>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher NOBLEBET - opinie

K 106

krzysieks1

Użytkownik
Mam kwotę do obrotu depozytu po skorzystaniu z bonusu powitalnego, piszę na czacie oczywiście po zalogowaniu z prośbą o informację gdzie mogę sprawdzić ile jeszcze pozostało do obrotu. Zaskoczenie, wymagają potwierdzenia podając login, cyfry z peselu i wpłaconej kwoty, porażka, robią tajemnicę z informacji która powinna być podana na stronie tak jak to jest u innych buków. Nie polecam.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
NIE POLECAM!!! Cyrki z weryfikacą i czekałem na wypłatę 1500zł jakieś 10 dni.

"Ze względów bezpieczeństwa prosimy o dodatkową weryfikację konta.
Aby potwierdzić Twoją tożsamość, prosimy o przesłanie:
  1. Zdjęcia przedstawiającego Ciebie trzymającego/ą obok Twarzy dowód osobisty lub paszport, wraz z datą zrobienia zdjęcia na kartce i napisem NOBLEBET. Musisz być widoczny/a od pasa w górę, jak również ręka trzymająca dokument musi być widoczna.
  2. Wyciągu bankowego z Twojego konta bankowego przypisanego w naszym serwisie (z ostatnich 30 dni). Dokument może być kopią/skanem wersji papierowej bądź w formie elektronicznej. Proszę pamiętać aby zawierał Twoje dane (imię i nazwisko), logo banku oraz numer konta.
  3. Potwierdzenia ostatniej wpłaty do NOBLEBET. Dokument może być kopią/skanem wersji papierowej bądź w formie elektronicznej. Proszę pamiętać aby zawierał Twoje dane (imię i nazwisko), logo banku oraz numer konta. Dokument musi być kolorowy.
Dokumenty w postaci plików .jpg, .png, .gif lub dla punktu 2 i 3 w .pdf prosimy przesłać w odpowiedzi na tego maila. Zrzut ekranu nie jest uznawany przez nas jako potwierdzenie."
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
We wtorek pobrałem aplikację i zagrałem za 20 zł spełniajac warunki regulaminu. Powiedzieli że dodadzą bonus w piątek do 17:00. Dalej nic nie ma. Dno(n)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
We wtorek pobrałem aplikację i zagrałem za 20 zł spełniajac warunki regulaminu. Powiedzieli że dodadzą bonus w piątek do 17:00. Dalej nic nie ma. Dno(n)
A masz zegarek? Do 17:00 jeszcze nieco ponad 2h. Ja rozumiem, że się krytykuje bukmacherów, jak nie chcą wypłacić, lecą w ch**a, ale no litości 🤦
 
C 0

czarny4444

Użytkownik
ten bukmacher to jakis żart czekam 2 dzien na rozliczenie wygranego kuponu(nigdy nie czekałem nigdzie wiecej niz pare h) i jedynie co pisza na czacie to że rozliczone bedzie jak bedzie i tyle

przeciez to jest chore oni tak kase ludzi to sobie moga trzymać w nieskończoność ( szukałem w regulaminie nic o tym nie ma w jakim czasie kupon musi byc rozliczony )
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ten bukmacher to jakis żart czekam 2 dzien na rozliczenie wygranego kuponu(nigdy nie czekałem nigdzie wiecej niz pare h) i jedynie co pisza na czacie to że rozliczone bedzie jak bedzie i tyle

przeciez to jest chore oni tak kase ludzi to sobie moga trzymać w nieskończoność ( szukałem w regulaminie nic o tym nie ma w jakim czasie kupon musi byc rozliczony )
u nich to normalne, mi po 8 miesiącach raz rozliczyli dopiero
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Miał ktokolwiek dobre stosunki z tym bukiem? Czytam i ogólnie dramat. A pamiętam, ze wypłacałem stamtad kiedyś po kilka stów i nigdy nie było większych problemów. Pojawiają się jak się wypłaca więcej niz 1000? Ma ktoś pozytywne opinie? Bo dają dziś bonus.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Mam do odstąpienia bonus w wysokości 5 zł do Noblebet. Ja tam nie posiadam konta to chętnie odstąpię, czemu ma przepaść jak ktoś może miliony z tego zrobi;).
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Kolejna słaba polska firma. Obróciłem 3300 pln na koncie tymczasowym, nie brałem żadnego bonusu. Po ostatnich dwóch zakładach 2x 250 złotych na dwa różne handicapy w koszu (przegrane:censored::cry:) wlepili takie limity, że nie pozostaje mi nic innego jak wypłacić kasę i o nich zapomnieć.
 

