>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieopierzony żółtodziób chce zostać orłem

orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Witam.
Kilkanaście dni temu zacząłem poważniej interesować się tradingiem sportowym. Nawet nie wiedziałem ale miałem już z nim styczność dużo wcześniej grając cash out in play ale wtedy to był czysty gambling.
Troszkę poczytałem, poszperałem w sieci i nawet mi się to spodobało. Temat ma służyć nauce, robieniu postępów i analizy wcześniejszych gier. Jestem otwarty na wszelaką pomoc i krytykę.
Obecnie zgłębiam następujący system:
&quot;back 0:0 pre + lay draw pre&quot;
wyszukuje meczy gdzie kursy na 0:0 są zawyżone dorzucam do tego lay remis i w zależności od sytuacji w meczu czy też rodzaju drużyn które ze sobą graja robię kontrę w 15-45min. Mecze to przeważnie pewniaki z outsiderami ale staram się teraz dobierać stawki tez do wyrównanych drużyn.
Do tego oczywiście standardowo szukam zawyżonych kursów pre play i gram na brameczki in play.
Bankroll to 100j od momentu prowadzenia tej strony. Oczywiście wcześniej zdążyłem już trochę prze szmacić ale trafił sie i miły aspekt: zagrałem w sobotę lay 0:1 po kursie 34 na Blackburn z Newcaste i zapomniałem przed imprezą andrzejkową zrobić kontrę i tak wpadły 134j :grin: (najwyższy kurs na singlu jaki trafiłem ever).
Ok zaczynamy:
Mecz: Lechia Gdansk v Gornik Leczna
Typ/Kurs: Back 0:0 / 14.5 VS Lay Draw / 4.6
Stawka: 3j VS 14.4j
Wynik: +0.7j
+ 0.5j z live under 4.5
Mecz: PAOK v Atromitos
Typ/Kurs: Back 0:0 / 11 VS Lay Draw / 4.8
Stawka: 3j VS 15.2j
Wynik: -3j (po 3:2 i czerwonej kartce uciekłem a szkoda bo remisu nie było ???? )
Mecz: FC Midtjylland v OB
Typ/Kurs: Back 0:0 / 16.5 VS Lay Draw / 4.6
Stawka: 3j VS 14.4j
Wynik: -0.4j (tutaj nie wytrzymałem w końcówce gdzie goście ostro ciśli)
Mecz: Napoli v Sassuolo
Typ/Kurs: Back 0:0 / 23 VS Lay Draw / 6
Stawka: 3j VS 20j
Wynik: +0.8j
Mecz: Inter v Fiorentina
Typ/Kurs: Back 0:0 / 14 VS Lay Draw / 3.6
Stawka: 3j VS 10.4j
Wynik: +0.3j
Mecz: Stuttgart v Nurnberg
Typ/Kurs: Back 0:0 / 19 VS Lay Draw / 4.1
Stawka: 3j VS 13.9j
Wynik: +0.7j
+ 0.8j za under 4.5
Mecz: Braga v Feirense
Typ/Kurs: Back 0:0 / 13 VS Lay Draw / 4.4
Stawka: 3j VS 4.5j
Wynik: +1.2j
Planuje też zagrać Cluj, Stuttgart i Braga
Pozdro.
Edit:
Nie zagrałem Cluj ponieważ kurs na 0:0 był zbyt niski.
Ogólnie dziś dramat. Tylko 2 mecze dotrwały do 20min ze stanem 0:0 dlatego od jutra zmieniam strategie o 180 stopni.
Stan konta 101.6j
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Hej
Gramy tylko na BF.
Zastanawiałem się ostatnio nad tą strategią i sprawdzę ja na sucho narazie bo nie wiem jak zachowuje się rynek 0:0 HT.
Dziś może parę słów o Bankroll Managment.
Nauczony życiem wiem że nie zawsze jest kolorowo i zielono. Dlatego narazie gram za max 10% BR i adekwatna do tego stawkę Lay. Narazie nie myślałem o zabezpieczeniu w postaci wypłaty części ewentualnych zysków ale jak zalicze double upa to sprecyzuje ta kwestię.
Zauważyłem również że w mało nasycone wydarzeniami dni ( z reguły poza weekendem nie licząc LM) kursy na 0:0 rosną przed spotkaniem. Wiąże się to pewnie właśnie z ubogoscia oferty i graniem na pewniakow co za tym idzie wzrostem na remis i dokładne remisowe wyniki. Wzrost nie jest duży bo 2-4 ticki ale zawsze.
