>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Northern Ireland Open 2024 (20-27.10.2024)

psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Northern Ireland Open 2024
20-27 października 2024


Czas na kolejną odsłonę Home Nations Series, na który składają się 4 turnieje rankingowe na terenie Wysp Brytyjskich: English Open, Northern Ireland Open, Scottish Open i Welsh Open. W każdym z turniejów Home Nations Series obowiązują dokładnie te same reguły: 128 graczy w płaskiej drabince walczą o pulę nagród rzędu £550,400 funtów, w tym 100,000 dla zwycięzcy. Ale najbardziej łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.

Northern Ireland Open 2024
odbędzie się w dniach 20-27 października 2024, a wszystkie mecze odbędą się w Waterfront Hall w Belfaście. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy dystans meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17). Tytułu sprzed roku bronić będzie Judd Trump, który w finale łatwo pokonał Chrisa Wakelina (9-3).

Natomiast kwalifikacje do turnieju głównego odbędą się w dniach 28-29 września 2024 w Ponds Forge International Sports Centre w angielskim Sheffield. Wszystkie mecze zawodników top16 zostaną rozegrana już w Belfaście przed turniejem głównym. Wszystkie mecze kwalifikacyjne będą w formacie do 4 wygranych frejmów (best-of-7).

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Otrzymane punkty reputacji: +851
jozzy22 693,7K

jozzy22

Użytkownik
Myślę, że coś tam na jutro da się wymyśleć .
Pewnie , że się da wymyśleć
Pierwsze co mi się ciśnie do gry to:

Day R - Moody S

Typ: 1 Kurs: 1.57 - do AKO
Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.10

STS

Oglądałem ich ostatnie starcie w Wuhan Open i to było coś niesamowitego. Ryan to powinien ogarnąć na spokojnie , a od stanu 1:3 posypał sie totalnie. Młodzikowi zaczęło wychodzić dosłownie wszystko powinien skończyć 5:3 i... tym razem u niego zaćmienie. Moody ma jeden problem ..... NERWY. Strasznie nerwowy jest przy każdym ruchu i jeśli to się mu udaje opanować to jest OK ale w tym ostatnim meczu w deciderze widać to było w całej okazałości. Myślę,sądzę,wydaje mi się , że tym razem Ryan już tego samego dziadostwa nie zrobi i pokona młodziana

Wynik: 3:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1586
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Robert Milkins - Jordan Brown
Zwycięzca meczu Robert Milkins @ 2.04

Pamiętam co mi odwalił Milkins w Wuhan z Zakiem Surety, przypomnę tylko; z 4-1 na 4-5
Milkins jest bardziej ogranym zawodnikiem i myślę, że wyciągnął wnioski z Wuhan i da radę ograć średniego Browna.

Jak Jones - Alexander Ursenbacher
Prowadzenie po 4 frejmach Jak Jones @ 2.07
Vice mistrz świata powinien ogarnąć słabego Szwajcara, bo choćbym nawet chciał to nie ma za co pochwalić Alexandera.

Luca Brecel - He Guoqiang
Liczba "setek" Poniżej (0.5) @ 1.72 No nie wierzę w 1-szym frejmie setka Chińczyka.

Tu fajny kurs na brak setki, Luca ostatnio nie błyszczy a Guoqiang też nie należy do zawodników
budujących wysokie brejki.139 w Wuhan z Trumpem ale po za tym długo,długo nic.

W ako 7.27 w Betcris
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2222
vsky 29,2K

vsky

Użytkownik
Milkins - Brown
Brown wygra, @1.75, Uni

Mam inne zdanie niż kolega wyżej. Zaufać Milkinsowi mógłbym jedynie gdyby kurs na niego wynosił z @5, bo inaczej to nie ma sensu. Brown jest bardziej precyzyjny, skupiony i nie gra tak nonszalacko jak Milkins. Stawiam tutaj na Jordana.

Lyu Haotian - Selt
Lyu wygra, @1.80, Uni

Selt przeplata dobre mecze bardzo słabymi i jakoś mnie nie przekonuje. Wydaje mi się, że Chińczyk powinien dać radę, chociaż mecz 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1587
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Na wieczorną sesję polecam :
Selby, Mark - Heathcote, Louis
DW 4-0 @ 3.75 Boże co ten Mark zrobił w 2 frejmie !

Murphy, Shaun - Jun Jiang
Ponad 5.5 Liczba Frame'ów @ 1.80
Uni
 
Ostatnia edycja:
snajp 763,6K

snajp

Użytkownik
Robertson Neil - Dott Graeme

Robertson Neil -2.5 @ 2.25 Uni

Tak ja wiem, że Neil tak jak złapał formę tak szybko ją stracił.Po wygraniu English Open
znowu przyszedł dołek i dwa następne turnieje bez fajerwerków ze strony Kangura. Ale 1 października w International Championship Qual rozjechał Alfie Burden'a 6-1 z nawet jedną setką w tle. W pierwszych rundach przeważnie Neil wygląda dobrze a tu na dodatek trafia na takiego przeciwnika. Dott Graeme dla mnie człowiek legenda, który nie radzi już sobie z poziomem jaki teraz prezentują młodsi zawodnicy. Nie panuje nad sobą gra nerwowo, poełnia dużo prostych błędów. 30 września także w kwalch do Championship przegrał z Benem Mertensem z Belgii 6-4 gdzie wygrywał 4-2.Robbo ma okazję na przełamanie i myślę, że to wykorzysta.
EDIT ; O'sa wycofał się :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom