>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NOBLEBET - SCAM/ ZŁODZIEJE

K 0

kruszon1

Użytkownik
Noblebet oskarżył mnie o granie zakładów przeciwstawnych z osobą z tej samej ulicy podczas korzystania z bonusa. Poprosiłem by opublikowali dowody oraz, że się zgadzma na publikacje to schowali głowę w piasek. Wiem , że NIE MAJA ŻADNYCH DOWODÓW bo nie grałem żadnych zakładów przeciwstawnych.

Moja historia:

Witam , bukmacher Noblebet oskarżył mnie o nadużycie Bonusa. – HITem jest to ,że nadużyłem według nich bonus z dwóch rożnych promocji ( jedna z 22.01.2020 ” Bonus Australian Open” a druga z 29.02.2020 “1000zł na weekend”
Najgorsze jest to , ze obsługa bukmachera nie potrafi uzasadnić swojej decyzji podając lakoniczne punkty regulaminów które są bardzo szerokie i można je interpretować na różne sposoby. Bukmacher anulował mi wygraną z bonusa z mnożnika z promocji z 22.01.2020 , gdzie promocja była dawno zakończona i rozliczona. Po skorzystaniu z tej promocji normalnie korzystałem ze strony i wpłaciłem kolejne pieniądze na kolejną promocję 29.02.2020 skuszony informacją o promocji poprzez maila. Aktualna promocja z dnia 29.02.2020została rozliczona ( przegrany bonus z mnożnikiem ale wygrany depozyt) i skonfiskowane pieniądze z wygranego depozytu z promocji z dnia 29.02.2020 , na poczet już zakończonej promocji z dnia 22.01.2020 ( jakieś kuriozum – cofanie się do poprzednich promocji by anulować wygraną po wcześniejszej wypłacie pieniędzy i zweryfikowaniu konta)


Wydaje mi się , ze nadużycie bonusu to według nich równa się skorzystanie z każdej promocji i to im się nie podoba bo w poprzednich promocjach wygrałem dużo większe kwoty .

ZAZNACZAM , że konto miałem zweryfikowane dwukrotnie przed skorzystaniem z ostatniej promocji( druga weryfikacja z dowodem przy twarzy i kartką z napisem “Noblebet”- uwłaczające…)


Drugi HIT to reklamacja na powyższe poczynania została odrzucona po dwóch godzinach od wysłania jej przeze mnie”PO WNIKLIWEJ ANALIZIE- PRZEZ KOMISJĘ” porażka totalna .


Poniżej przesyłam punkty regulaminu na , które powołuje się bukmacher:


W związku z naruszeniem ust. 23 regulaminu promocji Australian Open Bonus, jak również ust. 23 promocji 1000 PLN ekstra na weekend, na podstawie ust. 25 regulaminu poniższych promocji Twoje zakłady bonusowe z mnożnika z ww. promocji zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte.


Regulaminy:






Przestrzegam wszystkich przed tym “NOBLE – dla wybranych ” chyba przegranych bo tylko
takich tolerują…


Do wglądu posiadam wszystkie maile i screeny.


Cała historia reklmacji na trustbet ,skarga/noblebet-konfiskata-pieniedzy-w-kwocie-1000zl/
 
K 0

kruszon1

Użytkownik
Witam , bukmacher Noblebet oskarżył mnie o nadużycie Bonusa. – HITem jest to ,że nadużyłem według nich bonus z dwóch rożnych promocji ( jedna z 22.01.2020 ” Bonus Australian Open” a druga z 29.02.2020 “1000zł na weekend”
Najgorsze jest to , ze obsługa bukmachera nie potrafi uzasadnić swojej decyzji podając lakoniczne punkty regulaminów które są bardzo szerokie i można je interpretować na różne sposoby. Bukmacher anulował mi wygraną z bonusa z mnożnika z promocji z 22.01.2020 , gdzie promocja była dawno zakończona i rozliczona. Po skorzystaniu z tej promocji normalnie korzystałem ze strony i wpłaciłem kolejne pieniądze na kolejną promocję 29.02.2020 skuszony informacją o promocji poprzez maila. Aktualna promocja z dnia 29.02.2020została rozliczona ( przegrany bonus z mnożnikiem ale wygrany depozyt) i skonfiskowane pieniądze z wygranego depozytu z promocji z dnia 29.02.2020 , na poczet już zakończonej promocji z dnia 22.01.2020 ( jakieś kuriozum – cofanie się do poprzednich promocji by anulować wygraną po wcześniejszej wypłacie pieniędzy i zweryfikowaniu konta)


Wydaje mi się , ze nadużycie bonusu to według nich równa się skorzystanie z każdej promocji i to im się nie podoba bo w poprzednich promocjach wygrałem dużo większe kwoty .


ZAZNACZAM , że konto miałem zweryfikowane dwukrotnie przed skorzystaniem z ostatniej promocji( druga weryfikacja z dowodem przy twarzy i kartką z napisem “Noblebet”- uwłaczające…)


Drugi HIT to reklamacja na powyższe poczynania została odrzucona po dwóch godzinach od wysłania jej przeze mnie”PO WNIKLIWEJ ANALIZIE- PRZEZ KOMISJĘ” porażka totalna .


Poniżej przesyłam punkty regulaminu na , które powołuje się bukmacher:


W związku z naruszeniem ust. 23 regulaminu promocji Australian Open Bonus, jak również ust. 23 promocji 1000 PLN ekstra na weekend, na podstawie ust. 25 regulaminu poniższych promocji Twoje zakłady bonusowe z mnożnika z ww. promocji zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte.


Regulaminy:






Przestrzegam wszystkich przed tym “NOBLE – dla wybranych ” chyba przegranych bo tylko takich tolerują…


Do wglądu posiadam wszystkie maile i screeny.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Również nie polecam. Limity, UWAGA, 13 gr. na mecz ligi polskiej w piłkę nożną, podczas gdy minimalna stawka to 50 gr! Jest tu jakiś magik od tej śmiesznej firemki i może coś z tym zrobić? Korespondencja z tymi pajacami nie przynosi rezultatu. Mam do obrotu ok. 1000 zł z promocji, ale nie idzie tego zrobić. Chyba trzeba będzie odwołać się do wyższej instancji.
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
Również nie polecam. Limity, UWAGA, 13 gr. na mecz ligi polskiej w piłkę nożną, podczas gdy minimalna stawka to 50 gr! Jest tu jakiś magik od tej śmiesznej firemki i może coś z tym zrobić? Korespondencja z tymi pajacami nie przynosi rezultatu. Mam do obrotu ok. 1000 zł z promocji, ale nie idzie tego zrobić. Chyba trzeba będzie odwołać się do wyższej instancji.
ja korzystałem kiedyś z pośrednictwa trustbet - co jakiś czas uda im się rozwiązać problem, a przynajmniej bukmacher musi odpowiedzieć . może tam spróbuj
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Też mam z nimi problem, zrobiłem 1 wpłatę, wykorzystałem zakład z mnożnikiem z ich promocji.... Udało się wygrać - i teraz patrzę, limity 0,50 groszy... w PORYWACH 1,80 na zakład... przy wymaganym obrocie ponad 1600 złotych.

Zwykłe złodziejstwo, a teraz czytając Twój post kruszon - zastanawiam się, czy jeśli nawet jakoś ten obrót wykonam - to odzyskam środki, czy wymyślą coś znowu żeby uniemożliwić ich odzyskanie?

Czy takie coś jest w ogóle legalne?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hmm jakoś dziwne, że wypowiadają się osoby, które mają konta zarejestrowane teraz lub w maju...

Grałem tam stawkami max po 1000zł na niszowe ligi z bliskiego wschodu i nie spotkały mnie żadne limity do dnia dzisiejszego w przeciwieństwie do Totolotka gdzie byłem stałym klientem do 10 lat i po takich 3 zakładach dali mi po 100zł, a po wpłacie 1000zł nie mogłem wypłacić zanim nie obróciłem więc mnie zmusili żebym grał cokolwiek. Totolotek po zmianach właściciela stał się najgorszym bukiem w Polsce.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hmm jakoś dziwne, że wypowiadają się osoby, które mają konta zarejestrowane teraz lub w maju...

Grałem tam stawkami max po 1000zł na niszowe ligi z bliskiego wschodu i nie spotkały mnie żadne limity do dnia dzisiejszego w przeciwieństwie do Totolotka gdzie byłem stałym klientem do 10 lat i po takich 3 zakładach dali mi po 100zł, a po wpłacie 1000zł nie mogłem wypłacić zanim nie obróciłem więc mnie zmusili żebym grał cokolwiek. Totolotek po zmianach właściciela stał się najgorszym bukiem w Polsce.
ale wszyscy mieli problem z bonusem i to ich laczy. czasem czytam opinie o bukmacherach na trustbet, tych zagranicznych to ja pomimo braku problemow z bukmacherami widze wiele niepochlebnych opinii osob, ktore korzystaly z bonusow i ktorym bukmacher zabral cala wygrana. zdaje sie, ze sam miales dodatkowa weryfikacje w lvbet ze wzgledu na przypadkowo wziety bonus. jest grupa ludzi, ktora zarabia na bonusach, wiec pewnie bukmacherzy chca znalezc na nich sposob. z tego co pisza osoby wyzej to musza postawic ponad 1000 zakladow w jakims odcinku czasu aby nie stracic bonusa i o to chodzi bukmacherowi.
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Hmm jakoś dziwne, że wypowiadają się osoby, które mają konta zarejestrowane teraz lub w maju...
Zarejestrowałem się teraz, bo teraz spotkał mnie ten problem - szukałem informacji o tym całym noble-bet i trafiłem na tą stronę - no i jak przeczytałem ten temat to też chciałem przestrzec innych z własnego doświadczenia. Ja na pewno mądrzej bym zrobił gdybym znalazł to forum zanim się zarejestrowałem u "szlachetnego" :rolleyes: bukmachera.

Ja takimi stawkami jak 1000 złotych w ogóle się nie bawię. Czasem wygrywam, czasem przegrywam - zarejestrowałem się u paru bukmacherów po bonusy, żeby się bawić z mniejszym ryzykiem(O to w końcu w tych bonusach chodzi) - i jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu (Nie miałem konta totolotku więc o nich się nie wypowiem.. i po twoim poście też tam nie zawitam).

Tak jak przestrzalninja, też czytałem o takich sytuacjach u zagranicznych buków, jakoś nie myślałem że u Polskiego buka, który musi chyba spełniać jakieś wymagania żeby dostać licencje - spotka mnie coś takiego.

Wiedziałem też o ograniczeniach i limitach, ale też nie wyobrażałem Sobie, że można tak komuś zamrozić środki - wymagając obrotu - i narzucić niedorzeczne limity na dobrą sprawę uniemożliwiając obrót. To naprawdę perfidne...

Tak więc, jeśli ktoś chce tam grać - to co najmniej uważajcie, a już na pewno patrzcie sceptycznie na ich oferty i bonusy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Ze swojej strony również dodam- trzymać się z dala od tego bukmachera. Nie mam pojęcia jakim cudem oni jeszcze istnieją. Parę miesięcy temu wygrałem u nich dosłownie z 3 tysiące zł i dostałem z miejsca limit 50 groszy na zakłady. Z żadnego bonusu i ze stawki bodajże 200 zł. Podobnie paru moich znajomych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja oceniam tego buka nie przez pryzmat bonusów tylko normalnej gry. W Totolotku nie korzystałem z żadnego bonusa i dostałem limity po 3 zakładach ! Z kolei w Betfan znamy historię dziewczyny, która idzie do sądu i też nie była kwestia bonusów.

Z bonusami różnie bywa i bywało u wszystkich buków także tych największych jak bet365 czy Unibet, a tym bardziej u polskich. Trzeba bardzo uważać. Natomiast nie do końca rozumiem czy w tym temacie chodzi o limity na na normalną grę z powodu bycia dobrym graczem czy limity mające na celu uniemożliwienie wykonania bonusu bo to 2 różne rzeczy. Moja rada ? Dajcie sobie spokój z tymi bonusami i je wyłączcie. Dawno nie widziałem w PL dobrego bonusu.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
ja korzystam regularnie z bonusów u nich i żadnego limitu nie mam.
Podejrzewam że to kwestia rynków na których się gra, ja gram głównie te najbardziej popularne i pewnie dlatego limitów nie uświadczyłem
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Moja rada ? Dajcie sobie spokój z tymi bonusami i je wyłączcie. Dawno nie widziałem w PL dobrego bonusu.
A tak, dla mnie to na pewno lekcja na przyszłość - tylko że wiesz, dla mnie to przede wszystkim zabawa - i myślę że tak samo dla większości osób...
Więc takie gierki, że dają Ci bonus - jak przegrasz to fajnie baw się dalej, no ale jak Ci się uda wygrać?! No to BLOKADA, i nawet nie pozwolą odzyskać środków.
Dla mnie to jest definicja słowa "Scam".
Nie wiem też czy chodzi o bycie dobrym graczem. Wygrałem tam dosłownie 1 zakład - tylko że z tym ich bonusem więc wygrana była spora.

Dla jasności, wczoraj spojrzałem i na jakieś "Główne" rynki, jak wspomniał kolega wyżej, limity są jeszcze znośne, 30,40, 50 złotych na piłkę nożną w meczach międzynarodowych i największych ligach europejskich - więc uda się jednak zrobić ten obrót.

Teraz mam tylko nadzieję, że przy wypłacie nie będzie dalszych prób przekrętów - bo czytając inne tematy o nich na tym forum, wychodzi na to że wypłata środków też nie jest łatwa.
 
Do góry Bottom