>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher NOBLEBET - opinie

Z 0

Zaorski

Użytkownik
Taa, zupełnie nic nie wskazuje, żeby mieli zwijać się z rynku. Zupełnie.
Wypłata doszła. Żadna z osób z którymi się kontaktowałem nie miała takich informacji.
Jedynymi którzy nie odpisali byłeś Ty i portal który ponownie cytujesz.
Naiwnie zakładałem brak interesowności; że gdyby coś grubego było na rzeczy, dostałbym odpowiedź. Trudno.

Wypłaty realizowali jeszcze w zeszłym tygodniu. Liczę, że wypłacą kasę graczy. Skoro robią przekierowanie na lv, jestem umiarkowanie pozytywnie nastawiony.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Wypłata doszła. Żadna z osób z którymi się kontaktowałem nie miała takich informacji.
Jedynymi którzy nie odpisali byłeś Ty i portal który ponownie cytujesz.
Naiwnie zakładałem brak interesowności; że gdyby coś grubego było na rzeczy, dostałbym odpowiedź. Trudno.

Wypłaty realizowali jeszcze w zeszłym tygodniu. Liczę, że wypłacą kasę graczy. Skoro robią przekierowanie na lv, jestem umiarkowanie pozytywnie nastawiony.
Jak liczysz, że będziesz dostawał odpowiedź wcześniej niż wszyscy, przed oficjalnym komunikatem no to przykro mi, ale jesteś w błędzie.
Wszystko z wypłatami powinno działać jak należy, to tylko normalna fuzja. Co nie zmienia faktu, że noble znika z rynku. Dzięki Bogu.
 
Z 0

Zaorski

Użytkownik
Można było odpisać w sposób podobny, w który wcześniej odpisałeś na publicznym forum.
Pretensji nie mam, odpowiedziałem tylko skąd wyciągnąłem tamte wnioski.

Ciekawe jak długo będzie trzeba czekać na wypłaty. Dajcie znać jak otrzymacie swoje.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Oficjalne stanowisko Noblebet:

Komunikat dotyczący wstrzymania funkcjonowania Noblebet.pl

Serwis Noblebet z dniem.16.01.2023 zostaje wchłonięty przez LV BET Zakłady Bukmacherskie poprzez przejęcie wydzielonej części przedsiębiorstwa Polski Bukmacher sp. z o.o. Taka konsolidacja ma na celu ujednolicenie oferty i platformy zakładów oraz zwiększenie skali działania serwisu LV BET, jako ważnego gracza polskiego rynku bukmacherskiego, a także części grupy LV BET działającej na innych rynkach pod tą samą marką.

LV BET na polskim rynku działa od ponad sześciu lat i ma za sobą kolejny bardzo udany rok, zakończony znacznymi wzrostami obrotów. Badania dotyczące rozpoznawalności marki LV BET pokazują, że działania marketingowe, sponsoringowe oraz inwestycje w rozwój serwisu mają uzasadnienie ekonomiczne.

LV BET znany jest z szerokiej gamy oferowanych produktów, między innymi z niedawno wprowadzonego produktu „Betbuilder”, szerokiej oferty sportów wirtualnych oraz gier, kończąc na „LV JACKPOT”, będącym unikatową propozycją gry. Marka LV BET to również bardzo szeroko zakrojone działania sponsoringowe wspierające Polski sport, w postaci między innymi współpracy z klubami piłkarskimi Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Stal Mielec, oraz innymi działaniami sponsoringowymi ze świata E-spotu, sztuk walki czy motoryzacji.

Polski rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, a uwarunkowania prawne i fiskalne (bardzo wysoki podatek od gier) determinują, że tylko operatorzy ze znacznym wolumenem sprzedaży mogą stabilnie funkcjonować. Stąd decyzja o wstrzymaniu serwisu Noblebet i konsolidacja w ramach większej, silniejszej marki - operatora jakim jest LV BET.

Najbliższe działania LV BET skupią się na konsolidacji i reorganizacji procesów obu organizacji, a także dokonaniu ulepszeń platformy, migracji danych i integracji zespołów. Docelowo kroki te mają przynieść szereg innych korzystnych dla Klientów zmian w ramach połączonych zespołów i działań marketingowych.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Ten bukmacher to naprawde JEDEN WIELKI KABARET.

Od kilku dni usiluje wyplacic pieniadze, ktore wygralem obracajac bonus na mistrzostwa. Poczatkowo bylo to 1000, ale krece z nudow dalej. Mam zablokowane wyplaty, gdyz oczekuja dodatkowej weryfikacji. Mam konto na wielu bukmacherach, ale tutaj to jakies nieporozoumienie. Po kiego grzyba komus wyciag bankowy z ostatnich 30 dni? I nie, to nie jego pierwsza strona z danymi i numerem konta, tylko pelna historia ile i na co czlowiek wydal. Po co im to?
Nastepna kwestia. Droga chatu na zywo, droga wgrania na stronie, droga meilowa. Wszystkie trzy nie maja ze soba nic wspolnego. Na chcacie na zywo dostajesz jedna informacje. Na drodze meilowej wysylasz w zalacznikach wyciagi itp, ktore oni akceptuja. Po czym wgrywasz jena stronie i wielkie G.... ! Odrzucono.
Od kilku dni walcze, wypytuje co mam wgrac. Ze tu mi akceptuja, tam mi nie akceptuja.. I kij. Czekaj sobie na lepsze czasy, jak przyjda.. Bo nikt nic nie wie..
Kabaret !


edit
Aaaaa i zapomnialem o najlepszym ! Oczekuja wgrania:

prosimy o przesłanie potwierdzenia uzyskiwanych dochodów, takich jak:

  • Odcinek wypłaty/ Wynagrodzenie dyrektora/ Dywidendy/ Emerytura
  • Wyciąg z konta bankowego/ oszczędnościowego, który wyraźnie pokazuje przychodzące wartości z możliwego do zidentyfikowania źródła
ZE CO?! MAM KOMUS POKAZYWAC ILE ZARABIAM? W JAKIM KUR** CELU?
tak to jest jak się ufa polskim bukmacherom, brak bezpieczeństwa, problemy z wypłatami, chęć dowiedzenia się wszystkiego o graczach, w kazdej chwili mogą upaść z powodu dużego obciążenia podatkowego, granie u polskich bukmacherów jest niebezpieczne i ryzykowne
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
KONIEC NOBELBET

Z dniem 16.01.2023 następiła konsolidacja marek w wyniku, której brand LV BET przejmuje markę Noblebet.
W dniu 16.01.2023 została zablokowana możliwość stawiania zakładów oraz składania depozytów na noblebet.pl. Wypłaty nadal będą oczywiście realizowane na bieżąco.

Znów coś fajnego się kończy, co za czasy :(
 
Z 0

Zaorski

Użytkownik
wypłatę wygranej, czy wynagrodzenie za pracę? xD
Już raz administrator usunął twoje posty pełne nienawiści i frustracji. Bukmacher musi działać zgodnie z prawem i nie może znieść limitów, które sam sobie ustawiłeś jako osoba uzależniona od hazardu. Nie ma sensu wysyłać prywatnych wiadomości do przypadkowych osób z prośbą o drobne pożyczki. 801 889 880, zadzwoń i podejmij leczenie zanim zrobisz komuś krzywdę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Już raz administrator usunął twoje posty pełne nienawiści i frustracji. Bukmacher musi działać zgodnie z prawem i nie może znieść limitów, które sam sobie ustawiłeś jako osoba uzależniona od hazardu. Nie ma sensu wysyłać prywatnych wiadomości do przypadkowych osób z prośbą o drobne pożyczki. 801 889 880, zadzwoń i podejmij leczenie zanim zrobisz komuś krzywdę.
twoje ośmieszenie się usunął przede wszystkim pachołku i pewnie na twoje życzenie :) jak tak działają goście związani z tymi "krajówkami" to taki występ to dla nich najlepsza reklama :) Popraw formę bo niedługo nigdzie cię na naganiacza nie wezmą - czego się łapiesz to upada.

Ps. formułkę o uzależnieniu opanowales do perfekcji, pewnie wiele razy ją po ludziach wysłałeś wraz z limitem 50 groszy na zakład xD
 
Z 0

Zaorski

Użytkownik
twoje ośmieszenie się usunął przede wszystkim pachołku i pewnie na twoje życzenie :) jak tak działają goście związani z tymi "krajówkami" to taki występ to dla nich najlepsza reklama :) Popraw formę bo niedługo nigdzie cię na naganiacza nie wezmą - czego się łapiesz to upada.

Ps. formułkę o uzależnieniu opanowales do perfekcji, pewnie wiele razy ją po ludziach wysłałeś wraz z limitem 50 groszy na zakład xD
Urojenie zaczęło się od dedukcji, że pracownikiem bukmachera musi być ktoś, kto wyraża na forum niepokój o swoje środki. Teraz zakładasz, że administrator usunął upokarzające cię posty na moją prośbę xD Nie jestem w stanie ci pomóc, jeszcze nie jesteś na to gotów. Zapamiętaj jednak numer 801 889 880, kiedyś może się przydać. Kończę dyskusję.

Pora przejść na lv i dobrze wspominać noble :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Urojenie zaczęło się od dedukcji, że pracownikiem bukmachera musi być ktoś, kto wyraża na forum niepokój o swoje środki. Teraz zakładasz, że administrator usunął upokarzające cię posty na moją prośbę xD Nie jestem w stanie ci pomóc, jeszcze nie jesteś na to gotów. Zapamiętaj jednak numer 801 889 880, kiedyś może się przydać. Kończę dyskusję.

Pora przejść na lv i dobrze wspominać noble :)
Tego buka wspominają dobrze dwie osoby - ty i twój szef xD A teraz znikaj zaorać kolejnego!
 
Do góry Bottom