>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Niemcy - Polska 20.09.2014, godz. 20:25 [II mecz półfinałowy MŚ Polska 2014]

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

NIEMCY - POLSKA
4.25 - 1.20 Unibet

Polacy przeszli najtrudniejszą z możliwych dróg i przeszli ją w bardzo dobrym stylu. 4 ostatnie spotkania wyszarpane po pięciu setach. Kapitalnie gra Wlazły, który po prostu ciągnie ten zespół.
Przed MŚ można było mieć wątpliwości czy ten system przyniesie rezultaty, ale jak widać duet trenerski Antiga/Blain dał radę.
Dodatkowo wsparcie polskich kibiców jest nieocenione. Nie mam wątpliwości, co do tego, że gdyby MŚ były rozgrywane gdzie indziej to Polacy do półfinałów by raczej nie awansowali.
Niemcy mieli być &quot;czarnym koniem&quot; i jak widać te przewidywania się w 100% sprawdziły.
Ekipa Heynena może nie zachwycała na MŚ, ale to co musiała wygrać to wygrała i teraz przed nimi piękne chwile. Niemcy rozegrają dwa &quot;finały&quot;, bo nie mam wątpliwości, że dla nich ten awans do półfinału to już jest jak finał.
Oczywiście nie odpuszczą i nie można ich lekceważyć (jak Grozerowi się trafi &quot;dzień konia&quot; to wszystko jest możliwe), ale potencjału jako zespół nie mają, żeby rywalizować z Polakami, Brazylijczykami czy Francuzami.
W przeciwieństwie do meczu Francja - Brazylia tutaj jeżeli wszystko normalnie się potoczy to faworyt jest zdecydowany i to Polacy powinni awansować do finału.

Zapraszam do dyskusji!​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rozdziewiczam temat! Od razu mówię, że nie jestem skłonny postawić jakiekolwiek pieniądze na Polskę po takich kursach. Graliśmy 4 pod rząd 5 setówki, do tego presja i zawsze może przydarzyć się ten gorszy dzień, dlatego wykluczam stawianie na Polskę po 1,20.
Wolę zaryzykować 3,37 na to, że Polska wygra turniej bet365.
Z kim w finale byśmy się nie spotkali to obie reprezentacje już pokonaliśmy podczas tego turnieju, więc wcale nie jesteśmy tutaj na straconej pozycji, tak jak mówią nam to kursy. To tyle z mojej strony, bo przecież i tak każdy śledził turniej, wie na co stać ostatnie 4 reprezentacje. Dla mnie to szanse 50% na 50% na to, że któraś z reprezentacji wygra tutaj złoto, mam tu na myśli przede wszystkim Brazylię, Polskę i Francję. Niemcom daje najmniejsze szanse. Więc 3,37 + własna hala + wygrane z Francją i Brazylią = stawia nas w roli faworyta mistrzostw.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Dla mnie to szanse 50% na 50% na to, że któraś z reprezentacji wygra tutaj złoto, mam tu na myśli przede wszystkim Brazylię, Polskę i Francję.
Wymieniasz trzy drużyny: Brazylię, Polskę, Francję i dajesz 50% na 50%, że któraś z drużyn wygra tutaj złoto? ;P
Na studiach mnie nauczyli, że są liczby mniejsze od zera, więc w sumie nic mnie nie zaskoczy ;)
 
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
Wymieniasz trzy drużyny: Brazylię, Polskę, Francję i dajesz 50% na 50%, że któraś z drużyn wygra tutaj złoto? ;P
Na studiach mnie nauczyli, że są liczby mniejsze od zera, więc w sumie nic mnie nie zaskoczy ;)
Pewnie chodziło o sam Finał i szanse Polaków w nim przeciwko Brazylii bądź Francji :cool:
AKA Również mi się rzucił w oczy ten typ i pograłem szybko. W finale spodziewam się kursu 2,4-2,5 z Brazylią bądź 1,7-1,8 z Francją więc nic tylko pobierać teraz ;)
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Nic nie warto grać w stronę Niemców. Kurs na Polaków jest marny, ale tak właśnie wyglądają szanse obu zespołów na awans. Chciwi bukmacherzy nie dadzą zarobić na dość pewnej wygranej Polaków, ale to nie powód żeby stawiać jakiekolwiek pieniądze na Niemców. Jeśli nie satysfakcjonuje was kurs to poprostu odpuśćcie.
Jeśli upatrywać niespodzianki, to w meczu Brazylii z Francją.
Wracając do meczu Polski z Niemcami:
Nikt mi nie zarzuci jak napisze, że Niemcy do półfinalu zaszli dzięki sporej dozie szczęścia. Z Rosją nie nawiązali walki. Z innymi słabszymi teamami też było różnie. Reprezentacja Niemiec dopiero wkracza na siatkarskie salony. My na tych salonach już długo jesteśmy, w dodatku tym razem w roli gospodarza.
Nie ma także żadnego elementu siatkarskiego rzemiosła w którym by nas Niemcy przewyższali.
Polska powinna wygrać 3:0. Jeśli nadmiernie się rozluźni to może stracą 1 seta.
Kursy niestety nie do gry jak dla mnie, więc zamiast stawiać pieniądze, zainwestuje w bilet na ten mecz.
Pozdrawiam
 
ding 125

ding

Użytkownik
Tak jak wyżej zostało napisane Niemcy na tym turnieju osiągnęli wynik znacznie przekraczający swoje możliwości. W dużej mierze spowodowane zostało to bardzo korzystnym układem gier, mieli słabych rywali po prostu i nie bardzo mieli z kim odpaść. Wygrali z Iranem gładko, ale Iran zagrał beznadziejnie, nie wywarł ani przez moment presji na Niemcach. To był taki Iran jak w dwóch pierwszych setach z Polską, a może jeszcze ciut słabszy.
W meczach z drużynami lepiej dysponowanymi Niemcy gładko przegrywali 0:3. Presja Nas zjeść nie powinna. Przed każdym spotkaniem jest to powtarzane, że jesteśmy pod presją, ale jeszcze żaden rywal nie wygrał z Nami z powodu słabej psychiki Naszych graczy. Co więcej, udowodniliśmy już niejednokrotnie, że psychiczne jesteśmy mocni.
Nie powinniśmy mieć kłopotów z Niemcami. W każdym elemencie, na każdej pozycji jesteśmy lepsi i trzeba wykorzystać ten dar losu, że po mega trudnej II i III fazie dostajemy tylko Niemców w 1/2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Moim zdaniem kursy zostaly wystawione bardzo fajne do grania. Tak jak wszyscy kibicuje naszym, natomiast nie takie niespodzianki ogladalismy w przeróżnych dyscyplinyach sportowych. Bukmacherzy sugeruja nam, ze Niemcy nie maja zadnych szans z nami. Wszystko wskazuje, ze bedzie pięknie i ładnie - łatwe zwyciestwo biało-czerwonych wydaje sie bardzo prawdopodobne. Patrzac na sytuacje z drugiej strony Polacy rozegrali w ostatnich 6 meczach 28 setów, zatem sporo. Niemcy natomiast albo gładko przegrywali, albo gładko wygrywali - 6 ost meczy - 19 setów. Takze, moze dojsc przemeczenia materiału.
Jesli Grozzer bedzie bombardował swoja zagrywka, to moze byc ciezko, chlop zdobywa punkty seryjnie, do tego mecz zycia kaliberdy, a zarazem slabszy dzien naszych i moze dojsc do tie-breaka, a wtedy roznie moze sie skonczyc. Nie chce byc zlym prorokiem, ale kurs na PL odstrasza, natomiast za drobne wole zagrac na germancow, ktorzy akurat moga miec dzien konia.
Tak jak bylo na mistrzostwach swiata w koszykowce, wole pograc na nie-faworytow po fajnych kursach (trafione kursy np. Francja 8,0 z Hiszpania i kilka innych zdarzen), anizeli ciułać ako z kursami 1,2.

NIEMCY - 5,0
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Warto wspomnieć, że Niemcy już grali w Katowicach i mogą bardziej czuć salę, co może być znaczące przy zagrywce. Pamiętajmy, że Polacy przegrali pierwszy mecz w Łodzi z USA, potem jak wiemy sala bardzo nam leżała. Mam nadzieję, że taka ot pierdółka nie będzie miała większego wpływu na grę Biało-Czerwonych i szybko odnajdą się w Katowicach.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Warto wspomnieć, że Niemcy już grali w Katowicach i mogą bardziej czuć salę, co może być znaczące przy zagrywce. Pamiętajmy, że Polacy przegrali pierwszy mecz w Łodzi z USA, potem jak wiemy sala bardzo nam leżała. Mam nadzieję, że taka ot pierdółka nie będzie miała większego wpływu na grę Biało-Czerwonych i szybko odnajdą się w Katowicach.
Dodałbym, że Niemcy w ogóle nie zmieniali miasta/hali. Cały czas w Katowicach.
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Jutro się okaże kto wygra ???? Faworytem oczywiście jesteśmy my, ale granie po kursie 1.2 jest bez sensu, a przynajmniej ja nie będę ryzykował pieniędzy. -1.5 seta kurs trochę wyższy, ale to jest półfinał mistrzostw świata, Niemcy mają Grozera, a wiemy kto to jest i co potrafi zrobić na parkiecie. Najprędzej skłaniałbym się ku +2.5 seta Niemcy. My w swojej grze mamy trochę przestojów, od początku rundy w każdym meczu traciliśmy sety(3 USA, 1 Włochy, 2 Iran, 2 Brazylia, 2 Rosja).
Ale żeby nie kibicować przeciwko Polsce nawet przez moment w tak ważnym meczu nie stawiam nic, w góre serca Polska wygra mecz. Mamy najsłabszego przeciwnika jakiego mogliśmy sobie wymarzyć w półfinale, więc oby chłopaki wytrzymali ciśnienie bo w dniu meczu ono będzie na pewno duże.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Granie na Polskę trzeba traktować jako lokatę i nic więcej. A już granie coś w stronę Niemców, bo &quot;może akurat&quot;, to bukmacherskie samobójstwo. Tak jak jeszcze do niedawna byłem sceptyczny co do naszej drużyny i objawiałem to m.in. w &quot;Dyskusjach&quot;, tak teraz posypuję głowę popiołem. Naszym obowiązkiem jest wygrać i awansować. Tak też będzie dzisiaj.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Niemcy łatwo radzili sobie ze słabszymi drużynami + z chyba już lekko zmęczonym Iranem, ale też nie potrafili postawić oporu drużynom silniejszym, przegrywając bez wygranego seta z Brazylią, Rosją i Francją. Z jednej strony mocna, solidna drużyna. Jednak z drugiej mocno uzależniona, przede wszystkim, od Grozera, ale i Kaliberdy. Kampa nieźle sobie radzi, ale to jednak poziom niżej od naszych rozgrywających. Niemcy miewają problemy z przyjęciem, więc ważna będzie nasza zagrywka. Mocne zagrywki Wlazłego, Winiara i Drzygi (pewnie to on zacznie w szóstce) + nieprzyjemne floty reszty ekipy (ostatnio wyglądało to całkiem, całkiem- nawet Nowakowski nie walił non stop po autach, czy siatce) mogą sprawić im spore problemy. Odrzuceni od siatki zazwyczaj będą pewnie grali do Grozera, więc będzie duża szansa na ustawienie skutecznego bloku. Niemcy też potrafią dobrze, mocno serwować, jednak nasze przyjęcie wygląda bardzo dobrze. Wlazły w kapitalnej formie, prawdziwy lider, świetna skuteczność w ataku, na zagrywce też fajnie to wygląda. Ciekawe co z Winiarskim, pewnie w pełni sił jeszcze nie jest, ale przyjęcie powinien przytrzymać i kilka ataków skończyć. Na środku widzę minimalną przewagę Polaków, Kłos dobra forma, z Nowakowskim ostatnio było kiepsko, ale ostatni mecz daje jakieś nadzieje na poprawę.
Polacy prezentują się na tym turnieju bardzo dobrze. Mieli chyba najtrudniejszą możliwą drogę do półfinałów, poza USA, pokonali wszystkich rywali. Są lepszą drużyną od Niemców, lepiej poukładaną, równiejszą. Co prawda, Niemcy powinni zagrać bez presji, bo oni swoje już tutaj zrobili, ale więcej argumentów sportowych zdecydowanie po stronie polskiej drużyny. Spodek poniesie Polaków po zwycięstwo, po awans do finału. Kursy na Polskę niskie, ale chyba prawidłowo wystawione. Nie sądzę, żeby Niemcy mogli urwać nam tutaj więcej niż jednego seta.
Polska (-1,5 seta) @ 1,45 Betsafe ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niemcy +2.5 seta @ 1.60 Unibet ✅

Niemcy już osiągnęli znakomity wynik. Sporo osób typowało ich na &quot;czarnego konia&quot; tego turnieju i jak widać udało im się znaleźć w czołowej czwórce. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że z tego grona są najsłabszą drużyną.
Mają Grozera, który może wystrzelić, mają bardzo dobrego Kaliberde. Oni potrzebują do swojej gry dobrej zagrywki, bo bez tego elementu trochę jest im ciężko nawiązać walkę z lepszymi zespołami.
Przy dobrym przyjęciu mają całkiem dobrze poukładaną pierwszą akcję. Przy mniej dokładnym odbiorze zagrywki już tych opcji jest mniej i zazwyczaj piłka wędruje do Grozera, ewentualnie do Kaliberdy jak jest na lewym skrzydle.
Heynen to świetny trener i widać efekty jego pracy. Stopniowo krok po kroku stworzył fajną ekipę i na najważniejszej imprezie ostatnich dwóch lat idealnie wykorzystał słabszy poziom męskiej siatkówki i słabszą formę niektórych znacznie mocniejszych drużyn (Włochy, USA, Bułgaria, Serbia).
Dzisiaj to będzie dla nich taki mały finał. Jutro rozegrają swój kolejny finał. Pewnie w meczu o 3 miejsce, ale wiadomo, że to tylko sport i tak naprawdę wszystko się może zdarzyć.

Ostatnie 4 mecze Polaków trochę nerwowe i trzeba przyznać, że takie były trochę na własne życzenie. Z Iranem dwa sety na kapitalnym poziomie, a potem przy kilku punktach przewagi w trzecim secie (i przy piłkach meczowych) nagłe załamanie. Z Francją (która w drugim secie zaczęła grać w całkowicie rezerwowym składzie) stracone dwa sety, które nie pozwoliły Polakom wygrać drugiej fazy, a na pewno wygrać chcieli. Z Brazylią to był jedyny z tych czterech spotkań, które nie były nerwowe na własne życzenie. Brazylia grała dobrze i według mnie dzięki temu, że Polacy wyluzowali (radość po każdym punkcie jakby był ostatnim) byli w stanie się podnieść. A z Brazylią wcale to takie łatwe nie jest. Z Rosją dwa sety wygrane i grane na wysokim poziomie. Potem oczywiście dekoncentracja i trochę słabsza gra. Ale tutaj nie ma się co dziwić. Cel był osiągnięty i potem ciężko się znowu skoncentrować i wskoczyć na najwyższy poziom.
4 ostatnie spotkania po 5 setów, więc trochę w nogach już jest.
Słowa uznania za ten turniej dla Mariusza Wlazłego. Niesamowicie gra w ataku i nie spodziewałem się aż takiej jego dobrej gry. Trochę według mnie brakuje gry środkiem w ostatnich spotkaniach i przez to trochę lewoskrzydłowi mieli w ostatnich meczach utrudnione zadanie.
Ciężko też oceniać np. na podstawie spotkania z Rosją, bo tak jak mówię wygrane 2 sety załatwiły sprawę. Akurat w tym meczu trafił się słabszy dzień Zatorskiemu (jakiś taki nieobecny) i ogólnie w grze blok-obrona, bo mnóstwo dziwnych piłek wpadało.
Polacy jeżeli nie wydarzy się nic dziwnego (znacznie słabszy dzień Wlazłego, &quot;dzień konia&quot; Grozera, Kaliberdy) to awansuje do finału, bo siatkarsko jest po prostu znacznie lepsza od swoich dzisiejszych rywali.
Kursy jednak niezbyt zachęcają do grania w ich stronę. Wiadomo, że to półfinał MŚ, więc przypadkowych drużyn tutaj nie ma. Niemcy osiągnęli świetny wynik, ale oni tutaj rzucą wszystko co mają najlepsze i nie ma mowy, że spoczną na laurach.
Seta są w stanie ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Polska-Niemcy
Typ: Polska -2,5 sets ⛔
Kurs: 2,45
Buk: Pinnacle
Ostatnio duzo pieniedzy stracilem przez Polakow bo zachcialo im sie wygrywac z Brazylia, ale niech strace, dzisiaj mi odrobia caly hajs. Niemcy wygrywali tylko ze slabszymi. Kiedy przychodzilo grac z Rosja,Brazylia czy Francja nie bylo ich na parkiecie. Wszyscy pisza ze to polfinal i nie bedzie 3-0 ? Niby dlaczego ? Rownie dobrze moze byc 25:10 w kazdym secie i sie nie zdziwie. Niemcy nie maja czym postraszyc, w kazdym aspekcie jestesmy lepsi, dzisiaj nasi wyjda i zmiota Niemcow szybko i bezbolesnie nie widze innego wyjscia. Argument ze mamy w nogach iles tam setow tez nie do konca mnie przekonuje, gralem ( co prawda amatorsko ) troche w siatkowke i szczerze to bardziej sie meczylem gra w warcaby niz siatka ( bez urazy ;) ) a to sa profesjonalisci w koncu. Grozer ? Jedyny argument po stronie naszych rywali, tylko ze Polacy doskonale o tym wiedza i dobrze go znaja i beda sie potrafili przed nim obronic bo Polska to nie Kanada,Kuba czy Finlandia ;)
Do tej pory w tematach podawalem 3 typy, wszystkie grubo powyzej kursu 2 i wszystkie pewnie wchodzily, one nie byly tu podawane przypadkowo podobnie jak ten. Jak dzis to nie wejdzie to mocno sie zdziwie, raczej bedzie to graniczyc z cudem.
Powodzenia! ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
A ja się kompletnie nie zgadzam z tym co napisał wyżej Mobilny.
Niemcy to Niemcy.
Nie jest to piłka nożna, ale historia pokazuje, że ten rywal ogólnie nigdy Nam nie leżał.
Co to za różnica, że z lepszymi Niemcy przegrali 3:0 ?!
To jest argument przeciwko graniu dziś na choćby ugranie seta przez Niemców ???
Kompletnie nie czuje takiego podejscia.
Mało tego...warto spojrzeć na h2h między Nami, a Niemcami.
Na 11 spotkań typ -2,5 seta na polske wszedł tylko RAZ ! Oczywiście na meczu o pitruche czyli memoriale Wagnera.
Dziś jest półfinał i oni chcą być w finale tak samo jak my.
Jestem zdania, że Niemcy już to mają do siebie, że będą walczyć zaciekle w każdym secie. Absolutnie uważam, że typ +2,5 seta Niemcy ✅ jest najlepszą opcja na dziś i zamierzam zdecydowanie to pograć.
 
S 3

sheli

Użytkownik
Niemcy najsłabsza drużyna z TOP4, dodatkowo mówi się, że jest bardzo zmęczona. Moim zdaniem drużyna ta nie była przygotowana na tak długi i ciężki turniej. Mam tylko nadzieję że nie zlekceważymy rywali i będziemy skoncentrowani przez te trzy sety, bo tyle powinno potrwać to spotkanie. Rozpracować grę pod Grozera to było zadanie dla trenerów, jeśli je dobrze wykonali i będziemy realizować założenia taktyczne to będzie 3-0 i właśnie na taki wynik stawiam. Najwyższy kurs w Ladbrokes.
DW 3-0 ⛔
Kurs: 2.38 Ladbrokes
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom