>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NO DEPOSIT BONUS at PartyBets 10&#8364; + 5&#8364;

radek03 90

radek03

Forum VIP
Znalazlem takie promo:

&quot;Play for free!
For all new partygamers!
10€ from todobonos + 5€ from me!

You should do, step by step:

1. Enter in Partybets from link on www.mybetbonus.com and create a real Partygaming acount.

2. Send to [email protected] :

* your login and password (please, when you sign up write a password that you don&#39;t use normally, because you must tell them it. Once, they deposit you the money you&#39;ll be able to change your password to a other more secure).

**In mail you need to wrote:

Person who recommend your site to me:
full name: Velimir Velickovic
e-mail: [email protected]

3. Send mail to [email protected] with subject &#39;partybets&#39; and with:

full name:
moneybookers email:

4. Once we&#39;ve verified you&#39;ve been registered from Mybetbonus link and set me as recommendation, they&#39;ll deposit you 10€ to play as real player and you&#39;ll be informed to start earn much more money! Also you will receive 5€ from me as my referal&quot;

Jeszcze dobrze nie obczailem tego promo
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
radek03 jak coś się zorientujesz to pisz, bo w innym wypadku zamknę temat-tu się daje pewne promocje , a nie co tylko sie znajdzie na necie.
 
D 0

denas

Użytkownik
korzystalem z dwoch promocji tej firmy,wysylalem za kazdym razem login i haslo,ktor po otrzymaniu pieniedzy zmienialem

i dostalem 50 euro na partybets(jakies dwa miesiace tenmu,terazn daja tylko 10,plus 5 na moneybookers)

i 50 dolarow do kasyna
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Na innym forum rozmawialem z tym serbem i ponoc teraz jest duzy nawal userow zglaszających sie w tej promocji, ale zapewnial mnie ze jesli wszystko zrobilem jak nalezy to kase dostane. Niektorzy czekają juz miesiąc, ale przeciez to nic nie kosztuje bede szczesliwy jesli dostane tą kase nawet za miesiąc i tak nic na tym nie trace.
 
R 18

rcsade

Użytkownik
Ja otrzymałem kasę z tej promocji.
Info dla tych co chcą jeszcze skorzystać - promocja została zawieszona z powodów dosyć powszechnie występujących - mianowicie chodzi o multikonta itp.
Pozdrawiam.
 
R 18

rcsade

Użytkownik
Waldu2, niestety nie mam pojęcia czy załapałeś się jeszcze do tego czy też już została zakończona. Informacje czerpię z innego forum, jak również od prowadzących tą promocję.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom