>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NoPayPoker-25$ bez depozytu

S 269

sztywny

Użytkownik
Witam
Znalazłem nowy pokój pokera &quot;NoPayPoker&quot;
Przy zarejestrowaniu się otrzymujesz 10$ od razu na Twoje konto (wystarczy założyć nicka i hasło) - po zalogowaniu sie na stronce pokerka na Twoim koncie widnieje 10$!!! Ale to nie wszystko!!!! Wchodzisz w zakładkę &quot;My account details&quot; i po uzupełnieniu danych osobowych (imię, nazwisko, adres) - otrzymujesz na konto Kolejne 15$!!. Pieniądze zaksięgowane są na FreeD Play , ale o tym później.

Wypłaty - minimum wypłaty na konto Neteller, Moneybookers , PayPal = 30$

Hm... ale jest jeden haczyk w tym wszystkim - posiadając 25$ bonusu na koncie FreeD Play (są to niby realne pieniądze, którymi mozesz grać przy stołach real money, turniejach itd) jest to zaledwie 0.25$ do wypłaty - czyli aby mieć 1$ do wypłaty - trzeba uzbierać 100$ (natomiast aby wypłacić 30$ na konto - trzeba mieć 3 000FreeD Play ) - ale to jest w/g mnie do &quot;zrobienia&quot;.

Dlaczego bez problemu mozna wyrobic te potrzebne 3 000$ konieczne do wypłaty?

NoPayPoker oferuje bardzo duzo freerolli - od 100$ do 500$ (średnio co pół godziny.
W tych turniejach grywa jak do tej pory ok 50-60 osób (w tym ponad 20 osób jest nieaktywne) , a płatnych jest 20 miejsc. Osobiscie po kilku godzinach gry uzbierałem już ponad 300$ i jak mi sie wydaje to raczej szybko wyrobie potrzebna ilość pieniedzy potrzebna do wypłaty

Obecnie prowadzone są kwalifikacje do noworocznego turnieju Ny 25000$ - rozgrywane systemem S&amp;Go ( wpisowe 0$) &gt; stoliki 10-cio osobowe &gt; kwalifikuje sie tylko zwycięzca stolika . Finał 5.01.2008

Cóż mozna jeszcze dodać . Poziom graczy jest bardzo niski , natomiast z tego co sie dowiedziałem na forum (nie naszym krajowym - tam gdzie znalazłem tego pokerka) - sa wypłacalni - bez problemu wypłacaja pieniązki. Jak uzbieram potrzebną ilość i wypłace to poinformuje Was o tym!!
Pozdrawiam
Znalezione na innym forum.
Myślę,że autor się nie obrazi ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
Moim zdaniem ta strona to jakiś bluff, jeszcze ten głupi banner &quot;Congratulations you won&quot; You are 999999 visitor... I wogole chcem zalozyc konto to jakis error wyskakuje ;D jak ktos wyplaci jakas kaske z naszego forum niech da znać;)
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
zagrałem pierwszy freeroll i odrazu wygrana ????
mimo, że ekstra rąk nie miałem :jezora:
straszne glapy tam grają ????
Wszystko ładnie, pięknie ale mam nadzieję, że przy wypłatach nie odsyłają do nazwy pokerromu :spokodfhgfh:
poniżej fotka ???? za 1 - 30$ (freeroll 100$)
Tak na Real cash to te 30$ to 30centow.. a freeroll nie był walką o 100$ lecz o 1$ ????
Ogólnie to nie polecam ???? w centy nie będę się bawić ????
dobry pokerrom dla rozpoczynających karierę pokerową ????
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
a ja tam sie zarejestrowalem i nie moge sie zalogowac zaden link potwierdzajacy rejestracje nie przyszedl mi na maila mimo to iz dawalem tam nawet avitvet na stronce ale dalej nic. grzywkers ty sie bez problemu zarejestrowales??
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
mi też aktywacyjny nie przyszedł.. ale przy próbie logowania możesz poprosić o jeszcze jeden ???? ten drugi przyszedł automatycznie
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wszedlem teraz na strone do pokera i to jakis zart i chca pewnie wyludzic od nas tylko dane osobowe.

Po pierwsze ten kominikat, ze jestesmy 999999 userem
Po drugie reklamuja PLEMIONA
Po trzecie error po próbie rejestracji

Smieszne to jest.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
&quot; rozjaśniam ciemnosc, ja pokonuje strach,
otwieram parasol, aby nic na Twoja głowe nie moglo spasc
i tylko trzeba mi byc blisko Twego nieba,
gdzie źródło zycia to najwspanialszy smak!
tyle mam,ile mam,ile bym chcial,
wystarczy mi bym przy Tobie wstawał i zasypiał,
wystarczy bym szczęsliwy budził się o świcie,
i proszę boga bym mial tak przez cale życie! &quot;...
ehhh lepsza nuta ! ????
Piosenka podłapana u Wojewódzkiego !

ps. zakmnac ten temat w pizdu i nie &quot;szarpać&quot; go ! ????
 
G 3

grassssss

Użytkownik
ale po co tyle kamanu rejestrujesz sie dostajesz 10$ link przychodzi po pewnym czasie,potem wypełniasz dane osobowe kolejne 15$ czyli masz razem 25$ (0,25$) ,żeby wypłacić trzeba 30$ czyli 3000$ proste.
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
oddałem moje 60$ sprawdzając all ina z 29 to jeszcze mnie od fishow wyzwali :jezora:
nie doceniają dobroci ludzkiej ????
 
Do góry Bottom