>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher NOBLEBET - opinie

xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik

Witam,

mam pytanie bo być może, a raczej na pewno ktoś u nich grał i wygrał jakąś kwotę, wnioskując po wcześniejszych wpisach.
Rozumiem, że po zleceniu wypłaty następuje bardziej szczegółowa weryfikacja, w moim wypadku zdjęcie z dowodem przy twarzy z kartką z datą i napisem NOBLEBET :) i potwierdzenie wpłaty do nich. Następny poziom to już lekkie zaskoczenie, wyciąg z banku z 30 dni w formacie pdf, żeby było widać moje imię i nazwisko oraz numer konta. Wszystko oczywiście wysłałem (z wyciągu zamazując wszystkie dane odbiorców itd, zostawiając widoczną tylko transakcje do nich) i tu moje pytanie, konto jest zablokowane od momentu zlecenia wypłaty, i od 24h żadnego odzewu z ich strony, czy ktoś miał taką sytuację, czy weryfikacja u nich rzeczywiście trwa tak długo?
I nie będę wspominał, że obrót itd wykonałem według regulaminu, że mam jedno konto tylko na siebie bo pewnie zaraz będą dziwne odpowiedzi, że pewnie chciałem ich naciągnąć na bonus czy coś w tym stylu. Gram w wielu firmach ale w żadnej nie spotkałem się z taką chorą weryfikacją, tak jak mówię z mojej strony wszystko jest w jak najlepszym porządku i zrobione prawidłowo, więc prosiłbym o odpowiedź kogoś kto już taką weryfikację przechodził, ile takowa trwa, ewentualnie jak ktoś z nimi współpracuje prosiłbym o kontakt lub o przyspieszenie tego procesu bo zaczyna być to co najmniej nie profesjonalne, bo to że przetrzymują uczciwie wygrane pieniądze to jedno ale przetrzymują także moje prywatne pieniądze co już jest nienormalne.

Z góry dzięki, pozdrawiam.
 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 4 marca 2020 10:58 przez xsuchyx
Witam,

mam pytanie bo być może, a raczej na pewno ktoś u nich grał i wygrał jakąś kwotę, wnioskując po wcześniejszych wpisach.
Rozumiem, że po zleceniu wypłaty następuje bardziej szczegółowa weryfikacja, w moim wypadku zdjęcie z dowodem przy twarzy z kartką z datą i napisem NOBLEBET :) i potwierdzenie wpłaty do nich. Następny poziom to już lekkie zaskoczenie, wyciąg z banku z 30 dni w formacie pdf, żeby było widać moje imię i nazwisko oraz numer konta. Wszystko oczywiście wysłałem (z wyciągu zamazując wszystkie dane odbiorców itd, zostawiając widoczną tylko transakcje do nich) i tu moje pytanie, konto jest zablokowane od momentu zlecenia wypłaty, i od 24h żadnego odzewu z ich strony, czy ktoś miał taką sytuację, czy weryfikacja u nich rzeczywiście trwa tak długo?
I nie będę wspominał, że obrót itd wykonałem według regulaminu, że mam jedno konto tylko na siebie bo pewnie zaraz będą dziwne odpowiedzi, że pewnie chciałem ich naciągnąć na bonus czy coś w tym stylu. Gram w wielu firmach ale w żadnej nie spotkałem się z taką chorą weryfikacją, tak jak mówię z mojej strony wszystko jest w jak najlepszym porządku i zrobione prawidłowo, więc prosiłbym o odpowiedź kogoś kto już taką weryfikację przechodził, ile takowa trwa, ewentualnie jak ktoś z nimi współpracuje prosiłbym o kontakt lub o przyspieszenie tego procesu bo zaczyna być to co najmniej nie profesjonalne, bo to że przetrzymują uczciwie wygrane pieniądze to jedno ale przetrzymują także moje prywatne pieniądze co już jest nienormalne.

Z góry dzięki, pozdrawiam.
Piszesz totalne głupoty ! Może jak się korzysta z bonusa jest taka weryfikacja. Ja korzystałem i uważam tego buka za najlepszego w Polsce ! Zanim się wpłaca pieniądze należy zawsze zrobić pełną weryfikację ! Cały proces pełnej weryfikacji trwał u mnie 10 min. (!) i ograniczył się wyłącznie do wysłania dowodu... Natomiast i taka jak opisujesz mnie nie dziwi bo jest bardzo często stosowana ! I tak - robią tak wszystkie buki i z tego co wiem firmy typu skrill itd i jest to w pełni profesjonalne !
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Po co się wtrącasz jak nie jesteś wywołany do odpowiedzi, piszę jak wygląda sytuacja u mnie, dowód został wysłany przy rejestracji konta jak u większości polskich firm bukmacherskich i jeżeli to według Ciebie "pełna weryfikacja" to takową zrobiłem przed wpłaceniem pieniędzy, mówię o dodatkowej weryfikacji po zleceniu wypłaty, i jak widać z poprzednich wpisów nie jestem jedyną osobą u której tak to wygląda. I bezsensu jest pisanie, że "może jak się korzysta z bonusa jest taka weryfikacja", gdyby go nie było to w życiu bym do nich nie wpłacił, tak czy siak dziękuję za odpowiedź, natomiast liczę na odpowiedzi osób które taką dodatkową weryfikację przechodziły i ile ona trwała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Aktualizuje temat dodatkowej weryfikacji, którą musiałem przechodzić, żeby ktoś w przyszłości wiedział jak to wygląda. Żadnego sensu nie ma w temacie weryfikacji pisać na chat lub na ogólny mail do obsługi klienta, gdyż odsyłają do działu weryfikacji mówiąc, że weryfikacja każdego klienta to indywidualna kwestia i może trwać różny okres czasu. W dziale weryfikacji nikt nie odpisywał przez 3 dni na żadne maile, oprócz ostatniego gdzie już postanowiłem napisać, że jest to przetrzymywanie już nie tylko wygranych uczciwie pieniędzy ale także moich prywatnych, które mógłbym wykorzystywać w tym momencie inaczej, i jeśli nikt się ze mną nie skontaktuje to sprawa trafia do odpowiednich organów. Nie wiem na ile to poskutkowało a na ile sami już chcieli odpisać ale po 2h otrzymałem taką oto odpowiedź: " Witaj, przepraszamy za zwłokę i nieprzyjemności, w Pana przypadku doszło do pomyłki. Twoje konto zostało pozytywnie zweryfikowane". Wypłata cofnięta, zlecona ponownie, po 2h na koncie. Zapewne jeśli jest się uczciwym i nie kombinuje z bonusami itd. to weryfikacje się przejdzie, natomiast jej okres trwania i wymagane dokumenty to już inna sprawa. Także sprawa nie bez nerwów, zakończona pozytywnie. Jeśli adamo80 tak robią wszystkie buki to musiałem mieć wyjątkowe szczęście bo jeszcze nigdy taka weryfikacja mnie nie spotkała u żadnego bukmachera, w skrill także (być może dlatego, że konto mam jeszcze za czasów moneybookers, i tam były inne wytyczne). Wszędzie indziej wystarczyło potwierdzenie przelewu do buka ze swojego konta bankowego lub screen, że dane konto należy do mnie ewentualnie rachunek z adresem zamieszkania.
 
 
 
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
@xsuchyx akurat jestem na bieżąco z weryfikacja po obrocie bonusu wiec przytoczę jak to u mnie wygladalo. 4tyg temu zalozylem konto Zweryfikowałem je i skorzystałem z bonusu od 1.depozytu który przegralem wraz z wpłata. Tydzien temu wypuścili promocje 100% do 1000zl przez weekend. Zrobiłem depozyt który 3razy obrocilem i każdy zaklad byl wygrany. Uzbierało sie 6000zl, które zlecilem do wypłaty. Dostałem od razu maila, że wypłaca o ile prześlę im wyciąg z banku na którym jest wpłata z konta bankowego przypisanego do konta noblebet. I tu zaczęły sie schody, ponieważ w noblebet przypisany mam nr konta bankowego z mbanku a wpłatę po weekendowy bonus robiłem z konta w ing. Wyslalem im wyciąg z ing, a oni odpisywali że mam wyslac wyciąg z konta z mbanku. I tak w kółko. Myślałem że już pożegnam się z kasa. Napisalem na chat i tam gosciu obeznany zapoznal się z moja sytuacja i poprosił o przesłanie wyciągu z konta mbank przypisanego do konta w noblebet na którym widoczne jest logo banku i moje dane. Odpisali po 3min ze wyplata zlecona i kasa po minucie na koncie. Pierwszy raz przechodziłem takie Problemy wpłacając ze swojego konta bankowego innego niż przypisanego w buku do wypłat. 
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
cytat z dnia 6 marca 2020 13:15 przez ar0nek@xsuchyx akurat jestem na bieżąco z weryfikacja po obrocie bonusu wiec przytoczę jak to u mnie wygladalo. 4tyg temu zalozylem konto Zweryfikowałem je i skorzystałem z bonusu od 1.depozytu który przegralem wraz z wpłata. Tydzien temu wypuścili promocje 100% do 1000zl przez weekend. Zrobiłem depozyt który 3razy obrocilem i każdy zaklad byl wygrany. Uzbierało sie 6000zl, które zlecilem do wypłaty. Dostałem od razu maila, że wypłaca o ile prześlę im wyciąg z banku na którym jest wpłata z konta bankowego przypisanego do konta noblebet. I tu zaczęły sie schody, ponieważ w noblebet przypisany mam nr konta bankowego z mbanku a wpłatę po weekendowy bonus robiłem z konta w ing. Wyslalem im wyciąg z ing, a oni odpisywali że mam wyslac wyciąg z konta z mbanku. I tak w kółko. Myślałem że już pożegnam się z kasa. Napisalem na chat i tam gosciu obeznany zapoznal się z moja sytuacja i poprosił o przesłanie wyciągu z konta mbank przypisanego do konta w noblebet na którym widoczne jest logo banku i moje dane. Odpisali po 3min ze wyplata zlecona i kasa po minucie na koncie. Pierwszy raz przechodziłem takie Problemy wpłacając ze swojego konta bankowego innego niż przypisanego w buku do wypłat. 
Skorzystaliśmy z tego samego bonusu i uzbierała się podobna kwota :) u mnie wszystko było z jednego konta, może rzeczywiście zaszła pomyłka tak jak napisali, ważne, że zakończone wszystko pomyślnie aczkolwiek niepotrzebne nerwy były.
 
M 0

matismw

Użytkownik
cytat z dnia 15 października 2019 12:51 przez levtonChcę porozmawiać o tych nowych złodziejach. Aby wszyscy widzieli, że to mistyfikacja. Wziąłem bonus powitalny, wygrałem około 2000 złotych. Następnie natychmiast zablokowali moje konto i poprosili o milion dokumentów. Poszedłem do banku, zrobiłem milion zdjęć. Przez tydzień nic nie odpowiadali, a dziś anulowali wszystkie moje wygrane i anulowali bonus na podstawie"Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny." . Oszukiwanie !! Lepiej graj w starych, sprawdzonych bukmacherów!
Mam ten sam problem z Nobelbet. Chodzi o bonus 1600 zł od dwóch pierwszych wpłat ( na start). Po obróceniu zgodnie z regulaminem i zakończeniu wszystkich zdarzeń chciałem wypłacić pieniądze. Dodam że chciałem wypłacić prawie 4000 zł. Nobelbet poprosił mnie o dodatkową weryfikację (kartka z dowodem, 30 dni ostatnich przelewów oraz potwierdzenie ostatniej wpłaty).Po odesłaniu wyżej wymienionych dokumentów oraz zdjęcia przyszła odpowiedz po 3 dniach. "W związku z naruszeniem ust. 20 i 21 Regulaminu naszej promocji powitalnej Twoje zakłady zostały anulowane. Konto pozostanie zamknięte, a depozyt zostanie zwrócony". 

O co chodzi ???

Co robić???
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
co raz gorzej z nimi.. zero bonusow lojalnosciowych..wyplaty ida dlugo..po dlugim na wyplate oczywiscie stara gadka na czacie " ze duzo wyplat". na pytanie kiedy wyjdzie wyplata klasycznie "prosze o cierpliwosc" a pozniej ,ze maja 7 dni na wyplate...lol
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem 200 zł na szybko i dostałem bonus 100 zł ( obrót złodziejski bo 1200 zł hehe ) Dojechałem z 200 na 900 i zostało jakieś 600 zł do obrotu ,żeby uwolnić bonus to zlimitowali mnie do tego stopnia ,że moge grać parzystą lub nieparzystą liczbe goli w finale ligi mistrzów za 1 zł .Jak w państwie prawa istnieją takie legalne firmy :( ???
 
H 119

hnpp_1

Użytkownik
Śmiechu warte "ekspresowe wyplaty do 10 min" - zlecilem kilka wypłat, kazda z nich trwała 1h+. Zakłady live rozliczają z 30-40 minutowym opóźnieniem. "Eksluzywny bukmacher" haha trzymajcie się z dala od tego badziewia, mimo że to klon lvbet to wypłacaja i rozliczają tu zaklady 100x wolniej !! + ciągle przerwy techniczne.. dzisiaj był mój ostatni depozyt w to miejsce.
Żenada, najgorszy buk w Polsce już nawet sts jest lepszy
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Mają poważne problemy z rozliczaniem zakładów. "Wiszą"jako otwarte nawet po kilka tygodni, nawet najpopularniejsze (Liga Mistrzów itd.). Trzeba im zgłaszać i podawać nr zakładów. Mam nierozliczony z piątku, wczoraj zgłaszałem - bez rezultatu. Dzisiaj pewnie nie pracują. Masakra.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Limity, limity i jeszcze raz limity
Buk u którego puscilem od momentu rejestracji ok 10-15kuponow. Tydzien temu byla Promocja na bonus z mnoznikiem. Wplacilem 1000zl i zagralem pod obrot depozytem kurs 1.90 za calosc. Po wygranym kuponie od razu limity na wszystko rzedu 5-30zl. Najgorsze że musze wykonac jeszcze obrot depozytem 2x czyli 2000zl po ako min 1.85. Wypadałoby puscic ze 100kuponow inaczej nie da rady
NIE POLECAM
 
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Nie rozumiem jak buka może wkurzyć że ktoś zagra za, 1000zl i może wygrać. Powienien być na to nastawiony ze jak ktoś gra za taką stawkę to raczej pewny na 100% typ i szansa że wygra jest bardzo duża. Śmieszą mnie takie praktyki takich pseudo buków którzy po 1 wygranym kuponie nakładają śmieszne limity, bo sami robią sobie antyreklamę takim czymś. Dla mnie ten buk już skreślony skoro takie akcje robią, poza tym i tak nic ciekawego nie mają w ofercie 😉
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam. Limity, UWAGA, 13 gr. na mecz ligi polskiej w piłkę nożną, podczas gdy minimalna stawka to 50 gr! A nie wygrałem jakiejś wielkiej sumy. Jest tu jakiś magik od tej śmiesznej firemki i może coś z tym zrobić? Korespondencja z tymi pajacami nie przynosi rezultatu. Mam do obrotu ok. 1000 zł z promocji, ale nie idzie tego zrobić. Chyba trzeba będzie odwołać się do wyższej instancji.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam. Limity, UWAGA, 13 gr. na mecz ligi polskiej w piłkę nożną, podczas gdy minimalna stawka to 50 gr! A nie wygrałem jakiejś wielkiej sumy. Jest tu jakiś magik od tej śmiesznej firemki i może coś z tym zrobić? Korespondencja z tymi pajacami nie przynosi rezultatu. Mam do obrotu ok. 1000 zł z promocji, ale nie idzie tego zrobić. Chyba trzeba będzie odwołać się do wyższej instancji.
Musisz szukac dyscyplin gdzie masz większe limity. Ja miałem tak samo
 
Do góry Bottom