>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemiecki bukmacher naziemny??

jarecki_lca 0

jarecki_lca

Użytkownik
Witam, jestem w Niemczech, od kilku dni szukam jakiegos bukmachera naziemnego w poblizu Rosenheim,szukalem na necie, na piechote xD, nic z tego, nie wiem nawet jak taki bukmacher Niemiecki moze sie nazywac, a wiem ze jest...
Zna ktos nazwe Niemieckich bukmacherow naziemnych??Cos jak u nas sts albo professional??
Za wszelka pomoc z gory dziekuje. ????
Przepraszam za znaki,klawiatura tez niemiecka :-?
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
Czysto niemieckich nie ma, sa z wysp hiszpanskich itp.
Poszukaj/popytaj o: Cashpoint, Tipico, Happybet...
Najczesciej znajdziesz tego typu placowki w dzielnicach biedniejszych, z duza liczba ludzi z Turcji itp., w poblizu dworcow, wiekszych osiedli, na jakichs &quot;milach z ku...ami&quot; - wiesz, o co chodzi ;o)
Powodzenia i pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
jarecki_lca 0

jarecki_lca

Użytkownik
Tipico bylo w Rosenheim, lecz niestety zlikwidowali je,nie wiem jak to sie ma do innych miast w Niemczech ale znalazlem najogolniej dostepne zaklady w Lotto Bayern, mozna obstawiac single, kombinacje i systemy takie jak u nas 2 z 3 itd...
Niestety zeby moc postawic zaklad trzeba wypelnic formularz, gdzie trzeba posiadac zdjecie, nr konta w Banku, wszystkie dane szczegolowe, oglonie duzo zachodu, a oferta slaba, przewaznie jest gdzies 10-15 meczy do wyboru z Pilki noznej,typowac mozna tylko 1 X 2, nie ma podporek lub innych zakladow jak na ilosc bramek czy Handicapy, ponadto sa rowniez inne dyscypliny sportu oczywiscie...
 
Do góry Bottom