>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemcy, DEL 24.01.2006

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
19:30 Eisbaren - Hannover 1.60 4.40 3.40 1.17 1.92

19:30 Koelner - Iserlohn 1.40 4.60 4.50 1.10 2.27

Eisbaren - Hannover

Typ 1

Kurs 1.60 (STS)

Eisbaren po 2 porazkach z rzedu ( zdarzylo im sie to pierwszy raz w tym sezonie) graja z dosc przecietna druzyna z Hannoveru.Stawka tego spotkania jest wysoka.Ingolstadt odskoczylo juz na 6 punktow a Kolner ktory rozgrywa dosc latwe spotkanie z Iselohn napewno bedzie chcial wygrac.Dlatego czas najwyzszy na wygrana Eisbaren.Berlinczycy to taka druzyna, ktora potrafi sie bardzo mocno zmobilizowac na trudne i wazne spotkania.Dlatego mysle ze i tym razem bedzie podobnie.

Bilans Hannoveru na wyjezdzie jest jednym slowem sredni : 5-4-0-3-9, chociaz ostatnia wygrana po dogrywce z Dusseldorfem 1:2 byla dla mnie dosc niespodziewana.Ale wydaje mi sie ze ta wygrana byla raczej spowodowana zmeczeniem druzyny Metro Stars.Eisbaren u siebie gra w miare dobrze chociaz pod tym wzgledem zajmuje dopiero 7. miejsce w lidze z bilansem : 12-2-0-1-5.Ale jak juz mowilem, Eisbaren potrafi mobilizowac sie na trudne spotkania, tym bardziej ze 3 porazka w ich wykonaniu bylaby czyms niewyobrazalnym.

Dlatego spodziewam sie tutaj wygranej gospodarzy, moze niezbyt wysokiej ale jednak pewnej.Obstawiam wynik 4:2 dla Eisbaren.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Koeln - Iserlohn
Dzis wieczorem w Koeln spotkaja sie dwa zespoły, ktore wprost uwielbiaja grac ofensywnie i strzelac bramki. W tym sezonie, w kazdym z dotychczasowych meczy pomiedzy tymi zespolami padal over. Przypuszczam, ze nie inaczej bedzie takze dzisiaj. Wydaje mi sie ze over w tym meczu jest zdecydowanie pewniejszy niz zwyciestwo Koeln. Choc z drugiej strony, jak napisal Spinache, walka o pierwsze miejsce trwa i Koeln na pewno bedzie chcialo zdobyc 3 punkty. Iserlohn nie jest druzyna najwyzszej klasy i raczej bedzie mialo trudnosci z powstrzymaniem naporu Koeln. Podsumowujac, uwazam ze w tym spotkaniu padnie over... i moze 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom