>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieprzeciętna sprawa z bet-at-home

W 26

wislaks

Użytkownik
Ten bet23 to jest zwykły, Janusz, Bet-at-home poprosił go o
- zaświadczenia o pobycie Pana dziewczyny we Francji,
- dowódu tożsamości Pana dziewczyny (obydwie strony).

Czyli sam sobie dowalił pisząc do bet-at-home tą historię z Francji i o swojej dziewczynie.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
hah ale jaja buk rzada dowodow rodzicow:grin::grin: przeciez to nielegalne nie maja do tego prawa, JESLI nic nie kombinowales to pisz do LGA jak masz cos na sumieniu to odpusc kasy nie odzyskasz
 
B 0

bet23

Użytkownik
Bah sam pytał skąd mam paysafe w walucie Euro to co niby miałem zrobić ? Zapytał też jak to możliwe że kupowałem za granicą kupony, a doładowywałem konto z Polski w tym samym czasie. Nie miałem wyjścia i musiałem napisać prawdę.

Nie mam nic na sumieniu, nic nie kombinowałem , to była normalna wpłata, obrócenie pełnej kwoty i wypłata.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na moje oko sprawa jest jasna:
Bah nie ma licencji we Francji(ne można obstawiać z tego kraju w bah) Inaczej mówiąc,z Francji pieniądze nie mogą zasilać bah(muszą być wydane w legalny sposób)Mamy zatem 2 możliwości:
a) Jeśli kod wprowadziła dziewczyna z Francji= jesteś w d...ie
b) Jeśli kod wprowadzono z Polski= jesteś podejrzany o pranie pieniędzy i również jesteś w d...ie
Skanów im nie wysyłaj bo i tak nic to nie da,a będą dysponować danymi osobowymi twoich bliskich.Możesz próbować się odwoływać, nic nie tracisz, oprócz twojego i ich czasu-szansa na powodzenie jednak znikoma
Pzdr
ed: wysyłając im skan francuskiego psc strzeliłes sobie w kolano...niestety
Zakładam, że nie miałeś złych intencji ale jeśli chodzi o wypłaty wiesz jak jest , zawsze znajdą powód a ty tutaj sam im go podałeś
 
B 0

bet23

Użytkownik
W takim razie punkt b) Jeśli kod wprowadzono z Polski= jesteś podejrzany o pranie pieniędzy i również jesteś w d...ie

I masz rację głupota z mojej strony, że dałem im skany kuponów. Po zakupach w takim razie.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Możnaby stopniowo wyprowadzać gotówkę surebetami, bądź z jakas minimalna strata, zależy jakim budżetem byśdysponował.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
nie muszą to byc surbety, mogą być ze stratą - np asiany - byle tylko odzyskać kasę
jak tak robiłem obrót, jak dostałem limit - praktycznie uniemożliwiający mi obrót bonusem - a wypłacić bez obrotu bonusem nie chcieli (ze stratą bonusu)
 
B 0

bet23

Użytkownik
Zamknęli mi konto na zawsze i nigdy nie wypłacą pieniędzy - taką informacje dostałem na koniec - zero kontaktu przez mail i czat. To są chyba najwięksi oszuści na świecie - lepiej nie grajcie tam po niskich kursach, bo jak już zacznie się weryfikacja to skończy się dopiero wtedy kiedy nie będziecie posiadali dokumentów, których będą od Was wymagać. Najlepsze jest to, że chcieli ode mnie dokument potwierdzający zamieszkanie w innym kraju - na przykład rachunek za prąd i nie obchodziło ich to, że nie mieszkam za granicą tylko w Polsce - PARANOJA
 
B 0

bet23

Użytkownik
Sory, że odkopuje temat ale 1700zł nadal siedzi u bet-at-home, a pieniądze nie spadają z nieba - i tu chodzi o pieniądze które wpłaciłem a nie te które wygrałem.
Macie jakieś pomysły może, coś się zmieniło przez te 5 miesięcy ?
 
Do góry Bottom