>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niezły SYSTEM

Status
Zamknięty.
G 0

gofermarcin

Użytkownik
WITAM !!!

Testuje system oparty na giełdzie bukmacherskiej Betfair z której będe wybierał meczyki i stawiał na LAY 7 goli lub więcej.

Problem jest tylko jeden że abu zacząć trzeba dużo wpłacić ponieważ z tego co widziałem to przynajmniej 100 funtów, ale zobaczymy czy sie opłaca bo moim zdaniem warto np. wpłacić 1000zł i naprawde wygrywać niż za marne grosze puszczać tasiemce czy single.

To jest mój system i prosze nie udzielać komentarzy, żeby temat był czytelny ????

Jeśli sie system sprawdzi będe nim grał a jeśli nie ... to szkoda 1000zł ????

ZACZYNAM od dziś !!!


PS. chciałem jeszcze powiedzieć, że jest to przeciwieństwo do tego co stawia rycerzx
jestem ciekaw od kogo system będzie bardziej opłacalny.
Ja osobiście uważam że większe jest prawdopodobieństwo remisu 0-0 niż spotkania z
rezultatem 4-3, 3-4 lub więszym.

Dzisiaj z rozegranych meczy tylko pierwszych lig było 5 remisów 0-0 a ani jednego
meczu z sumą goli 7 lub więcej. ( no chyba że przeoczyłem :-? )
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
za 1000zł na dzień dzisiejszy mamy 180 FUNTÓW więc tyle wynoski moje konto ????

MECZ 01

Sporting - Academica
Kurs na LAY: 65
Stawka: 2 Funty (to jest moje max ponieważ w razie wpadki 2*65=130funtów musze zaplacic)

EWK: 2 Funty

KONTO: 50F ( w grze 130F )


Przestrzegam że jest to BARDZO ale to BARDZO ryzykowny system ponieważ w wypadku wpadki tracimy prawie 800zł .... no ale bez ryzyka nie ma wygranej.

W tym systemie niemożemy sie pomylić z początku ani razu więc trzeba wybierać spotkania które przewidujemy, że zakończą się niskim rezultatem.
Ja dzis wybrałem sporting uważam ze max będzie 4-1 ( suma=5 ) więc stawiam ten mecz jako pierwszy oby system poskutkował.
 
S 0

scuda

Użytkownik
Chciałbym Ci tylko powiedziec, ze nawet tym systemem grasz na korzysc bukmachera, poniewaz na 90 meczów ktore musisz wytypowac aby podwoic kwotę bukmacher przewidział, ze napewno trafisz jeden, ktory bedzie powyzej 7. Takie moje skromnie zdanie. (90 to liczba początkowa, nie chciało mi sie liczyc wraz ze wzrostem kwoty na koncie, ale nawet na 40 meczów łatwo jest trafic &gt;7)
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Chciałbym Ci tylko powiedziec, ze nawet tym systemem grasz na korzysc bukmachera, poniewaz na 90 meczów ktore musisz wytypowac aby podwoic kwotę bukmacher przewidział, ze napewno trafisz jeden, ktory bedzie powyzej 7. Takie moje skromnie zdanie. (90 to liczba początkowa, nie chciało mi sie liczyc wraz ze wzrostem kwoty na koncie, ale nawet na 40 meczów łatwo jest trafic &gt;7)
Dobry dobór meczy i bardzo szybko podwoje swoje konto ???? a pozatym w późniejszym etapie jak będe miał troche zapasu to bede stawial na LAY 6 lub wielej albo 5 lub wiecej więc poczekajmy z ocenami .... czas pokaże i oczywiście dobór dobrych meczy ... pozdro

chciałem dodac jeszcze że dziś na 117 meczy zdarzyły 2 wyniki (2-5 i 2-7) i to w 3 lidze włoskiej oraz w lidze francuskiej nawet nie wiem która liga a tego wogóle nie mozena postawić na Betfair więc tylko dobór dobrych meczy i wzniesiemy się na szczyt bukmacherki :mrgreen:
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Lens - Lyon 0-4 ✅

KONTO: 192 funty ..... 12 funtów na ✅ po jednym dniu czyli około 67zł kto z Was niechciałby zarabiać 67zł dziennie na miesiąc wychodzi troche ponad 2000 :mrgreen:
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
jak sie nadarzy a jak sie nie nadarzy :jezora: przecież mówie że dobór dobrych meczy tylko gwarantuje sukces poczekajcie 2 tygodnie i zobaczymy czy bede na ✅ czy ⛔ ja to tylkko testuje wiec chce zobaczyć czy sie sprawdzi moim zdaniem jest to najlepszy system jaki narazie widziałem ????
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
napewno jest to system w miare bezpieczny, bo jakby przeliczyć kurs LAY na normalny to wyjdzie ok. kurs 1,01 (Jeśli kurs na LAY wynosi załóżmy 90, to stawiając 1 funt, w rzeczywistości stawiasz 90 funtów, i w przypadku wygranej wygrywasz 91 funtów, czyli 91/90=kurs 1,01,a w przypadku przegranej tracisz 90 funtów). Mimo to moim zdaniem system dobry. :spokodfhgfh:
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
napewno jest to system w miare bezpieczny, bo jakby przeliczyć kurs LAY na normalny to wyjdzie ok. kurs 1,01 (Jeśli kurs na LAY wynosi załóżmy 90, to stawiając 1 funt, w rzeczywistości stawiasz 90 funtów, i w przypadku wygranej wygrywasz 91 funtów, czyli 91/90=kurs 1,01,a w przypadku przegranej tracisz 90 funtów). Mimo to moim zdaniem system dobry. :spokodfhgfh:
jedyny który stanął w mojej obronie ???? ????
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
MECZ 06

Fulham - Middlesbrough
Kurs LAY 6 goli lub wiecej: 32
Stawka: 6 funtów

EWK: 6 funtów

dziś typ na lay 6 lub więcej bo ładny kurs i równe zespoły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom