>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niskie kursy, duży wkład= pewny zysk

dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
No teoretycznie jest zadowalająco, ale co jeśli przegrasz kilka zakładów z kursem 1,01? Wtedy już nie jest tak różowo ????
Ja gram kursy 1,01 ;) I na około 170 typów jestem do przodu. Dajcie chłopakowi szanse. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Witam. Po krotkiej przerwie swiatecznej czas powrocic do typowania, mialem zaczac od Chelsea ale troszke zaspalem ???? wiec trzeba bylo sie rozejrzec za jakimis innymi meczemi i zwrocilem uwage na Tottenham z remisem✅, Man City✅, Arsenal✅, Man. Utd✅ i Anderlecht oraz z pilki recznej na Flensburg✅ i Kiel✅.
Teraz po kolei pierwsze dwa mecze sobie odpuszcze poniewaz graja na wyjezdzie a takie mecze bardzo rzadko obstawiam choc do kuponu kumbi mozna by je pobrac ale jak wiadomo moja taktyka polega na pewniejszych meczach, co do Arsenalu to graja z najslabsza druzyna jesli chodzi o mecze wyjazdowe czyli QPR normalnie bym to zagral ale ze sa to derby to wole sobie odpuscic ten mecz tym bardziej ze bilans bezposrednich spotkan w PL jest wyrownany 4 wygrane Arsenalu, 3 QPR i 5 remisow.
Man. Utd nie zagram tylko dlatego ze nie lubie grac przeciwko srokom poniewaz czasem potrafia zaskoczyc jak w tym sezonie z Chelsea czy w pucharze z City i wychodzi na to ze pojdze dzis znow w pilke reczna ????

1. Flensburg- Balingen✅
typ: Flensburg 1,05

2. Kiel- Wetzlar✅
typ: Kiel 1,09

laczny kurs 1,14
stawka 1000j

wygrana: 1140j
✅140j
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Arsenal - QPR lepiej nie stawiać szczególnie że QPR zakupiło w tym sezonie jakiegoś piłkarza za kilka baniek funtów. Lepiej uważać.Co prawda z Man City czy z Chelasea to inna bajka. Ale Arsenal to nie to samo co City. I można nabawić się nie spodzianki , czegoś w stylu 1:2 dla QPR :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Na dzis wynalazlem 3 mecze ktore powinny bez problemu wejsc i sa to: Man City⛔, Bydgoszcz✅ (siatkowka) i Rimpar✅ (2 liga niemiecka pilki recznej) ja oczywiscie wybiore jedno spotkanie i bedzie to Man. City ktore powinno sobie poradzic z kiepskim Burnley.

1. Manchester City-Burnley
typ: Manchester City 1,17

laczny kurs 1,17
stawka 1000j

Pierwsza niespodzianka ale jakze bolesna:/
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Czas na zmiany ???? dzis zagram kombi za mniejsza kwote i zobaczymy jak pojdzie.

1. ⚽Liverpool- Swansea
typ: Liverpool z remisem 1,13

2. ⚽Fulham- Brighton
typ: Fulham z remisem 1,31

3. ⚽Trabzonspor- Eskisehirspor
typ: Trabzonspor z remisem 1,19

4. :siata:Muszyna- Legionowo
typ: Muszyna 1,07

łaczny kurs: 2,09
stawka: 312j
 
6rok 8

6rok

Użytkownik
Musiała bolec ta wtopa City, angielska jest nieprzewidywalna, poprzednia kolejka bez remisów, kolejna z 5 remisami w tym remisy trzech czołowych druzyn
 
Do góry Bottom