>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Zaczynam nowy temat, poprzedniego nie ma sensu kontynuować, bo zbyt wiele przerw i zmian w mojej grze nastąpiło. Podsumowania co miesiąc, typy od różnych buków, stawki w jednostkach 1-10. Czerwiec traktuje jako miesiąc testowy i nie gram za prawdziwe pieniądze.
1.
Wawrinka - Janowicz +2,5s. 1,48 Pinnacle 5j. ✅
Janowicz ostatnio zwyżka formy i w tym momencie jego gra odzwierciedla jego pozycje w rankingu. Stan mega solidny sezon na kortach ziemnych. Jednak do tej pory w Paryżu nie pokazał pełni swoich umiejętności. Gra bardzo na luzie, momentami za bardzo, czego efektem jest stracony set w pierwszej rundzie. Wawrinka dość często miewa problemy z zachowaniem maksymalnej koncentracji. Dla JJ jest to najlepszy wynik na FO w karierze. Liczę na moment rozluźnienia Szwajcara, lub TB w którymś z setów, ewentualnie bardzo dobrą grę Polaka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
2.
Djokovic - Dimitrov +7,5 gema 1,95 Marathonbet 4j. ⛔
Serb na razie dwa razy po 3:0 i pewnie melduje się w 3 rundzie. Jednak mnie zaskoczy dość wyrównany (w kwestii ilości gemów) mecz w 1 rundzie z będącym ostatnio w kiepskiej formie Goffinem. Pellę Djokovic zmiażdżył, z tym że Argentyńczyk już wcześniej pokazywał, że średnio trzyma serwis. Dodając do tego jak serwis potrafi trzymać Djoko to wysoki wynik nie jest niczym dziwnym. Oponentem Serba będzie Bułgar Dimitrov. Panowie do tej pory spotkali się 3 razy i bilans jest korzystny dla tego bardziej utytułowanego w stosunku 2 do 1. Zaznaczyć trzeba jednak, że ostatni mecz wygrał właśnie Bułgar podczas turnieju w Madrycie niecały miesiąc temu. Djoko przegrał też w ćwierćfinale w Rzymie z Berdychem, który już pożegnał się z paryskimi kortami. Dima w pierwszej rundzie się nie namęczył, po kreczu Falli, w drugiej planowo odprawił 3:0 młodego reprezentanta gospodarzy Pouille. Dimitrov w tym roku na mączce przegrywał z Gasquetem, Wawrinką, Robredo i Nadalem, czyli same solidne firmy. Z Nadalem i Wawrinką były to boje trzy setowe. Widać, więc, że ewidentnie forma Bułgara jest. Djoko oczywiście jest faworytem, ale mój typ może wejść nawet przy 3 wyrównanych setach. Liczę na świetne widowisko jutro wieczorem i ciężką przeprawę dla serbskiego mistrza.
3.
Haas - Isner 1,33 Unibet 7j. ✅ dodatkowo Hass -5,5 gema 3,00 Paddypwer 2j. ⛔
Tomy dobra forma, korty ziemne to nie bajka Isnera, do tego dzisiaj 5 setów z Harrisonem, resztę można doczytać w odpowiednim dziale.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
14.
LBJ over 43,5 pkt asyst i zbiorek 1,85 tobet 2j. ✅
15.
Wade under 15,5 pkt 2,00 Bet365 2j. ⛔
16.
Robredo +8 gemów - Ferrer 1,88 Pinnacle 4j. ⛔
17.
Wawrinka - Nadal 13 Marathonbet 0,5j. ⛔
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
18.
Wawrinka +7,5 gema - Nadal 1,97 Marathonbet 10j. ⛔
19.
Wawrinka +2,5s. - Nadal 2,80 Paddypower 4j. ⛔
Nadal nie jest w takiej formie, żeby kursy na niego były na poziomie 1,06.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
26.
Miami -5 - Spurs 1,97 Pinnacle 2j. ⛔
27.
James najlepszy strzelec finałów 1,16 Betsson 10j.
28.
LBJ over 42,5 pkt+zbiórki+asysty 1,83 Bet365 2j. ✅
29.
Wade +2,5 pkt - Duncan 1,85 Betsson 2j. ⛔
30.
Allen - Ginobili -3 pkt 1,85 Betsson 2j. ⛔
 
Do góry Bottom