>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

No Brakes,No Gears,No Fear: This is Speedway

R 67

route66

Użytkownik
Temat zakładam w związku z zbliżającym się sezonem żużlowym
Nie zabraknie typów z trzech lig żużlowych polskiej , szwedzkiej oraz angielskiej
Warto tu zaglądać również w soboty przed zawodami cyklu Grand Prix
Dla odważnych przez cały sezon będę wybierał jedno spotkanie o kursie nie większym niż 1,25 grając go cały czas all in za stawkę początkowa 100 zł
Let;s go !
 
R 67

route66

Użytkownik
Na 1 ogień zostawmy ligę a spróbujmy zając się rewanżem o tarcze. Po wczorajszej katastrofie na torze Rudzików dziś pora na rewanż może odrobić będzie ciężko ale o wygrana min 10 pkt jestem przekonany. Holder jest pewnikiem , ale wiele zależy od postawy Warda jeśli nie pojedzie tak jak wczoraj a druga linia dołoży swoje powinni wykręcić około 50 pkt
Poole Pirates - Swindon Robins H(0 - 7) ⛔
Tobet
Stawka 4/10 z racji początku sezonu

edit : Wykluczenie Holdera , Janowskiego , jeden bieg jechany we dwójke , kontuzja Miskowiaka po 1 biegu , i wiele innych. Minus , teraz czekamy tylko na lige polską
 
R 67

route66

Użytkownik
Unibax - Unia / -8 Unibax
Buk Tobet

Z wielkim żalem ale nie widzę dzisiaj innej opcji a przegrana 10pkt to najmniejszy wymiar kary. ALe do rzeczy

Po tym co widziałem na własne oczy z Lesznem oraz okiem kamer tv we Wrocławiu brakuje nam kogs kto że tak powiem jest gwarantem na te 12-13 pkt! Artiom niby ma rakiety ale zero co np meczu z Lesznem przywiózł , Kółodziej również . Jedyna nadzieja w Janowskim bo lubi MotoArene ale znowu rok temu w rewanżu PO szału nie zrobił Juniorzy no coż zeby Borowicz mógł być brany pod uwagę jako solidny junior jeszcze wiele wody upłynie w Dunajcu , owszem 1 bieg mu wyszedł we Wrocławiu ale w meczu u siebie pokazał dno. A w Toruniu w mniejszym lub wiekszym gazie ale mamy 3 armaty które nikomu przedstawiać nie trzeba , jeszcze nie odpalane ale to dla mnie kwestia czasu , Wrocław był rozgrzewką i skończyło sie 10pkt wygraną

Mój typ do 52-38

✅
 
R 67

route66

Użytkownik
Po wczorajszych zaległosciach już dzis kolejne , a jutro następna runda narzekaliśmy na zime ale dzieki niej mamy teraz ręc pełne roboty:smile:

z Mojej storny na dzis gram dwa typy :

Kasprzak - Nermark +2 / Typ Kasprzak
Buk Tobet
Kurs 1,72
Stawka 4/10

Wczoraj miałem przeczucie ( choć było z nim łatwiej ) ze odpali Holder i rzeczywiście człowiek był wczoraj nie do ugryzienia , dziś to samo przewiduje z Kasprzakiem , no może przez pół tego , ale po kiepskim początku może dzis sie przebudzi , a że zestawiony jest w parze z chimerycznym Danielem któremu zazwyczaj starcza na 2 góra 3 udane biegi na najwyższtych obrotach , a potem porostu brak pary. Na dodatek mamy zwrot.

drugi typ to

Stal Gorzów - Fogo Leszno - 1

Mecz można by powiedzieć ... o życie 3 do spadku to dożo trzeba się mieć na baczności i mecze u siebie wygrywać podejrzewam ze Gorzów już będzie żałować przegranej z Marmą. Juniorka wiaodmo dla Leszna ale nad juniorami juz nie jest tak kolorów , ten sam problem co ma Tarnów brakuje kogoś kto zostałby liderem a tak mamy zlepek średniaków którzy dzis powinni przegrać z Gorzowem

Gorzów kurs 1,57
Buk Tobet
Stawka 6.10
 
R 67

route66

Użytkownik
Lublin - Grudziądz - 2 ✅ ✅
Kurs 2,65
Tobet

Dalej taki kurs wisi? Jest zagorzenie nie wystartowania Jelenia(za niego Kurdiaszow lub Baran , ale z tego co się orientuje Kurdiaszowa nie było na piątkowym treningu i za niego pojedzie Baran) a nawet jeśli by do tego doszło będzie obolały , dodatkowo pogoda niepewna więc gospodarze o atucie toru juz mogą zapomnieć

Juniorka to wielkie nieporozumienie , i tak naprawdę nikt tu nie ma handicapu tym bardziej na wymagającym lubelskim torze. Wiec zwycięstwo GKM będzie spoczywac na barkach ich stranieri o Harrisa można byc spokojnym ale zobacyzmy co dziś pojedzie Hot Scot
 
R 67

route66

Użytkownik
Andreas Jonsson +1.5 - Hampel ✅✅
Jonsson 1.80
Dodatnie handi w Szwecji na AJ dobre sobie wiaodmo ze Szwecja to miejsce do tesotwania sprzetu i jazdy na mniejszy procent możliwości

Patryk Dudek Davidsson -0.5 ✅✅
Dudek 1.60
Na szybko bo nie wiele mam czasu Duzers jeden bieg więcej za z/z dodatkow przeciw Jonasowi które jedzie w kratke
All Tobet
 
R 67

route66

Użytkownik
Ozborn uważam ze przesadzasz analiza mało obiektywna pisana sercem nie rozumiem. Po pierwsze to ze ostatnio komisarz zatwierdził wam wykopki to nie znaczy że każdy następny też tak zrobi. Po drugie ten strojący fochy Gollob pokazał wczoraj gdzie ma takcie zdanie jak Twoje , wiadomo ze to motorarena ale jeśli nie posadzicie ziemniaków to po wczorajszym Gollob z Miedzakiem moga wozić Lindgren Bjerre to żadne wzmocnienie to nawet nie sa stranieri tylko najemnicy co jak pkazał mecz z Wrocławiem Fred po finale GP przywozi 3 pkt !Jednego czego mozna wam w tym meczu zazdroscic to juniorki ale ona moze nie pomoc a jeszcze jest z.z Ja obiektywnie stawiam na forum a osobiscie pograłem Torun +2,5 w Betsafe

Shemek Pawlicki - Bjerre 1,40 + Kasprzak Ljung 1,30 Betsafe
O Bjerre mam swoje zdanie to kula u nogi każdego klubu ktory go kupuje żużlowemu bogu dziękuje ze nigdy moje oczy nie oglądały go w składzie Jaskółek. Myślę że to dziś Kenio w dużej mierze zawali wam mecz . Krzysiek mega forma , szkoda ze teraz beton na Olimpico ale jak to się mówi jak sie jest w gazie to sie wszędzie pojedzie a na dodatek jeden start wiecej z racji z.z a jesli Gorzów 6 to i może na taktyka sie załapie?
Pozdrawiam
 
R 67

route66

Użytkownik
Protasiewicz - Jonsson - 1
Kurs 1,70
buk Betsson
Dziwne bo Aj chyba nie jest w pełnej dyspozycji wczoraj w Parach zmieniany a nawet jak jechał to nie błyszczał podejrzewam ze noga daje o sobie znać a Pepe? 2 tygodnie temu można było o nim wiele niecenzuralnych slow napisać ale ten tydzień wiele zmienił ponad 10 w Tarnowie uchronił Falubaz przed blamażem w Szwecji tez dyszka + czwartkowy sparing z ogórkami 12 pkt więc Piotrek chyba sie odbudował i ide dzis jego scieżką
 
Do góry Bottom