>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

nieslusznie anulowny zaklad

W 4

wiesiu

Użytkownik
Witam!
Pisze bo nie wiem zabardzo co z tym fantem zrobic. Betclic przyznal, ze mimo ze zagralem za prawidlowo wystawiony kurs anulowal zaklad bez podania przyczyny; jakas masakra. Co z tym fantem zrobic ? czuje sie okradziony i oszukany. Ponizej rozmowa z supportem i ow zaklad. Ktory zostal zagrany w przerwie meczu po kursie 1.05

 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Skoro anulowali Ci zaklad, to pomijajac juz fakt, dlaczego to sie stalo, stawke, czyli te 1000 zl powinni Ci zwrocic. Gram na betclicu live bardzo czesto, ale sam nigdy problemow nie mialem (chociaz nigdy nie gralem tak wysokimi stawkami jak Ty, wiec moze dlatego). Nie mam pojecia co teraz moglbys zrobic, ale wydaje mi sie, ze nie moga Ci zabrac tych 1000 zl.
Tak wogole, zdanie:
&quot;Pragniemy zauwazyc, iz serwis betclic jest serwisem przygotowanym do rozrywki, nie jest natomiast platforma do zarabiania (...)&quot;, jest mocna hipokryzja z ich strony. To tak jakby powiedziec, ze dopalacze byly dla celow kolekcjonerskich...
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
wlasnie dlatego mnie to bardzo boli bo pewnie jak bym przegral to by nie zwrocili zakladu, a tak jakies dziwaczne kombinacje. Moze daltego ze wygrywam Betclic stara sie mnie zniechecic do gry ? niestety takie dziwne akcje zdarzaja sie nie pierwszy raz. Ostatnimi czasy Betclic bardzo stracil w moich oczach. Nie rozumie tej polityki, dodam, ze jestem rzetelnym i uczciwym graczem dlatego tym bardziej dziwi ich zachowanie ... a szkoda bo kiedys to byl pozadny bukmacher a teraz schodzi na psy. Tutaj mozna poczytac jak ludziom bez przyczyny zamykaja konta i konfiskuja srodki &quot;Link&quot;. Do tego coraz to slabsza ocena rankingowa ..obecnie D+..swiadczy o tym, ze zdaje sie trzeba uciekac z tego buka zeby nie stracic czesci dobytku....
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Ja osobiscie uwazam, ze betclic jest jednym z tych bukmacherow, u ktorych kwotami rzedu 1000 zl raczej sobie nie pograsz. Zreszta niewiele jest bukow u ktorych sobie pograsz w ten sposob i dadza Ci uczciwie wygrac. Sam tego zreszta doswiadczyles. Jesli chcesz grac grubo, to Pinnacle jest chyba najlepszym rozwiazaniem.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Zgadza sie Pinnacle to bardzo pozadny buk ..mozna powiedziec, ze takie male przeciwienstwo Betclic. Bo to, ze bukmacher nie daje uczciwie zarobic to raczej dobrze o nim nie swiadczy. Do tego wiele blokad kont i zamrazanie srodkow pod pretekstem &quot;sledztwa sekcji bezpieczenstwa&quot; ostatnimi czasy sklania do refleksji ...
 
Do góry Bottom