>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Norwegia 2015

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Doskonale rozumiem twój tok rozumowania. Także nie jestem zwolennikiem ślepego grania na faworytów tylko dlatego, że są faworytami. Tutaj jednak po pierwsze grałem bardziej przeciwko Jerv, które moim zdaniem zacznie niedługo dostawać oklep od lepszych drużyn regularnie. A po drugie to jakoś nie wyobrażałem sobie takie zniżki formy Sogndal, który kilka dni wcześniej zmiótł 4:0 w Bergen Brann.
Tak czy inaczej dzięki za miłe słowa i gratuluję ominięcia tej MINY! ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sogndal - Hodd Typ: Sogndal AH -1.0 @ 1.72 Pinnacle
Gospodarze są na najlepszej drodze, by po rocznej banicji wrócić do Tippeligaen. Obecnie przewodzą stawce z 12 punktami przewagi i tak naprawdę ich cel na resztę sezonu to orona tej przewagi. W środę po wspaniałym zwycięstwie w Bergen nad miejscowym Brannem 4:0 pojawiłą się mała skaza na wizerunku gospodarzy, którzy zremisowali z beniaminkiem Jerv 1:1. po bramce straconej w doliczonym czasie gry, Dlatego też spodziewam się, że dzisiaj gospodarze wyciągną wnioski z tamtej lekcji i pewnie pokonają Hodd. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że goście przystąpią do dzisiejszego spotkania bez zawieszonego za kartki podstawowego bramkarza Aslaka Falcha. Zastąpi go nieopierzony 18-latek Ole Monrad Alme, dla którego będzie to tym bardziej trudny sprawdzian, gdyż Sogndal na pewno stworzy sobie kilka, jeśli nie kilkanaście okazji, w których przyjdzie mu się wykazać. W mojej ocenie pomni środowej lekcji gospodarze pewnie odprawią Hodd, który notuje ostatnio bardzo słabą passę [trzy porażki z rzędu przy bramkach: 2:8].
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Vidar - Fana Dywizja 2 - Grupa 3, 16:00
over 3.5 @ 1.65 Betsafe ✅ 2-2

Kurs fajny a wydaje się mocno prawdopodobne byśmy w starciu między tymi dwoma drużynami zobaczyli co najmniej 4 strzelone bramki. Spotykają się ze sobą dwa zespoły będące bardzo blisko siebie w tabeli - czwarty w tabeli Vidar oraz Fana będąca na miejscu piątym. Oba zespoły mają tyle samo zgromadzonych punktów z takim samym bilansem (4 wygrane, 4 remisy, 2 porażki) więc jest to mecz o przysłowiowe &quot;sześć punktów&quot;. Mimo bliskiej pozycji obu drużyn w tabeli mocnymi faworytami są gospodarze. U siebie jeszcze nie przegrali meczu, w 5 meczach mają bilans 3-2-0 oraz bilans bramek 18-8 także ponad 5 bramek średnio na mecz! Fana na wyjazdach również prezentuje otwarty styl gry, w 4 z 5 ich meczów wyjazdowych oglądaliśmy co najmniej 4 strzelone bramki. Ostatnie dwa spotkania tych drużyn na stadionie Vidar to wygrane gospodarzy 4-0 i 6-0. Liczę, że obydwa zespoły zagrają swój standardowy, otwarty futbol i zobaczymy powyżej 3.5 strzelonego gola.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
NORWEGIA: Tippeligaen
Vålerenga-Bodo/Glimt TYP -1,5 Valerenga kurs 2,10 4/10 g.20.00 1:2 BOX
PS: Gospodarze to dwa razy lepsza ekipa od gości. Są od dwóch kolejek bez wygranej ale grali z bardzo silnymi rywalami. Dzisiaj powinni przekonywująco wygrać.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Ullern - Harstad Dywizja 2 - Grupa 1 - Kolejka 11, 15:30
under 3.5 @ 1.56 Unibet ✅ 3-0

Kursy mocno pikują i według mnie jest to poprawny ruch ze strony bukmacherów, 1.56 w Unibecie nadal według mnie warte pobrania. Przed dwoma drużynami znajdującymi się blisko strefy spadkowej ważne spotkanie, i myślę, że spowoduje to większy nacisk na defensywę w dzisiejszym spotkaniu. Drużyna gości - Harstadt ma spore problemy ze strzelaniem goli na wyjazdach, w tegorocznych 6 spotkaniach strzelili 5 goli z czego 2 przeciwko najsłabszej drużynie w lidze z najsłabszą defensywą. Dla gospodarzy - Ullern ten mecz jest świetną okazją do drugiego zwycięstwa w lidze i znacznego poprawienia swojej sytuacji w tabeli, dotychczas zaledwie 1 zwycięstwo w 10 meczach. Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy widzieć tu szybkie tempo i under 3.5 gola wydaje się dość bezpieczną opcją, mimo ostatnio sporej liczby goli w niektórych meczach tych drużyn.

Kjelsas - Lyn Dywizja 2 - Grupa 1 - Kolejka 11, 18:00
over 3.5 gola @ 1.64 Unibet ✅
over 4.5 gola @ 2.48 Unibet ✅
over 5.5 gola @ 4.20 Unibet
✅
5-1 ;)

Pachnie w tym meczu naprawdę wielką strzelaniną, gospodarze - Kjelsas to 3 zespół tabeli i po dwóch remisach z rzędu grają u siebie z ostatnim w tabeli Lyn, który ma najgorszą defensywę spośród wszystkich zespołów w lidze. Gospodarze w meczach u siebie prezentują bardzo otwarty i ofensywny styl gry, do ostatniego meczu w każdym z ich tegorocznych spotkań padały co najmniej 4 gole, w tym takie strzelaniny jak 6-0 z Mjolner i 5-2 ze Skeid. Jednakże ich ostatnie domowe spotkanie to bezbramkowy remis, i myślę, że są zmotywowani by po ostatnim niepodobnym do nich meczu bez bramek zaprezentować swoim kibicom prawdziwe show. Lyn nie ma innej opcji, musi postawić na ofensywę i możemy również i od nich oczekiwać jakichś trafień, mimo niemalże samych porażek są w niezłej formie strzeleckiej, w ostatnich 3 spotkaniach z 10, 6 i 5 zespołem tabeli strzelili łącznie 5 goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
NORWEGIA: Tippeligaen

Vålerenga-Bodo/Glimt TYP -1,5 Valerenga kurs 2,10 4/10 g.20.00 1:2 BOX

PS: Gospodarze to dwa razy lepsza ekipa od gości. Są od dwóch kolejek bez wygranej ale grali z bardzo silnymi rywalami. Dzisiaj powinni przekonywująco wygrać.

Wszystkim tym (w tym mnie) którzy zagrali ten mecz proponuję wysłać list doi klubu z Oslo z żądaniem oddania postawionych przez nas pieniędzy. Dawno nie widziałem by któraś drużyna w tak perfidny sposób chciała wygrać najmniejszym nakładem sił. I to Valerenga, na której ja sam osobiście bardzo dawno się nie zawiodłem.

Dziś obejrzałem całe to spotkanie i mogę z całą stanowczością powiedzieć, że gospodarze powinni w siedemdziesiątej minucie meczu prowadzić 3:0, 4:0 albo wyżej. Ale tak to jest jak się pod bramką rywala szuka kwadratowych jaj. Zemściło się - i bardzo dobrze.

Powiem wam szczerze, że gdyby to była ostatnia, albo przedostatnia kolejka spotkań to bym był przekonany, że mecz został po prostu opier***. Proponuję wam obejrzeć gola na 2:1 dla Bodo w ostatniej minucie meczu. Przecież obrońcy Valerengi mogli tam siedemnaście razy wybić piłkę. Ale tego nie wiedzieć czemu nie zrobili. Normalnie jakbym widział defensorów Wisły Kraków z meczu z Legią z 1993 roku (słynne 0:6). Oczywiście dla tego beta gol na 1:2 nic nie zmieniał i nawet się ucieszyłem, że padł.

Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę więcej szczęścia w tej Norwegii w przyszłości.

Musiałem posta naskrobać by mi nerwy choć trochę puściły....