Załączniki

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Gdyby ktoś jeszcze mial wątpliwości co do tego bukmachera. Puscilem raptem kilka kuponow. W sumie nic wielkiego nie wygralem. Weryfikacje z kartkami z datą i napisem Noblebet przy glowie itp. Konto zweryfikowane. Po tygodniu loguje sie i blokada depozytu. Screenshot_20210706-002818_Photos.jpg
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Niestety ale to co ostatnio dzieje się z tym bukmacherem to już zakrawa o jawne robienie pod górkę klientowi. W ostatnim czasie trochę więcej u nich powygrywałem, korzystając głównie cotygodniowych bonusów jakie oferują. Dopóki wychodziły z tego niewielkie straty dla bukmachera to żadnych problemów nie było. Odkąd jednak co tydzień wykonywałem wypłatę w wysokości kilku tysięcy złotych zaczęły się schody. Przeciągające się wypłaty z czym wcześniej nie było problemów, nierozliczane kupony o które trzeba się dopominać po X dniach na czacie, szczytem było nierozliczenie wygranego kuponu (również kilka tysięcy złotych wygrane) a rozliczenie wszystkich innych zagranych później, mimo że wszystkie kupony dotyczyły Ekstraklasy (tylko single). Tak jak do niedawna spośród "legalnych" firm był to mój ulubiony bukmacher tak za ostatnie tygodnie zdecydowanie nie polecam jeśli ktoś nie chce mrozić sobie kasy.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Mam to samo, ciągle trzeba pisać na chacie żeby rozliczali kuponu gdzie mija po dobre 10h. Luki w ofercie esportowej, coraz gorzej z tym bukiem
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Niestety ale to co ostatnio dzieje się z tym bukmacherem to już zakrawa o jawne robienie pod górkę klientowi. W ostatnim czasie trochę więcej u nich powygrywałem, korzystając głównie cotygodniowych bonusów jakie oferują. Dopóki wychodziły z tego niewielkie straty dla bukmachera to żadnych problemów nie było. Odkąd jednak co tydzień wykonywałem wypłatę w wysokości kilku tysięcy złotych zaczęły się schody. Przeciągające się wypłaty z czym wcześniej nie było problemów, nierozliczane kupony o które trzeba się dopominać po X dniach na czacie, szczytem było nierozliczenie wygranego kuponu (również kilka tysięcy złotych wygrane) a rozliczenie wszystkich innych zagranych później, mimo że wszystkie kupony dotyczyły Ekstraklasy (tylko single). Tak jak do niedawna spośród "legalnych" firm był to mój ulubiony bukmacher tak za ostatnie tygodnie zdecydowanie nie polecam jeśli ktoś nie chce mrozić sobie kasy.
No a czego Ty sie spodziewales? To bukmacher ma wygrywac a nie Ty. I nie ma znaczenia czy to Noblebet, Betfan czy cos innego bo wszedzie jest tak samo. A jeszcze jak do tego bierzesz bonusy to juz wogole. Dlatego ja nigdy ich nie biore bo wtedy problemiw przy wyplacie jest mniej. Ale ogolnie dziwie sie Twojemu zdziwieniu takim zachowaniem buka😁
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
No a czego Ty sie spodziewales? To bukmacher ma wygrywac a nie Ty. I nie ma znaczenia czy to Noblebet, Betfan czy cos innego bo wszedzie jest tak samo. A jeszcze jak do tego bierzesz bonusy to juz wogole. Dlatego ja nigdy ich nie biore bo wtedy problemiw przy wyplacie jest mniej. Ale ogolnie dziwie sie Twojemu zdziwieniu takim zachowaniem buka😁
Dla mnie nie jest problemem poczekać na tą kasę, nie decyduje ona o tym czy w danym tygodniu będę jadł kawior czy jednak pasztetową :D Dlatego z bonusów korzystam, obiektywnie samą ich ofertę bonusową oceniam na plus, co tydzień jest to "darmowe" 400zł od wpłaty 800zł więc skoro i tak obstawiam to da się to spokojnie przerobić juz nawet w weekend. Irytuje jednak konieczność męczenia się w ramach ich oferty "posprzedażowej" - dziwię się głównie tym standardom, sam w rzeczywistości zarządzam działami sprzedaży i obsługi w dość sporej firmie i szkody marketingowe w takich sytuacjach są niewarte tego by w ten sposób utrudniać klientowi wypłatę kasy, skoro i tak żadnych limitów mi nie nałożyli a pieniądze finalnie wypłacają. Dla firmy nie ma tu żadnego zysku a jedynie potencjalne straty (wizerunek, konieczność obsługi co też jest w teorii kosztem itd) i to jest niesamowicie zaskakujące, gdzie oni w tym widzą jakikolwiek sens takich działań ;)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dla mnie nie jest problemem poczekać na tą kasę, nie decyduje ona o tym czy w danym tygodniu będę jadł kawior czy jednak pasztetową :D Dlatego z bonusów korzystam, obiektywnie samą ich ofertę bonusową oceniam na plus, co tydzień jest to "darmowe" 400zł od wpłaty 800zł więc skoro i tak obstawiam to da się to spokojnie przerobić juz nawet w weekend. Irytuje jednak konieczność męczenia się w ramach ich oferty "posprzedażowej" - dziwię się głównie tym standardom, sam w rzeczywistości zarządzam działami sprzedaży i obsługi w dość sporej firmie i szkody marketingowe w takich sytuacjach są niewarte tego by w ten sposób utrudniać klientowi wypłatę kasy, skoro i tak żadnych limitów mi nie nałożyli a pieniądze finalnie wypłacają. Dla firmy nie ma tu żadnego zysku a jedynie potencjalne straty (wizerunek, konieczność obsługi co też jest w teorii kosztem itd) i to jest niesamowicie zaskakujące, gdzie oni w tym widzą jakikolwiek sens takich działań ;)
Najpierw probuja Cie delikatnie zniechecic wlasnie takimi metodami. A jak nie zrozumiesz i dalej bedziesz gral to wtedy ban😁 Jak gralem troche na bwin to zawsze najpierw przysylali maila ze jak nie przestane "tak" grac to moga nalozyc limity na konto. No i oczywiscie wykluczaja mnie ze wszystkich promocjii i bonusow. Ktorych i tak nigdy nie bralem😁
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
Najpierw probuja Cie delikatnie zniechecic wlasnie takimi metodami. A jak nie zrozumiesz i dalej bedziesz gral to wtedy ban😁 Jak gralem troche na bwin to zawsze najpierw przysylali maila ze jak nie przestane "tak" grac to moga nalozyc limity na konto. No i oczywiscie wykluczaja mnie ze wszystkich promocjii i bonusow. Ktorych i tak nigdy nie bralem😁
Hah, to średnio trafili w Twoim przypadku z tymi sankcjami :D
Jeśli o mnie chodzi to powiem Ci szczerze, że praca w sprzedaży, jeszcze wcześniej bezpośrednio z klientem, nauczyła mnie wchodzić oknem gdy wywalają drzwiami więc dopóki finalnie żaden ban mi nie wpadnie a kasa trafia na konto to będę ich spamował na czatach :)
Jak wjadą limity to zwijam interes, mam tam kilka długoterminowych zakładów jeszcze więc konto zostawię sobie do czasu zakończenia sezonu.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Hah, to średnio trafili w Twoim przypadku z tymi sankcjami :D
Jeśli o mnie chodzi to powiem Ci szczerze, że praca w sprzedaży, jeszcze wcześniej bezpośrednio z klientem, nauczyła mnie wchodzić oknem gdy wywalają drzwiami więc dopóki finalnie żaden ban mi nie wpadnie a kasa trafia na konto to będę ich spamował na czatach :)
Jak wjadą limity to zwijam interes, mam tam kilka długoterminowych zakładów jeszcze więc konto zostawię sobie do czasu zakończenia sezonu.
I o to chodzi👍 Najbardziej mnie rozwalaja placzki tu piszace i narzekajace na jednego czy drugiego buka bo mu zakladu nie rozliczyl a mecz sie skonczyl 3h temu albo, ze wyplata idzie jeden dzien a nie 5minut albo, ze kupon zle rozliczony. I juz taki buk jest be🤣 Dopuki daja grac i nie limituja to trza ich golic. Ja np wyplaty od bukow zlecam zawsze raz na miesiac. Najczesciej na poczatku danego miesiaca. A co do pasztetowej o ktorej wyzej pisales to zdecydowanie wole swojska pasztetowa, kaszanke czy salceson od kawioru czy szynki😉
 
Do góry Bottom