>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher NOBLEBET - opinie

J 613

jarek23v

Użytkownik
Założyłem tam konto kilka dni temu. Standardowa weryfikacja, czyli wpłata ze swojego konta + zdjęcie dowodu.
Wpłaciłem 500 zł - w ciągu 4 dni ugrałem i wypłaciłem około 12k z tych 500 zł.
Kilka wypłat, najdłużej czekałem coś około 25 godzin. Nie wymagali żadnych selfie itd.
Tylko, że ja nie korzystałem z bonusów itd. zresztą prawie nigdy nie korzystam.
Ogólnie grał bym dalej ale mnie zlimitowali gdzie na singla z kursem 3 mogę postawić max 50 zł. Śmiech na sali i szkoda czasu.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Skusiłem się na pewny zakład bo kurs był największy. Wpłaciłem 1k. I nawet nie zdążyłem nic zagrać bo limit 20zł. Co za syf
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
Dostalem status VIP oraz zapewnienie o priorytecie wyplat, a czekam juz prawie 24h na wyplate. Zaslaniaja sie tym ze maja 7 dni roboczych na realizacje (xD).

Nie polecam tego gownobuka z calego serca.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Takie info - na dzisiaj mają bonus od wpłaty, od paru miesięcy z żadnego u nich nie mogłem skorzystać, ten o dziwo działa a przynajmniej wyświetla się jako dostępny. Może w końcu poszli po rozum do głowy
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Ten bukmacher to naprawde JEDEN WIELKI KABARET.

Od kilku dni usiluje wyplacic pieniadze, ktore wygralem obracajac bonus na mistrzostwa. Poczatkowo bylo to 1000, ale krece z nudow dalej. Mam zablokowane wyplaty, gdyz oczekuja dodatkowej weryfikacji. Mam konto na wielu bukmacherach, ale tutaj to jakies nieporozoumienie. Po kiego grzyba komus wyciag bankowy z ostatnich 30 dni? I nie, to nie jego pierwsza strona z danymi i numerem konta, tylko pelna historia ile i na co czlowiek wydal. Po co im to?
Nastepna kwestia. Droga chatu na zywo, droga wgrania na stronie, droga meilowa. Wszystkie trzy nie maja ze soba nic wspolnego. Na chcacie na zywo dostajesz jedna informacje. Na drodze meilowej wysylasz w zalacznikach wyciagi itp, ktore oni akceptuja. Po czym wgrywasz jena stronie i wielkie G.... ! Odrzucono.
Od kilku dni walcze, wypytuje co mam wgrac. Ze tu mi akceptuja, tam mi nie akceptuja.. I kij. Czekaj sobie na lepsze czasy, jak przyjda.. Bo nikt nic nie wie..
Kabaret !


edit
Aaaaa i zapomnialem o najlepszym ! Oczekuja wgrania:

prosimy o przesłanie potwierdzenia uzyskiwanych dochodów, takich jak:

  • Odcinek wypłaty/ Wynagrodzenie dyrektora/ Dywidendy/ Emerytura
  • Wyciąg z konta bankowego/ oszczędnościowego, który wyraźnie pokazuje przychodzące wartości z możliwego do zidentyfikowania źródła
ZE CO?! MAM KOMUS POKAZYWAC ILE ZARABIAM? W JAKIM KUR** CELU?
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Ten bukmacher to naprawde JEDEN WIELKI KABARET.

Od kilku dni usiluje wyplacic pieniadze, ktore wygralem obracajac bonus na mistrzostwa. Poczatkowo bylo to 1000, ale krece z nudow dalej. Mam zablokowane wyplaty, gdyz oczekuja dodatkowej weryfikacji. Mam konto na wielu bukmacherach, ale tutaj to jakies nieporozoumienie. Po kiego grzyba komus wyciag bankowy z ostatnich 30 dni? I nie, to nie jego pierwsza strona z danymi i numerem konta, tylko pelna historia ile i na co czlowiek wydal. Po co im to?
Nastepna kwestia. Droga chatu na zywo, droga wgrania na stronie, droga meilowa. Wszystkie trzy nie maja ze soba nic wspolnego. Na chcacie na zywo dostajesz jedna informacje. Na drodze meilowej wysylasz w zalacznikach wyciagi itp, ktore oni akceptuja. Po czym wgrywasz jena stronie i wielkie G.... ! Odrzucono.
Od kilku dni walcze, wypytuje co mam wgrac. Ze tu mi akceptuja, tam mi nie akceptuja.. I kij. Czekaj sobie na lepsze czasy, jak przyjda.. Bo nikt nic nie wie..
Kabaret !


edit
Aaaaa i zapomnialem o najlepszym ! Oczekuja wgrania:

prosimy o przesłanie potwierdzenia uzyskiwanych dochodów, takich jak:

  • Odcinek wypłaty/ Wynagrodzenie dyrektora/ Dywidendy/ Emerytura
  • Wyciąg z konta bankowego/ oszczędnościowego, który wyraźnie pokazuje przychodzące wartości z możliwego do zidentyfikowania źródła
ZE CO?! MAM KOMUS POKAZYWAC ILE ZARABIAM? W JAKIM KUR** CELU?
I jak się to potoczyło?
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ja wczoraj wypłaciłem 1500 zł , generalnie po 12 h hajs na koncie, przy weryfikacji chcieli tylko aby było widać ranty dowodu osobistego , i to tyle , żadnych innych problemow, generalnie layout strony jest tragiczny , kursy generalnie slabsze od innych buków, generalnie nie jest to miłość obustronna ;)
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Niesamowity jest ten buk, w czwartek postawiłem zakład. Wygrałem go, kupon rozliczony na plus jednak brak pieniędzy na koncie. Sprawa zgłoszona i niby jakiś dział IT się tym zajmuje jednak jak na razie bez żadnego większego skutku...
 
K 0

Kapson89

Użytkownik
Zrobiłem jakis miesiac temu konto, gdy wygrywałem po sumach 500-700 nie było problemu z wyplata, w swięta zrobiłem ich na 4100 zł od 3 dni czekam na wyplate i nic nie wiem, gdy pytam na czacie to otrzymuje teksty typu ze maja duzo wyplata przez święta i trzeba czeakc na akceptacje, gdy pisze na maila zasłaniaja sie jakims pseudo regulaminem, Czekam na te kasę i zamykam konto tam 1 raz spotykam sie z takim problem a grałem u nie jednego bukmachera.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Przestrzegam przed noblebet, przeglądałem oferty różnych buków na skoki narciarskie, trafilem właśnie na nich gdzie znalazłem kilka ciekawych zakładów h2h z napisem "możliwość łączenia". Wpłaciłem i chciałem je zagrać, a okazało się dopiero wtedy że takiej możliwości łączenia jednak nie ma. Jak dla mnie to nieuczciwe praktyki, zwykłe wprowadzanie graczy w błąd. Support nie widzi problemu, na dodatek pokrętnie to tłumaczą że "oferta może się zmieniać i taka możliwość może się pojawić w danej chwili". Na pytanie co mi to da że możliwość może wystąpić, skoro takim napisem gwarantują to że ona jest dostępna teraz (czyli de facto kłamią), oczywiście nie odpowiedzieli. W dodatku czat na noblebet to według mnie jeden z najgorszych, mam wrażenie że w większości tam są po prostu niezbyt przyjazni ludzie co praktycznie w niczym nie chcą pomóc, ale to już moje subiektywne odczucia.
 
neverbrokeagain 140

neverbrokeagain

Użytkownik
No nic nowego, że jak się zapytasz o coś to niby można a jak wpłacisz środki i chcesz coś zagrać to jednak nie można, miałem podobnie na Pzbuk.
 
Z 0

Zaorski

Użytkownik
Mi doszła dziś wypłata. Może dużo ludzi wygrało i mieli opóźnienia ale nic nie wskazuje, by mieli się zawijać z rynku.
Zresztą, zamiast ogłaszania upadłości, najpierw próbuje się sprzedać firmę, a szukałem w kilku miejscach i nikt takich plotek nie słyszał.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Do góry Bottom