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Ok zaczynamy dzisiejsza zabawę!
Mecz: SCR Altach v SV Ried
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 11 VS Lay Draw FT / 3.6
Stawka: 3j VS 9j(23.4j)
Wynik: +1j
Mecz: Viitorul Constanta v CSMS Iasi
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 10.5 VS Lay Draw FT / 3.8
Stawka: 3j VS 7j(19.6j)
Wynik: +1.5j
Mecz: FC Copenhagen v Viborg
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 14 VS Lay Draw FT / 4.6
Stawka: 3j VS 8j(28.8j)
Wynik: +3.6j
Mecz: Liverpool v Leeds
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 24 VS Lay Draw FT / 7.2
Stawka: 3j VS 9j(55.8j)
Wynik: +1.6j
Mecz: Sheff Utd v Walsall
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 17.5 VS Lay draw FT / 5.1
Stawka: 3j VS 7.5j(30.7j)
Wynik: -8.2j
Mecz: Porto v Belenenses
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 19.5 VS Lay Draw FT / 7
Stawka: 3j VS 7.5j(45j)
Wynik: +0.4j
Saldo: 101.5j
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Najciekawszy dziś mecz to było na pewno spotkanie Sheff Utd v Walsall. Bardzo nieciekawie ułożyło mi się to spotkanie. Byłem już all green w 40min ale tylko 0.6j postanowiłem poczekać do przerwy i tam zakończyć zakład. Wtedy wydarzyła się najgorsza rzecz czyli outsiderzy strzelili gola na 0:1 i rozsypała mi się koncepcja. Byłem już 3j w plecy a tu na Lay Draw wisi następne 5j na minus. Przejrzałem dokładnie wszelakie statystyki i postanowiłem poczekać na gol gospodarzy i Cashout w okolicy zera.
Czekałem i czekałem i czekałem.... w 75min zacząłem się robić nerwowy...na tablicy dużo się nie zmieniło...gospodarze atakują ja w plecy ok 5j (w sumie 8j). Ok 80min wrzuciłem over 1.5 za ewentualny zysk czyli 4j gdyby padł gol. Ustawiłem się na Back kurs 4.1 (wtedy byłbym tylko ~3j w plecy) i czekam... a tu rzut karny dla gospodarzy...myślę po mnie będzie -15j jak nic...chwile potem...karny nie trafiony! W panice wywaliłem ze stratą overa ( jakbym poczekał zaoszczędziłbym trochę), po chwili matched back na remis w ustawionym stosunku 0j - 0j i -5j na remis i myślę sobie super!!!
Dochodzi 90min rynek zawieszony gol dla Sheff Utd jest 1:1, rynek odwiesza się wyskakuje mi że mogę jeszcze uratować 0.5j to klick cashout i mam -4.5 all red.
Teraz czas na puentę tej historii: po 30sek... rynek znowu zawieszony i korekta na 0:1!!!
Brawo ***** BF!!!
Staty z meczu:
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
obserwowałem mecz Sheffield na bet365, tam też było zamieszanie po tym niby 1:1, dla mnie wypadło to korzystnie bo wypłacili mi za over 1,5 ???? czy ktoś wie o co tam konkretnie chodziło? dlaczego z takim opóźnieniem doszło do nie uznania tej bramki?
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Szkoda że mi nie wrócili ????
Wczoraj rozczarowało mnie Porto. Po czerwonej byłem w przerwie green 3j ale postanowiłem poczekać z założeniem że Smoki strzelą szybko bramkę po przerwie i będzie ładny profit w okolicy 8j. Niestety w 56min musiałem uciekać na granicy profitu. Okazało się słusznie bo Porto tylko zremisowało.
Dziś zaczęło się sympatycznie:
Mecz:Melbourne City v Sydney FC
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 12 VS Lay Draw FT / 3.3
Stawka: 3j VS 9j(20.7j)
Wynik: +1.5j
W przerwie już spokojnie zamknąłem zdarzenie.
Mecz: Roma U19 v FC Crotone U19
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 32 VS Lay Draw FT / 8.2
Stawka: 2j VS 5j(36j)
Wynik: +0.4j
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Witam. Z racji popołudnia spędzonego poza domem, zagrałem na komórce jeszcze 4 spotkania:
Zenit VS Ufa +0.2j
Gent VS Lokeren +0.3j
PSG VS Angers +4.1j
Hercules VS Barcelona +0.3j
Saldo: 107.4j ✅
Zauważyłem dosyć niepokojącą sytuację: faworyt PSG strzela bramke na 1:0.
Kurs na nich spada na resztę rośnie ale ja i tak nie pokrywam strat z FT 0:0 i stan rzeczy utrzymywał sie do czasu strzelenia drugiego gola. Troche to dziwne bo PSG to klasa sama w sobie. Na szczęście statystyki przemawiały za nimi a ja zachowałem zimny łeb ???? nie wiem co by było w jakieś egzotycznej lidze...
Dziś:
Genoa v Perugia
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 14 VS Lay Draw FT / 4.6
Stawka: 3j VS 8j
Wynik: +3.7j
Dobre wyjście w przerwie przy 2:0 bo już jest 2:2!
Mecz: Crvena Zvezda v Mladost Lucani
Typ/Kurs: Back 0:0 FT / 20 VS Lay Draw FT / 6
Stawka: 3j VS 8j
Wynik:
Robi sie bardzo ciekawe. Crvena ciśnie gra w przewadze ???? i byłem już na proficie ale postanowiłem poczekać i zarobić więcej. Teraz jest 2:2 :przeklina: i moja pazerność może zostać skarcona.... poczekam chwile bo gospodarze cisną niemiłosiernie.
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
No i moja pazerność przycięła mi trochę skrzydła i obniżyła loty. Strata 33j ⛔zabolała ale pozwoliła wyciągnąć wnioski.
OD DZIŚ PROFIT W WYSOKOŚCI MIN 1% MOJEGO BR ZAWSZE WYPŁACAM BEZ WZGLEDU NA WYNIK CZY SYTUACJE NA BOISKU.
Wczoraj zagrane jeszcze Racing Santander v Athletic Bilbao +0.5j
Dziś zaczynam z australijską która jest wymarzona do mojego grania ????
Mecz: Melbourne Victory v Perth
Typ/Kurs: 0:0 FT / 22 VS Lay Draw FT / 4.7
Stawka: 4j VS 13j(48.1j)
Wynik: -14.3j
Niestety scenariusz najgorszy z możliwych 0:1 dla outsidera a potem dosyc szybkie wyrównanie. Zastanawiam sie jak mogę to jeszcze ubezpieczyć...?
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Hej.
Witam po przerwie. Zrobiłem sobie odpoczynek by ochłonąć i zebrać myśli. Zaliczyłem wtopę na graniu FT 0:0 + Lay Draw. Ogólnie system jest niezyskowny w dłuższym czasie. Opisze to na przykładzie który dobitnie mi to uświadomił.
Mecz Motherwell - Celtic w zeszłym tygodniu. Zagrałem 0:0 i Lay draw a do tego zrobiłem zabezpieczenie w postaci że Motherwell pierwsze strzeli bo wtedy kurs nieznacznie zacznie spadać na remis.
3min 1:0 Motherwell :cool: myśle fajnie i zaraz zrobie wypłatę. Kursy jednak nie pozwoliły zrobić profitu na Lay draw a 0:0 już przepadło pomimo tego że Next gol na gospodarzy i 0:0 było w sumie mniejsze niż zwrot za Lay draw.
Myślę no trudno...poczekam...
35min 2:0 :jupisdfgdfg: no to teraz kurs na remis urośnie a ja zrobię wypłatę...nic z tych rzeczy. Kurs na remis spadł jeszcze niżej wiec postanowiłem poczekać. Tutaj wizja tej gry rozsypała się całkowicie bo jeśli zapowiada się nam niespodzianka to tracimy na tym niemiłosiernie.
48min 1:2 a kurs stoi...
70min 2:2 kurs idzie w górę ja robię cashout wychodząc na delikatnym minusie i.... suspended :przeklina:
71min 3:2 i znowu się rozsypało.
72min 3:3 teraz chwile czekam. Wypłata po kilku minutach ze stratą.
90min 3:4 :zy3ou:

Podsumowując: opłaca się grać tylko na faworytów co równa się z tym że lepiej zagrać w bukmacherce 1X2 niż tutaj bo w razie niespodzianki i tak tracimy i to zdecydowanie więcej bo Lay draw zabiera sporo środków.

Obecnie testuje coś co gra Odzien ale biorę inne kryteria pod uwagę.
Za kilka dni napisze jakie są efekty.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
OD DZIŚ PROFIT W WYSOKOŚCI MIN 1% MOJEGO BR ZAWSZE WYPŁACAM BEZ WZGLEDU NA WYNIK CZY SYTUACJE NA BOISKU.
Drogi Kolego, to nie działa ;)
Podsumowując: opłaca się grać tylko na faworytów co równa się z tym że lepiej zagrać w bukmacherce 1X2 niż tutaj bo w razie niespodzianki i tak tracimy i to zdecydowanie więcej bo Lay draw zabiera sporo środków.
Już to chyba pisałem. Drogi Kolego, to nie działa ;)
Odkąd jestem na giełdzie zakładów sportowych zrozumiałem, że słowo &#39;faworyt&#39; to strasznie głupi i błędny wymysł. Po co grać rynki gdzie szukasz faworyta? Lepiej grać takie gdzie go nie ma.
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Hej.
Ostatnio testowałem granie live na Undery z max zejściem 5-6 ticków a w razie powolnych spadków ucieczka z czym sie da.
Zasada prosta: statystyki live + tendencje drużyn do strzelania bramek, minuty wejścia i wyjścia różne ale najczęściej pierwsza połowa.
Początek był obiecujący miałem ponad 60 zdarzeń z greenem przy braku reda i zysk w wysokości 300% stawki początkowej. Potem niestety 2-3 spotkania z bramką i zysk się praktycznie posypał.
Niestety przez bramkę w pierwszej połowie kursy bardzo rosną i powoli spadają przez co strata 50% stawki to norma.
Na plus można zapisać że w pierwszej połowie pada mniej bramek i jest ona spokojniejsza.
Kilka dni potestuję to jeszcze bo gra się prosto i jest dreszczyk emocji ????

Co do back 0:0 FT i lay 0:0 HT muszę się bliżej temu przyjrzeć bo ostatnio w 2-3 meczach nie zauważyłem value.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Sprawdziłem dziś i chyba nie opowiedziałeś całej historii bo co w przypadku remisu 0-0 do przerwy?
Mówiłem że nie widzę value w tym i dziś się przekonałem realnie a nie tylko w kalkulatorze.
Jeżeli odpowiednio zastawkujesz, to zamykasz back 0:0 pokrywając wkład lay HT 0:00
 
orzelek-148072 0

orzelek-148072

Użytkownik
Jeżeli odpowiednio zastawkujesz, to zamykasz back 0:0 pokrywając wkład lay HT 0:00
Tak ale jeśli bramka padnie w pierwszych +/- 10min jesteś w plecy i to nie mało.
Nie ma w tym becie pewnego środka czyli zakładu który w 100% gwarantuje green.
 
Do góry Bottom