>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Noiq poker

N 0

neokai

Użytkownik
Witam. Czy ktos moze wie jak wyplacici pieniadze z tego pokerooma na mb. Wplacilem je przez mb a teraz nie moge ich wyplacic ???? Nie wiem czy to wina tego ze mam mb w pln czy jak. Bo na stronce nie ma w ogole opcji pln przy curency mb.
Ogolnie slabi mnie ten pokeroom -nawet na livechacie nie moge sie dowiedziec co z ta wyplata i kazala mi babka wyslac jakis mail kij wie gdzie;/
Z gory dziekuje za odpowiedz
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Kazała Ci napisać maila bo oni są tylko supportem technicznym i nic na ten temat nie wiedzą. Napisz poprostu maila do NoIQ, oni napewno wiedzą więcej niż my na forum ????
 
N 0

neokai

Użytkownik
thx za pomoc-caly czas przy probie wyplaty wyskakiwal jakis blad. Wkoncu zlecilem wyplate i pozostalo czekac.
Ogolnie wczoraj zaczela sie moja przygoda z noiq i tak szybko sie skonczyla jak sie zaczela.Nie polecam -po pierwsze problemy z wyplata ,po drugie na odpowiedz z supportu juz czekam prawie dobe itd.Ogolnie jak dla mnie zero profesjonalizmu. Przy takim supporcie to odrazu sie odechciewa. A odnosnie pokeroomow w tej sieci- wczesniej gralem w bet 365 i zero problemow z wyplatami przelewami,potwiedzeniem danych i supportem. Na kase na mb czekalem max 1h a czasem i w kilka minut sie wyrobili. I cos mi sie zdaje ze pora wrocic na stare smieci:p
 
Do góry Bottom