>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieletni w expekt??

ostry_buk 0

ostry_buk

Użytkownik
A jest taka możliwość że...

... załóżmy że urodziłem się w 1989 roku dnia 12. czerwca !!a w Expekcie przy rejestracji napisze że urodziłem się 12.czerwca 1988!!! i przez ten rok dopuki nie będe pełnoletni będe tylko grać bez wypłaty!!!a jak już skończę 18 lat i będe mieć dowód i konto w banku i bede chciał sianko wypłaćić
a oni mi powiedzą że przy rejestracji nie miałem podaną date 12. czerwca ale 1988 a w dowodzie mam podaną 1989?? a ja im powiem że się pomyliłem na Expekcie przy rejestracji wpisałem złą date??żre to pomyłka?? uwieżą??? heheh pozdrawiam i prosze o dyskusje na ten temat




-------------------------------------------------------

słabiak jakich mało ???? (508-445-043)
 
S 0

snoopy

Użytkownik
rejestrując się zgadzasz sie na warunki określone w regulaminie... radze przeczytać bo moze sie okazać ze jesli zarejestrowales sie bedąc niepełnoletnim to mogą uznać ze twoje konto jest nie wazne i je zamknąc.


ups... przepraszam za odkopanie starego tematu... nie przyjzalem sie datom
 
adriano321 0

adriano321

Użytkownik
A jak już wypłacałem kase i oczywiście wpłacałem, a nie chcieli dowodu to może tak się zdarzyć że zechcą??
 
M 0

mlodybi

Użytkownik
Niepelnoletni moze zalozyc konto jak zmysli date urodzenia wiadomo ze nie wpisze sie np. rok 1994 bo system automatycznie uniemozliwi rejestracje.Np. BAH nie zada przy wyplacie skanu dowodu tak jak np. BAW czy wlasnie expekt. Dlatego jezeli jestes niepelnoletni (hehe sam jak mialem under 18 to zmyslalem date urodzenie ) zakladaj sobie konto w BAH !! ???? . Tylko jak mowie jak juz cos ugrasz i bedziesz chcial wyplacic to dane (czytaj imie i nazwisko) musza sie zgadzac z kontem bankowym i Twoim osobistym kontem gracza na BAH.
Podrawiam
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
wcale na BAH nie muszą się zgadzać dane z konta BAH i konta na które wypłacamy pieniądze... wystarczy w uwagach na temat wypłaty wpisać że pieniądze wypłacane są na konto takiej i takiej osoby... ja konta w banku nie mam i tak zrobiłem wypłacili bez problemu...

pzdr
 
R 0

raphaello

Użytkownik
tez tak mysle, co to ich moze obchodzic na kogo konto wyplacasz... a zreszta w mbanku jest konto izzi i nie trzeba byc pelnoletnim zeby je zalozyc, zreszta watpie zeby az tak to dosadnie sprawdzali
 
Do góry Bottom