>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher NOBLEBET - opinie

J 40

johnix1995

Janek
U mnie ten sam problem,do wypłaty 1500zl napisałem na chacie i ta sama formułka co u ciebie.
Zobaczymy ile ja poczekam.
Najgorszy bukmacher z jakim miałem doczynienia,nie polecam nikomu.
 
L 0

lukasz1112

Użytkownik
Dziwne. Zawsze z polskimi bukmacherami czulem sie komfortowo, a tutaj prosby o dodatkowe dokumenty - wypłaty niby szybkie a mi juz wniosek 24h prawie wisi.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dziwne. Zawsze z polskimi bukmacherami czulem sie komfortowo, a tutaj prosby o dodatkowe dokumenty - wypłaty niby szybkie a mi juz wniosek 24h prawie wisi.
Szybkie jesli je zatwierdza, szkoda że czasem samo zatwierdzenie trwa w kilka dni. W klonie lvbet zlecilem wypłatę w sobotę i dalej oczekuje na realizację na chwala sie wypłatami w kilka minut. Dramat
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Pot
Nie polecam tego buka zwłaszcza jeśli chcecie grać większe stawki bo możecie mieć problemy z wypłatą.
Potwierdzam. Ja dostalem limity. Skusilem sie na lvbet w zeszlym tyg czyli ten sam buk i uwaga po wygraniu kuponu za 570zl łącznie ok 1300zl dostale limity rzedu po 1-5zl i wyplata oczekuje od soboty na zatwierdzenie. Odradzam oba
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Co masz na mysli?
U mnie kilka miesięcy temu po założeniu konta ugralem 5tys. Pierwsza wyplata i weryfikacja. Poproszony zostalem o wyciąg z konta z którego robiony byl depozyt. A tak się skladalo że przy weryfikacji podalem dane banku ING a wpłatę robiłem z mbanku, oba konta moje. Kilka dni walczylem żeby ostatecznie uznali dokumenty i zlecili wypłatę. Oczywiście limity dość szybkie
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Pisałem - to samo. Rozumiem, że regulaminowo 7, ale w przypadku niemal wszystkich buków w Polsce odbywa sie to znacznie szybciej.
No niestety. Raczej na klientach im nie zależy. Kto w dzisiejszych czasach czeka 7dni na akceptacje wypłaty, gdy większość ma wyplaty ekspresowe w kilka minut. Ja już im podziękowałem
 
L 0

lukasz1112

Użytkownik
No i nadal czekam... ;( Regulaminowo jeszcze 2 dni robocze...

Zobaczymy, nie obwiniam czatu - bo tam odpowiadają bardzo szybko i widać, że to nie zależy od nich.
 
Do góry Bottom