>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nordicbet: 100% Bonus (do 20 EURO) + 5 EURO na Live

K 0

krzysiekcz44

Użytkownik
Bonus tylko dla Skandynawów nikt z nas bonusa nie dostanie, sprawdziłem właśnie tak mi odpisali kolega doniooo chyba ma jakiś cel w podawaniu nieprawidłowych informacji.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bonus tylko dla Skandynawów nikt z nas bonusa nie dostanie, sprawdziłem właśnie tak mi odpisali kolega doniooo chyba ma jakiś cel w podawaniu nieprawidłowych informacji.
Dramat to co piszesz...
Pisałem wyżej, że mimo iż Polacy nie są wymienieni to bonus dostają.
Nie tylko nowi użytkownicy. Ale także Ci co mieli tam konto. Wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę i wpłacić.
Dziś wpłaciłem sobie 20E i po minucie dostałem bonus.
I nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Bonus tylko dla Skandynawów nikt z nas bonusa nie dostanie, sprawdziłem właśnie tak mi odpisali kolega doniooo chyba ma jakiś cel w podawaniu nieprawidłowych informacji.
Nie przypominam sobie zebysmy byli kolegami, to po pierwsze. Po drugie zastanow sie zanim cokolwiek tutaj napiszesz, zanim kogos bezpodstawnie osadzisz. Informacje o bonusie dostalem od nich na maila, a Skandynawem nie jestem i nigdy nie bylem.... Bonus otrzymalem momentalnie po wplaceniu kasy, zreszta wiem, ze nie tylko mi ten bonus przyznali. To, ze teraz robia jakies ograniczenia narodowosciowe, to juz inna kwestia i nie ma nic wspolnego z tym, ze zalozylem ten temat...
Ech... szkoda gadac...
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
ja tam chce wplacic, ale czy potem nie bedzie jakis problemow przy wyplacie?


mam kumpla który nie zakłada kont w podejżanych bukach a w nordicbet ma, sam przed chwilą wpłaciłem bonus od razu na koncie:spokodfhgfh: pozdro
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
mam kumpla który nie zakłada kont w podejżanych bukach a w nordicbet ma, sam przed chwilą wpłaciłem bonus od razu na koncie:spokodfhgfh: pozdro
Bo Nordicbet nie jest przypadkowym bukiem, tylko znanym od dawna, sprawdzonym i nie sprawiajacym problemow. Ja mam u nich konto od jakiegos roku i nigdy problemow nie mialem.
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
przejrzałem ten wątek i wszystko wygląda ładnie. Tylko skoro promocja nie jest dla POLSKI, to czy po obróceniu tego bonusa i wypłacie nie będą robili czasami problemów??
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Bonus tylko dla Skandynawów nikt z nas bonusa nie dostanie, sprawdziłem właśnie tak mi odpisali kolega doniooo chyba ma jakiś cel w podawaniu nieprawidłowych informacji.
Nie wprowadzaj userów w błąd.Poniżej jpeg moich transakcji.Kasa już jest u mnie na koncie.


 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czy promo nadal obowiązuje ? Zarejestrowałem się ale nigdzie nie widzę tego napisu Get Your bonus now :p
Daję na Deposit via Moneybookers i mam tylko opcję Deposit Amount
___
Ok już wiem czemu, po prostu zarejestrowałem się ze zwykłego linka. Napisałem do supportu i odpowiedzili mi że ten bonus nie jest dla Polaków ...
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Czy promo nadal obowiązuje ? Zarejestrowałem się ale nigdzie nie widzę tego napisu Get Your bonus now :p

Daję na Deposit via Moneybookers i mam tylko opcję Deposit Amount

___

Ok już wiem czemu, po prostu zarejestrowałem się ze zwykłego linka. Napisałem do supportu i odpowiedzili mi że ten bonus nie jest dla Polaków ...

Kliknij na ten link
https://www.nordicbet.com/en-us/home_page/LiveBet_Campaign.html


Zaloguj się w nordic i kliknij na ,,GET YOUR BONUS NOW&quot; wpłacasz kasę i masz 100% bonus
 
A 0

artix

Użytkownik
wpłacał ktos karta ?
chcialem zarejestrowac karte to wzielo mi jakies 3 zl a wplacic kasy nadal nie moge prosili o kontakt na e-mail.
I jaki koniec tej opowieści? Też mi 1 euro chciało pobrać za kartę, ale ja się tak nie bawię.
 
O 0

odil007

Użytkownik
Ja zarejestrowałem kartę kredytową, ale jak chce wpłacić pieniądze to wyskakują jakieś błędy, pisze żeby kontaktować się ze supportem. Mi nic nie zabrało z konta.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
aktualne to jeszcze jest?
prosze o szybka odpowiedz.
W pierwszym poscie masz napisane: &quot;Promo wazne do 26 listopada&quot;. A to czy przyznaja jeszcze ten bonus Polakom czy nie, to juz inna kwestia. Ja bonus otrzymalem, inni tez, ale niektorzy otrzymali odpowiedz, ze to nie dla Polakow. Nie wiem, czy ktos Ci odpowie ze 100% pewnoscia na Twoje pytanie.
 
Do góry Bottom