Ponadto gratulacje dla galgana23 za dwa udane typy z niższych lig. Chociaż gole w tym pierwszym meczu padające po 90 minucie (wszystkie trzy!!!) musiały spowodować palpitację serca. Aż żałuję, że tych dwóch spotkań nie zagrałem.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Strømsgodset 2 - Drammen Dywizja 2 - Grupa 2 - Kolejka 11, 19:00

Strømsgodset 2 @ 1.22 Betsafe ! ! ! ✅ 7-0 :cool:
Strømsgodset 2 halftime (1X2) @ 1.47 Unibet (@ 1.44 bet365) ✅ 1-0
Strømsgodset 2 first half -1 AH @ 1.85 bet365 ZWROT ▶ 1-0
Strømsgodset 2 - 2 AH @ 1.65 bet365 ✅ 7-0

Właśnie w momencie gdy rozpocząłem pisać analizę chyba info o wzmocnieniach trafiło do buków bo kursy lecą na łeb, na szyję. Kurs na zwycięstwo niziutki ale nie oszukujmy się, w tym meczu innego rozwiązania nie ma. W Norwegii w meczach domowych drugich drużyn na porządku dziennym jest pobieranie wsparcia z pierwszego zespołu, szczególnie w meczach w środku tygodnia. Są tylko 3 punkty nad strefą spadkową i zgarnięcie pełnej puli przeciwko beniaminkowi, zdecydowanie najgorszemu zespołowi w lidze trzeba zabezpieczyć. Potrzebują utrzymania drugiego zespołu na tym poziomie, zwyczajnie dla lepszej możliwości dla rozwijania młodzieży, i w tym celu dzisiaj zespół drugi jest wzbogacony o aż dziewięciu zawodników pierwszego zespołu z Tippeligaen! Nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy przeciwko beniaminkom z bilansem póki co 1-0-9. Również polecam typy na HT, bo podejrzewam że już od samego początku będą chcieli prowadzić by zdobyć pewne 3 punkty i zrobić sobie &quot;trening&quot;.

Zawodnicy z pierwszej drużyny którzy wzbogacają drugi zespół to:
obrońcy - Lindquist, Høibråten
pomocnicy - Moen, Nguen, Gjerstrøm, Adjei-Boateng, Jradi,
napastnicy - Kovács, Olsen
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aliant 531

aliant

Użytkownik
Skeid - Grorud

Na trzecim szczeblu rozgrywek w Norwegii, dojdzie w niedzielę do ciekawego pojedynku między walczącym o utrzymanie Skeid, a próbującą włączyć się do walki o awans ekipą Grorud. Oba zespoły przechodzą w ostatnim czasie kryzys. Gospodarze w siedmiu ostatnich meczach wygrali tylko raz, z kolei przyjezdni nie wygrali od trzech kolejek. Mimo to, właśnie w tych drugich widzę faworyta do zwycięstwa. W tabeli oba zespoły dzieli prawdziwa przepaść. Miejscowi zajmują przedostatnią, 13-tą lokatę, a goście usytuowani są obecnie na miejscu czwartym z ośmiopunktową stratą do lidera. Skeid na własnym boisku radzi sobie fatalnie, w dotychczasowych 5 meczach u siebie ugrał raptem 3 pkt, 3 razy remisując i dwukrotnie przegryzając. Póki co ich własny stadion jest dla nich twierdzą nie do zdobycia. Co słychać u Grourd w meczach na wyjeździe? Radzą oni sobie całkiem dobrze. W 6-ciu meczach 4 zwycięstwa i remis zasługują na pochwałę. Nadmienić również należy, że w meczach w delegacji mają najszczelniejszą defensywę w lidze, która w dotychczasowych spotkaniach skapitulowała jedynie 3-krotnie. Skeid z kolei dysponuje najgorszą defensywą na własnym boisku, przez co nie wróżę im choćby najmniejszego sukcesu w tym meczu. Grourd ma doskonałego przeciwnika by przerwać złą passę meczów bez zwycięstwa. Myślę również, że odskakująca powoli czołówka, będzie również dla nich sporą motywacją.

Mój typ: 2 :spokodfhgfh:
Kurs: 2 - Betclic
Wynik 1:3 :)

 
raiden 193

raiden

Użytkownik
Aalesund – Mjondalen, Tippeligaen
Godzina: 18:00
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmaher: Bet365
Mecz średniaków norweskiej Tippeligaen, Aalesund – Mjondalen. Ekipy dzieli jedynie jeden punkt, więc będzie to ciekawy mecz, zważywszy na to, że druga liga norweska stoi zaraz za nimi. Drużyna gości jest tegorocznym beniaminkiem; ostatnio radzi sobie przeciętnie - w ostatnich 6 meczach zanotowali 3 porażki oraz 3 remisy, głównie z przeciętniakami z ligi. Dotkliwą porażką jednak było 5-1 z aktualnym spadkowiczem Bodo/Glimt. Na wyjeździe jeż nie grali świetnie, na 5 ostatnich spotkań zanotowali 3 porażki oraz 2 remisy. Gospodarz Aalesund aktualnie zajmuje oczko wyżej od rywala, jednak można zauważyć, że większość meczy z najlepszymi zespołami ligi ma już za sobą. Nie zmienia to jednak faktu, że aktualnie grają słabo. W 6 ostatnich spotkaniach wygrali zaledwie 1, oraz 2 zremisowali. U siebie też im świetnie nie wychodzi (2-2-1). Z czego dwa zwycięstwa były ze słabymi zespołami z dolnej tabeli norweskiej ekstraklasy. Postawiłbym w tym meczu jednak na beniaminka – kto wie, może dzisiaj zaskoczy. Spóbować można także na wynik remisowy. Gospodarz w tym sezonie prawie 30% remisował, goście natomiast w ponad 40%. Warto dodać, że średnia remisów w Tippeligaen wynosi 32,74%, co daje najwyższy współczynnik remisów w europie – warto pokusić się o typ X2.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Stromgodset - Molde 3,3 u nibet
Jakiś głupek pomylił kursy albo wstawił je w złe miejsca.
Stromgodset u siebie ma super wielka formę, nawet jak Molde zdobywało
mistrza niedawno to nie byli tutaj faworytem.
http://www.betexplorer.com/soccer/norway/tippeligaen/stromsgodset-molde/2FXUlMKk/
u siebie na Godset z Molde nigdy nie było takiego kursu w ostatnich latach to skąd teraz ?

Molde na wyjazdach wygrało 3 z 8 spotkań i dla mnie w dniu meczu będzie surebet z tego.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Stabaek to niespodzianka ligi, notują świetne wyniki grają dobrze w ataku.
U siebie są faworytem w meczu ze Spartą, ostatnio u siebie strzelali kilka goli,
więc gram na gole Diomande 2,15 i Asante 2,48 w uni.
Pierwszy to lider drużyny, drugi też strzelał ostatnio u siebie, jeden z nich coś ustrzeli.
oba ⛔ 0-0 było hehe
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Valerenga - Sandefjord
Witam. Dzisiejszego popołudnia trzecia w tabeli Valerenga, podejmowała będzie na własnej murawie zamykający stawkę Sandefjord. Gospodarze to murowany faworyt do zwycięstwa. Wydaje się, że po kilku ostatnich mało udanych kolejkach wyszli z kryzysu pokonując na wyjeździe Odd Grenland. Piłkarze ze stolicy nie są na własnym boisku mocarzami, ponieważ w siedmiu meczach uzbierali tam tylko 9 punktów, jednak nie sądzę aby ich dzisiejszy przeciwnik był w stanie stawić jakiś większy opór. Przyjezdni fatalnie radzą sobie w meczach wyjazdowych. W siedmiu potyczkach uciułali tylko 1 punkt, tracąc średnio 3 bramki na mecz. Patrząc na bezpośrednie starcia tych drużyn nasuwa się wniosek, że gospodarzom bardzo leży ich dzisiejszy rywal. W pięciu ostatnich meczach 4-krotnie górą okazywali się piłkarze Valerengi, w tym 3 razy z handicapem -1,5. W całej historii spotkań tych zespołów 16 razy górą byli gracze z Oslo, raz padł remis, 2 razy górą był Sandefjord. Ogółem goście dysponują zdecydowanie najgorszym składem w całej lidze czego dowodem jest fakt, że ich formacje tak ofensywne jak i defensywne mają na ten moment najgorsze osiągi w całej dywizji. W lidze nie wygrali od dłuższego czasu, ostatnio nie potrafili zwyciężyć nawet swoich sąsiadów w tabeli. Myślę, że nawet mobilizacja na jeden z najlepszych zespołów ligi niewiele pomoże. Valerenga musi gonić uciekający Rosenborg i nie sądzę aby zespół pokroju ich dzisiejszego rywala mógł im w tym przeszkodzić. Obstawiam ich pewne zwycięstwo.
Mój typ:
1 z HA - 1,5 - 2,22 ComeOn ✅

Na szczeście obyło się bez sensacji ;-).
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Valerenga - Sandefjord

Witam. Dzisiejszego popołudnia trzecia w tabeli Valerenga, podejmowała będzie na własnej murawie zamykający stawkę Sandefjord. Gospodarze to murowany faworyt do zwycięstwa. Wydaje się, że po kilku ostatnich mało udanych kolejkach wyszli z kryzysu pokonując na wyjeździe Odd Grenland. Piłkarze ze stolicy nie są na własnym boisku mocarzami, ponieważ w siedmiu meczach uzbierali tam tylko 9 punktów, jednak nie sądzę aby ich dzisiejszy przeciwnik był w stanie stawić jakiś większy opór. Przyjezdni fatalnie radzą sobie w meczach wyjazdowych. W siedmiu potyczkach uciułali tylko 1 punkt, tracąc średnio 3 bramki na mecz. Patrząc na bezpośrednie starcia tych drużyn nasuwa się wniosek, że gospodarzom bardzo leży ich dzisiejszy rywal. W pięciu ostatnich meczach 4-krotnie górą okazywali się piłkarze Valerengi, w tym 3 razy z handicapem -1,5. W całej historii spotkań tych zespołów 16 razy górą byli gracze z Oslo, raz padł remis, 2 razy górą był Sandefjord. Ogółem goście dysponują zdecydowanie najgorszym składem w całej lidze czego dowodem jest fakt, że ich formacje tak ofensywne jak i defensywne mają na ten moment najgorsze osiągi w całej dywizji. W lidze nie wygrali od dłuższego czasu, ostatnio nie potrafili zwyciężyć nawet swoich sąsiadów w tabeli. Myślę, że nawet mobilizacja na jeden z najlepszych zespołów ligi niewiele pomoże. Valerenga musi gonić uciekający Rosenborg i nie sądzę aby zespół pokroju ich dzisiejszego rywala mógł im w tym przeszkodzić. Obstawiam ich pewne zwycięstwo.

Mój typ:

1 z HA - 1,5 - 2,22 ComeOn
Dokładnie na takim samym spotkaniu dwa tygodnie temu (Valerenga - Bodo/Glimt, o tym fakcie wyżej) zanotowałem jedną z większych wtop w ostatnim czasie. Dlatego też nie ufałbym zbytnio tym kołkom z Valarengi. Ale życzę powodzenia ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
16. kolejka Tippeligaen
Mjondalen - Bodo/Glimt 1:2 (0:1)
---
Edit: Szkoda straconego gola w 90 minucie bo weszło by nawet handi. Ale nie ma co narzekać. Jest na plus!
----
Przed nami dokończenie 16 kolejki norweskiej ekstraklasy. Ja zapraszam jutro na mecz do Mjondalen. Tam beniaminek ligi, który do końca sezonu będzie musiał walczyć o ligowy byt, spotka się z inną walczącą o utrzymanie ekipą Bodo/Glimt.
I oto można zauważyć bardzo wysoki kurs na sukces gości w jutrzejszym, rozpoczynającym się o 18:00 meczu. Mjondalen to ekipa która do tej pory w lidze ma bilans 3-6-6. U siebie wygrała trzy mecze, ale ostatnie dwa na początku maja. Wtedy to najpierw pokonała Tromso 4:3, a chwilę później sensacyjnie Rosenborg 3:2. Oba te zwycięstwa zapewniła sobie golami w samej końcówce meczu. Od tego czasu minęło już jednak sporo. Wyniki osiągnięte są ostatnio dużo gorsze. Raptem 3 pkt za trzy remisy w ostatnich sześciu kolejkach. Słabo.
Przeciwnie do ich rywala. Ekipa Bodo/Glimt w ostatnich dwóch meczach zanotowała dwie wygrane z czołowymi ekipami ligi! 2:1 w Oslo z Valerengą i 1:0 z Rosenborgiem u siebie. Widziałem oba te mecze i muszę przyznać, że o ile w Oslo ekipa Bodo długo przegrywała i miała sporo szczęścia, że ostatecznie zdołała wygrać (o tym meczu piszę we wcześniejszym poście), to w meczu z Rosenborgiem u siebie, owszem goście mieli swoje sytuacje, ale także Bodo mogło ten mecz wygrać wyżej. Bodo jest na fali i na pewno kurs na ich wygraną w Mjondalen jest warty zagrania. Tym bardziej, że te dwie ekipy spotkały się ze sobą już w tym sezonie. Zupełnie nie tak dawno. Ostatniego dnia maja w pierwszej rundzie tego sezonu Bodo rozgromiło u siebie Mjondalen 5:1. Strzały: 22:11, celne 10:5 - to najważniejsza statystyka tego meczu.
Dlatego proponuję:
Mjondalen - Bodo Glimt 2 @ 3,43 3/10✅✅✅
Mjondalen - Bodo Glimt X2 @ 1,72 7/10 ✅✅✅
Mjondalen - Bodo Glimt (1:0) 2 @ 6,67 1/10 ⛔⛔⛔
Wydaje mi się, że naprawdę warto. Kursy są wg mnie bardzo krzywdzące dla ekipy gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Vidar - Donn
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 3 - Kolejka 13
25.07.2015 16:00
over 3.5 @ 1.80 Bwin ✅ 4-1

Vidar gra mega ofensywny futbol, u siebie są niepokonani od 8 meczów i są na 4 miejscu w tabeli. Jeśli chcą się liczyć w walce o najlepsze pozycje to po prostu muszą to spotkanie wygrać, i przerwać serię 3 remisów z rzędu. Grają z Donn, które na wyjazdach spisuje się słabo, bilans 0-2-3 po 5 meczach, wyniki tych meczów? Remisy 4-4 i 3-3 oraz porażki 3-2, 6-2 i 2-1. Z ostatnich 8 meczów drużyny Vidar, w których mają bilans 3-5-0, siedem z nich miało over 3.5 gola w nich strzelonych. Spodziewam się dwóch ofensywnie nastawionych drużyn, jako że gospodarze muszą przerwać passę 3 meczów bez wygranej i gości, którzy nie mają nic do stracenia. Nawet nie analizując tak dogłębnie wystarczy spojrzeć na średnie bramek, które są strzelane w meczach tych drużyn, odpowiednio 4.4/mecz i 4.8/mecz. Dodając do tego zmotywowanych gospodarzy do przerwania passy 3 remisów oraz gości którzy nie mają nic do stracenia - widzę w tym kursie spore value i wchodzę w to dość mocno.
Powodzenia!
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Panowie &quot;Norwegowie&quot;.... orientujecie się skąd mogły się wziąć wzrosty kursów na Viking? Startowe było około 1.85 a obecnie już 2.6. Rozumiem, że grają na wyjeździe jednak pierwszy kurs odzwierciedlał różnicę w pozycji w tabeli i formę w ostatnich meczach. Przyznam, ze ja widzę jedynie tabelki i wyniki, ale WY widzicie więcej (składy, cele, terminarze). Sarposborg w ostatnich 10 meczach wygrał RAZ, w pięciu meczach wcale.
Podpowiecie coś?
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Sandefjord - Mjondalen
Godzina: 19:00
Typ: Alternatywna azjatycka suma goli - powyżej 3,5
Kurs: 2,375
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz dwóch najsłabszych drużyn norweskiej Tippeligaen. Sandefjord zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 9 pkt. w 18 spotkaniach. Mjondalen plasuje się na pozycji piętnastej (przedostatniej) ze zdobyczą 16 oczek 18 kolejkach. Oba zespoły bez wątpienia mają dziś o co grać, stawką jest rzecz jasna utrzymanie w ekstraklasie. Jedni i drudzy tracą sporo bramek, jednakże w ostatnich kilku spotkaniach udowodnili, ze potrafią również je strzelać, o czym świadczy przewaga wyników &quot;overowych&quot; w ostatnich kilku potyczkach obu dzisiejszych rywali (goście w poprzednich pięciu meczach zanotowali wyłącznie &quot;overy&quot;). Poza tym kilka ostatnich bezpośrednich meczów Sandefjord z Mjondalen zakończyło się &quot;overami&quot;. Sądzę, że dziś wieczorem będzie podobnie, że kibiców obu drużyn czeka otwarte spotkanie z dużą ilością bramek.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Sandefjord - Mjondalen
Godzina: 19:00
Typ: Paal Alexander Kirkevold (Strzeli Bramkę)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
⛔⛔⛔ Sellin miał swój dzień ????

na papierze był to &quot;typ wygrywający&quot;..


Analiza:

Pojedynek dwóch beniaminków, którzy zajmują dwa ostatnie miejsca w norweskiej Tippeligaen, zgadzam się z tym, że spotkania tych dwóch drużyn zawsze owocowały w dużą ilość bramek.
H2H
28/06/15 Mjondalen* 2-2 Sandefjord (
Kirkevold )

17/08/14 Sandefjord* 2-1 Mjondalen (
Kirkevold )
Ostatnie spotkania:
02.08.15 TIP Lilleström Sandefjord
(
Kirkevold )

26.07.15 TIP Sandefjord Rosenborg
(
Kirkevold )

11.07.15 TIP Vålerenga Sandefjord
05.07.15 TIP Sandefjord Tromsø
28.06.15 TIP Mjondalen Sandefjord (
Kirkevold )
Jest to król strzelców OBOS-ligaen z dorobkiem 19 goli(2014). Wychowanek klubu Ham-Kam, potem grał w Mjondalen, skąd trafił do Sandefjord. Doskonale zna ten zespół, dlatego myślę, że pokusi się o bramkę.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Stromsgodset - Stabaek

Mecz na szczycie, można by rzec. Stromsgodset ostatnie mecze w lidze dość pewnie wygrane, a teraz po odpadnięciu z Ligi Europejskiej powinno to wyglądać jeszcze lepiej. Ofensywa bardzo mocna, w pięciu ostatnich meczach szesnaście bramek. W formie są Ogunjimi, który niestety dzisiaj nie zagra, Wikheim, Fossum czy Vilsvik, którzy ostatnio regularnie wpisują się na listę strzelców. Ławka też mocna i ogólnie robią niezłe zmiany. Defensywa jak na czołówkę ligi dość średnia, często tracą, ale znowuż nie tak wiele. Szkoda że nie zagra Marvin, ale myślę że i bez niego są w stanie strzelić 2-3 bramki.
Stabaek ostatnio troszku słabiej, pogubili punkty z dołem tabeli, ale ostatnia kolejka to pewna wygrana nad Valerengą 2-0. Strzelają sporo, ale też i tracą. Niepewny występu jest dzisiaj najlepszy strzelec Diomande, sprawa ma podobno wyjaśnić się przed meczem. Oprócz niego jest jeszcze przecież Asante z ośmioma bramkami i siedmioma asystami, El Ghanassy też świetny asystent czy Grossman.
Ostatni ich mecz to pojedynek z maja, gdy Stabaek wygrał u siebie 3-2, i teraz może być rewanż. Ogólnie liczę na otwarty mecz i bramki powinny paść, liczę na kilka, bo jakby nie patrzeć po woli wchodzimy w walkę o miejsca w Europie w przyszłym roku i każde punkty będą istotne.

Stromsgodset - Stabaek @ Over 2,5 - 1,50 Betsson ⛔ 0-2
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Sandnes Ulf - Follo
Spodziewam się w tym meczu bramek. Sandnes ofensywny zespół, u siebie bilans 6-2-1, w bramkach 24-13. Drugi najlepszy ofensywny zespół w lidze, ale lubiący też stracić. We wszystkich meczach domowych w tym sezonie tracili bramkę! Dzisiaj może być podobnie bo ze składu wypadło dwóch obrońców - Geersten (17m) i Aanestad (10m). W ofensywie bogactwo, Engblom z dwunastoma bramkami, zresztą obecny lider klasyfikacji strzelców, Eriksen z pięcioma, Helle i Skjolsvik po trzy plus paru dorzucających po bramce lub dwie. Spokojnie u siebie są w stanie strzelić z 2-3 bramki nawet z Follo, które dość dobrze radzi sobie w obronie.
Goście to tegoroczny beniaminek i na chwilę ich sytuacja ligowa jest nawet dość dobra. Dziesiąte miejsce, z paro punktową przewagą nad strefą spadkowa. Wyjazdy średnie, ale i tak mają tyle samo punktów z nich uzbieranych co Sandnes. W ataku też mają czym straszyć, bo jest Tveter z ośmioma bramkami, Vestvatn z pięcioma czy Dalseth i Karoliussen z trzema i paru innych.
W h2h dopiero trzy mecze, ale każde z wysokimi wynikami. W maju było 2-2 w Ski, teraz wynik może być podobny, ale bardziej widzi mi się wygrana gospodarzy. Sandnes mocne u siebie, plus braki w defensywie i Follo coś ustrzelić może, dlatego over wydaję się być fajną opcją.
Sandnes Ulf - Follo @ Over 2,5 - 1,60 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom