>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Northern Ireland Open 2020 (16-22.11.2020)

Status
Zamknięty.
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Cześć i czołem.

Co do snookera to kilka lat grania i oglądania nauczyło mnie żeby nie grać 1,2 rundy takich "słabszych turniejów " jak ten. Nie dosyć że faworyt czasem olewa mecz to format do 4 wygranych sprzyja niespodzianka i takie często gęsto się zdarzają.
Zacząłem dzisiaj od rana stawiać i wygląda to nawet nawet.
Na wieczór proponuje:

Woollaston- Carter 1 2,06

Benek jak podlapie formę co niestety zdarza się nie za często to jest bardzo groźny dla każdego bez wyjątku.
Tutaj ma za sobą 3 mecze i wygląda fajnie. Według mnie lepiej niż Carter. Pokonanie Wenbo, Robertsona Neila czy Waldena to bardzo dobre łupy. Carter ograł Dale, Xiao i jakiegoś amatora.
Z zapisu gry pkt też wygląda lepiej Woollaston dlatego idę w jego kierunku.
Oprócz wygranej można próbować +1,5 czy w meczu +5,5 frejma.

Maflin też złapał swój rytm. Czyli szybkie budowanie wysokich podejść. Siedzą mu te "kulki ". 1,33 na dokładkę idealne.

Mecze które według mnie mogą rozstrzygnąć się w decydujących partiach to:

Higgins- Ding 1,55
Bingtao- Xintong 1,56
Noppon- Donaldson 1,55

W każdym z tych meczy gram +5,5. Mam swoich faworytów w tych meczach bo daje większe szanse :

Dingowi 1,96
Xintongowi 2,12
Nopponowi 1,96


Trump- Gould nie ruszam.
Gould gra nieźle i jest nieobliczalny. Trump 2 pierwsze rundy ekspresowo. Dzisiaj z Brecelem już tak kolorowo nie wyglądało.

Holt - Grace 1 1,58 to jest cudak. Miał 3-0 i przegrał 3-4

Chyba warto grać w stronę Holta. Nieźle punktuje i jeśli utrzyma taką dyspozycję to wygra. Grace bardzo niewygodny rywal. Mocno taktyczny gracz który częściej kilkoma podejsciami wygrywa mecz niż gra na wysokie breloki.

Sory że tak średnio to opisane ale mało czasu do meczy.

Wszystko Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dziś widzę zwycięstwo Maflina, który wraca do dyspozycji z tegorocznych MŚ oraz Bingtao z handicupem. Grace i tak osiągnął już więcej nie mógł i wydaje mi się, że dziś jego zwycięska passa się zakończy. Młody azjata bardzo solidny, powinien dać radę z bardziej doświadczonym Anglikiem. Carter co prawda miewa przebłyski, ale wydaje mi się, że Maflin jest obecnie na wyższym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o kulturę gry i odstawne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Allister Carter vs Kurt Maflin
Handicap frejmowy: Kurt Maflin (+1.5) @ 1.52 5-3
Zwycięzca: Kurt Maflin @ 2.00

Wygląda na to że Maflin wrócił do formy którą czarował na MŚ, gdzie był o kilka wbić od półfinału turnieju (pamiętny ćwierćfinał 12-13 z McGillem). W tym tygodniu może nie miał najtrudniejszej drabinki, ale swoich rywali po prostu zdmuchnął, w 4 meczach oddał im w sumie tylko 3 frejmy. Za to częstując ich masą wysokich podejść w tym 4 setki (64, 135, 127, 59, 55, 112, 88, 135, 67, 62). Zwłaszcza zaimponował w meczy z Dayem który wcześniej grał świetnie i zaczął mecz też dobrze wygrywając pierwszego frejma, ale potem kontrolę przejął już Maflin wygrywając 4 następne frejmy w tym 3 ostatnie to kolejno podejścia 112, 88, 135. Dzisiaj za rywala ma szukającego dawnej formy Cartera, który w tym turnieju notuje mały renesans formy, dawno już Kapitan nie był na tak zaawansowanym etapie turnieju. Nie spodziewam się łatwej wygranej, raczej zacięty mecz, ale trochę dziwią że to Carter jest faworytem buków, moim zdaniem forma wskazuje na Maflina. Warto tez zaznaczyć, że ćwierćfinały gramy już do 5 wygranych frejmów z przerwą regulaminową, a to potrafi robić czasem różnicę.

Judd Trump vs Scott Donaldson
SUMA SETEK: Więcej niż 1.5 @ 2.05 1 (112)

Typ głównie na setki Trumpa, ale jak Donaldson się dołoży to tylko lepiej. W każdym razie po tym długim czasie posuchy na setki Trump, wygląda na to że Anglik się odblokował w tym aspekcie gry. W tym turnieju w 4 meczach wbił już 5 setek w tym maksa (105, 127, 147, 109, 103) plus kilka innych solidnych podejść. Teraz mecz dłuższy niż wcześniejsze rundy więc i czasu i miejsce więcej na zbudowanie wysokiego podejścia.

etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Trump - Donaldson powyżej 6,5 - 1,45

Trump to faworytem sprawa jasna. Ale Donaldson grać potrafi. Solidnie wygląda w tym turnieju. Pokonał Allena , Noppona w każdym z tych meczy wbijal po 3 brejki +50. Jak widać jest powtarzalność ..Judd nie jest nieomylny i zostawia czasem grę przeciwnikowi. Myślę że te 2 partie Donaldson powinien ogarnąć.

Maflin- Carter powyżej 7,5 - 1,78

Wyżej mecz opisany. Jak dla mnie mecz bez wyraźnego faworyta. Jeden i drugi wygląda bardzo dobrze. Solidnie punktuja jak nadarzy się okazja. Fajny mecz to oglądania się zapowiada.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
W dniu wczorajszym działo się sporo rzeczy odbiegających od stereotypowej normy. Grace wrócił dwukrotnie najpierw z White'em później z Holtem, odrodził się jak Feniks z popiołów, po prostu zaczął grać na poziomie Trumpa, Robertsona czy Selby'ego. To jest ciekawe co się dzieje z tego typu zawodnikami, że takiego flow wystarcza im na 2-3 mecze maksymalnie kawałek turnieju. Na pewno puste trybuny, taka mniejsza podniosłość turniejów ma wpływ na takie historie. Donaldson również, owszem pokazywał zawsze, ze grać potrafi ale to wszystko było takie przeplatane lepsze, z gorszym a nie jak w tym turnieju, myślę, że 80% jego brejków +50.

Mniejsza o to, od Donaldsona zaczynam.

Trump - Donaldson typ: suma frame w meczu +6,5 @ 1,45 Totalbet Donaldson zapomniał jak się gra w przeciągu jednej nocy, nie tyle co gra co wbija bile.

Patrząc na H2H, Scott kiedy grał z Trumpem na dłuższym dystansie, przegrywał, ale zawsze parę frejmów skradał. Dziś myślę, że będzie podobnie. Trump oczywiście to siła, moc i potęga, ale w tym turnieju póki co tylko raz wygrał do 0, 2x tracił 1 frame i 3 frame'y stracił z Brecelem. Na dystanie lepszy z 9 zdarzenie, że Donaldson ugra chociaż 2 partie jest dość duże moim zdaniem, a kurs zachęcający do jakiegoś ako.

Ding - O'Sullivan typ: 2 @ 1,48 Fortuna

Czysta 2 moim zdaniem. W dniu wczorajszym na live przez moment kursy na O'Sullivana oscylowały w granicach 1,7 i taki też złapałem w meczu z Un-Nooh'em. Fakt faktem, że Taj na stole miał wszystko żeby wygrać ten mecz, ale jak to zwykle bywa wszyscy grają, a na końcu O'Sullivan wygrywa. Dzisiaj mecz z Chińczykiem na pewno będzie toczył się w szybkim tempie. Po nastawieniu Rakiety widać, że kalkuluje i gra mega ofensywnie. Chińczyk również turniej zalicza do bardzo udanych, odparawia nawet niewygodnych rywali z kwitkiem, ale dziś trafia na gościa, z którym po prostu zwykle słabo mu idzie. Mam wrażenie, że sam fakt gry przeciwko Rakiecie paraliżuje nieco Ding'a. O'Sullivan sporo kończy w jednym podejściu do stołu. Moim zdaniem jest murowanym faworytem tego meczu i dojścia do finału.

Carter - Maflin typ: suma frame w meczu +7,5 @ 1,77 Totalbet

Koledzy już rozpisali się o tym meczu, więc dużo dodawać nie będę, po prostu wyszperałem ciekawy kursik ma sumę frame, a mecz może być zacięty. Do pokrycia linii potrzebny wynik 5-3, a obaj Panowie grają w tym turnieju bardzo dobrze. Poziom moim zdaniem zbliżony i po dłuższych przemyśleniach możliwe że z lekkim wskazaniem na Maflina, ale też pogromu bym się nie spodziewał.

Edit:
Po wrzuceniu zauważyłem, że kolega pieniazek ma te same typy, tak dla ścisłości nie widziałem, że zostały wrzucone tuż przede mną bo byłem w trakcie pisania akurat. Mimo, wszystko zdublowanie typów jest potwierdzeniem tego, że szanse są spore ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
A mam pytanie do was, gdzie mogę zobaczyć kto uzyskał większy break w meczu. Mam tutaj na myśli live np jak jest 4-3 i mam tutaj na myśli własnie break wysokość bo na stronach bukmacherskich nie ma , strona livesnooker także nie ma czegoś takiego. Hm? a czekać na wyniki pomeczowe to nie lubię :(
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A mam pytanie do was, gdzie mogę zobaczyć kto uzyskał większy break w meczu. Mam tutaj na myśli live np jak jest 4-3 i mam tutaj na myśli własnie break wysokość bo na stronach bukmacherskich nie ma , strona livesnooker także nie ma czegoś takiego. Hm? a czekać na wyniki pomeczowe to nie lubię :(
Rozumiem że chodzi ci o to żeby wiedzieć jakie brejki padły w jeszcze trwającym meczu?
No to chyba najlepiej po prostu na livescorze worldsnooker.com (teraz chyba zmienili nazwę na wst.com) czyli oficjalna stroną federacji snookera.

Np tam widnieją wyniki aktualnego frejma, ile punktów maja obaj zawodnicy i ile ma dany gracz w brejku.

Co do zakończonych frejmów w trwającym meczu to najlepiej i chyba jedyna opcja to snooker.org

Tam są dane mecze, i z prawej strony przy kazdym meczu jest taka kwadratowa ikonka z punktacją frejmów i również brejków, klikasz w nią i masz wyniki punktowe poszczególnych frejmów, z tym że odnotowane są tylko brejki 50+. Dość szybko i na bieżąco jest to aktualizowane po zakończeniu każdego frejma.

Nie wiem czy o to ci chodziło ale inaczej nie umiem pomóc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
No i mamy Ding’a w pełnej krasie. Chłopak ma słabą głowę, pierwsze 2 frame’y idealne, początek 3 też, ale prosty błąd na wbiciu kosztował go partię i utratę koncentracji. Nie był w stanie wrócić do gry nawet w 4 frame, gdzie dostał układ najprostszy na świecie do ściągnięcia. Głowa nie ta, do takich grajków jak Ronnie, Trump, Selby czy Robertson to pod względem mentalu dzielą go lata świetlne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom