencje w Stabaek:
obrońca Odegard (bez występu w tym sezonie), pomocnik Lumanza (20 występów w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie i lider strzelców w całej lidze Omojiuanfo (21 występów w tym sezonie, 15 goli na koncie), ponadto wątpliwy jest występ pomocnika Kassi (19 wystepów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
✅ 0-2
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Eliteserien
Godz: 21:00
Spotkanie: Vålerengens IF - FK Haugesund
Typ: Vålerengens IF
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na zaległe spotkanie 16 kolejki norweskiej Eliteserien.
W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu na Intility Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Vålerengens Idrettsforening a w gości przyjedzie drużyna Fotballklubben Haugesund.
Vålerengens IF w tym sezonie ligowym w swoich 23 meczach zdobyli 27 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej zaś FK Haugesund plasuje się na 5 pozycji w tabeli norweskiej Eliteserien zdobywając 36 oczek w swoich 23 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 5 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 15-9 natomiast goście w delegacjach 5 wygranych, remis oraz 6 porażek i bilans bramek 14-15.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafią rozegrać bardzo dobre zawody i to na swoim terenie zebrali w tym sezonie dużo więcej oczek niż w delegacjach a goście na wyjazdach niby średnio ale co najmniej 1 gol tracony w każdym meczu wyjazdowym może się dla nich w tym przypadku źle skończyć i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie na Intility Arena.
✅ 3:0
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciekawe kiedy to Valerenga rozegrała dobre zawody? Ten sezon to degrengolada w ich wydaniu. Utytułowany klub (pogromca swego czasu Wisły Kraków) dziś walczy o utrzymanie w Eliteserien. I to jedyny argument (nóż na gardle) za gospodarzami, bo są o 2 oczka od miejsca spadkowego. Mają też kilka osłabień, ale to nie nowość - nie są to gracze kluczowi. Natomiast Haugesund dzielnie sobie poczynają, prezentując się lepiej na wyjazdach niż w domu (mogą grać z kontry, pokonali nawet Rosenborg!) i dziś wcale mnie nie zaskoczy korzystny dla nich wynik.
edit ht 2-0
Mecz świetnie układa sie dla gospodarzy, rzut karny otworzył wynik, ale prowadzenie nie jest przypadkowe. Przyczajke zrobię na over jak się uda ofc. Patrząc tylko na dzisiejsze spotkanie to rozgrywają (na razie) dobre spotkanie. Presja zadziałała pozytywnie.
edit 2 ft 3-0
Dzisiaj Valerenga zagrala dobry mecz, gracze Haugesund za karę, że nie podjęli walki powinni z Oslo wracać na piechotę. Można było over po niezlym kursie na live łapać.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwega - Eliteserien
Godz: 18:00
Spotkanie: Stabæk IF - Tromsø IL
Typ: Stabæk IF
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 26 serię gier do norweskiej Eliteserien.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Nadderud Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Stabæk Idrætsforening a w gości przyjedzie drużyna Tromsø Idrettslag.
Stabæk IF w tym sezonie ligowym w swoich 25 rozegranych meczach zdobył 34 punkty co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Tromsø IL plasuje się na przedostatniej 15 pozycji w tabeli norweskiej Eliteserien zdobywając 25 oczek w swoich 25 rozegranych spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 22-22 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 9-25.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie do tabeli ligowej zdobyli więcej oczek do tego grają ze słabym na wyjazdach zespołem i może pokonają tą drużynę znowu gdyż dla Tromsø IL nie wygląda ich forma optymistycznie szczególnie w meczach wyjazdowych.
⛔ 1:2
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Sarpsborg 08 - Aalesund 1 1.49 Marathonbet ✅ 1-0
Kurs nie jest wysoki, ale moim zdaniem dość pewny. Gospodarze grają o puchary, goście o utrzymanie. Goście przegrywają wszystkie mece na wyjeżdzie. Myślę, że tak samo będzie i tym razem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom