>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

nieudolne typy

T 0

trial

Użytkownik
Dziękuje, parę razy szczęście dopisało. Sam zauważam u siebie błędy, ale będę się starał je eliminować. Pierwszy błąd to na pewno gra na ligi, na których się nie znam. Gra na podstawie samych statystyk jest ryzykowna, dlatego zamierzam większość meczów wybierać z lig, które oglądam ???? Druga to przewartościowywanie umiejętność Wisły Kraków.. Na tym kuponie ich stawiam, ale jeśli dziś mnie zawiodą, zamierzam całkowicie wykluczyć ich z moich zakładów:razz: No to zaczynamy:
⚽ Dolcan Zabki- Wisła Kraków p/k 2/2 1,95 ✅
⚽ Concordia Piotrków Tryb.- GKS Bełchatów 2 1,44 ✅
Stawka: 30 zł.
Potencjalna wygrana: 84,60 zł.
 
T 0

trial

Użytkownik
Teraz ryzykownie, dlatego za mniejszą stawkę;) Liczę, że Bayern się odblokuje i pewnie wygra. Za to obawiam się o zwycięstwo Mainz, bo gdy Kolonia zagra defensywnie to ciężko im będzie coś wcisnąć. No zobaczymy jak to będzie:razz:
⚽ Mainz- Cologne 1 1,85 ✅
⚽ TSG Hoffenheim- Bayern Monachium 2 2,00 ✅
Stawka: 20 zł.
Potencjalna wygrana: 74 zł.
 
T 0

trial

Użytkownik
⚽ Tottenham- Arsenal (Czy obydwie drużyny strzelą gola?) TAK 1,50 ✅
⚽ Real Madryt- Espanyol (Czy obydwie drużyny strzelą gola?) NIE 1,72 ✅
Stawka: 33,39 zł.
Potencjalna wygrana: 86,51 zł.
 
T 0

trial

Użytkownik
Kolejny udany dzień, aż zaczynam się dziwić, że wszystko tak ładnie wchodzi. Trzeba się teraz pilnować żeby fantazja za bardzo nie poniosła:p
Na pierwszy rzut oka na jutro szczególnie ciekawie mi wyglądają te trzy typy:
SC Freiburg - FC Schalke 04 2 lub X2
Borussia Dortmund - 1. FC Kaiserslautern 1
Chelsea FC - Newcastle United +2,5
Ale muszę to przemyśleć i jutro podam co postawiłem ????
 
T 0

trial

Użytkownik
Na początek zakład na PP.
⚽ Flota Swinoujscie- Jagiellonia Bialystok 2 2,00 ✅
⚽ Widzew Łódź- Zagłębie Lubin 1 2,15 ⛔
Stawka: 25 zł.
Potencjalna wygrana: 107,50 zł.
 
T 0

trial

Użytkownik
Wczoraj nie miałem czasu zapisać kuponów. Postawiłem dwa kupony z czego jeden wszedł, ogólny bilans:
postawione: 190 zł.
wygrane: 234,29 zł.
ważne, że na plus.
Dziś jakoś nie mam przekonania do żadnego meczu, wierzę w Wieśniaków, ale nie jest to jeszcze takie przekonanie żeby na nich stawiać. Legia-Lech kusi DNB 1, a w Korona-Śląsk X2, chyba odpuszczę to jednak, bo zbyt ryzykowane.
Jedyne co na obecną chwilę wydaje się bardzo sensowne to +1,5 w Korona-Śląsk po bardzo zachęcającym kursie i dorzucić do tego overa w meczu Energie- Hertha i robi się interesujący kurs. Jeszcze przemyślę i może coś wrzucę.
 
T 0

trial

Użytkownik
Ojj pechowo ostatnio, pechowo.. Widać, że przeczucia są niezłe, ale brakuje szczęścia i umiejętnego dobierania zdarzeń;) Dziś na odkucie dubel Borussia+Schalke za stówę.
 
T 0

trial

Użytkownik
W związku z przeprowadzką nie miałem czasu grać. Może to i dobrze, bo czerwono się tu zrobiło???? Mam nadzieję, że przerwa wyjdzie na dobre i znów zacznę się wzbogacać:razz:
Na przełamanie złej serii:
⚽ Guimaraes v FC Porto 2 1,60 ⛔
Stawka: 100 zł.
Potencjalna wygrana: 160 zł.
P.S.: Jako, że w bet365 przestało &quot;iść&quot;, przerzucam się chwilowa na gamebookers;)
 
T 0

trial

Użytkownik
Stawiam sobie limit 100 zł. Jeśli to przegram, to robię dłuższą przerwę, bo jako biedny student nie mam zbyt wiele pieniędzy do stracenia;)
 
T 0

trial

Użytkownik
Porzuciłem i temat i grę, ale postanowiłem wrócić. Zrobię ogólny bilans tematu wieczorem, ale z kolejnymi typami startuje od zera, już niedługo postaram się coś wrzucić. Póki co nie radzę posiłkować się moimi typami, bo ciężko stwierdzić w jakiej jestem formie ;)
 
T 0

trial

Użytkownik
⚽ Śląsk v ŁKS 1 oraz +2,5 2,6 ✅

Stawka: 50 zł.
Potencjalna wygrana: 130 zł.

Śląsk nie strzela ostatnio dużo bramek, na dodatek w tygodniu grał mecz pucharowy. Grają ładnie w piłkę, stwarzają sobie sytuacje, brakuje wykończenia- skuteczności. Dziś liczę na przełamanie. Szczególnie, że po przeciwnej stronie dziurawa defensywa ŁKSu. Nic pewnego, ale spróbować nie zaszkodzi ????
 
T 0

trial

Użytkownik
Przepraszam, że wrzucam zaraz przed rozpoczęciem meczu, ale zdecydowałem się zagrać ze względu na korzystny rozwój wypadków w meczu Śląska.

⚽ Mainz v Bayer Leverkusen 2 2,3 ⛔

Stawka: 40 zł.
Potencjalna wygrana: 92 zł.
 
T 0

trial

Użytkownik
Korona typowana jako jeden z głównych kandydatów do spadku w meczu z Cracovia udowodniła, że potrafi grać w piłkę i przynajmniej na początku sezonu prezentuje dość dobrą formę. Ruch również wygrał swój mecz, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wyjątkowego wrażenia na tle bezbarwnego wtedy GKSu. Moim zdaniem Korona wygra, nisko ale wygra.

⚽ Korona Kielce v Ruch Chorzów 1 2,5 ⛔

Stawka: 70 zł.
Potencjalna wygrana: 175 zł.
 
T 0

trial

Użytkownik
Topic up. Wracam do zabawy po raz kolejny ????
E: chciałem dziś za grosze zagrać dnb 2 w meczu Aston z Norwich, ale mecz już wystartował, a ja mam zamiar grać na naziemnych ;) drugim typem, którego również nie zdążę zrobić to 1 w Unia Tarnów- Motor Lublin. Zobaczymy czy &quot;szcześliwie&quot; nie zdążyłem, czy będę żałował ????
 
Do góry Bottom