>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niekonsekwencja

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=434458&amp;amp;postcount=178
Lubię to forum, ale do szału doprowadza mnie zachowanie niektórych osób, najczęściej w temacie &quot;VIP Typy&quot;. Bezsensowne typy z dopiskiem &quot;do usunięcia&quot; na końcu. To chyba moderator decyduje, co jest &quot;do usunięcia&quot;, a co nie! Poza tym, jeśli to co napiszesz [zwracam się z do tych, którzy takie idiotyczne posty piszą] jest &quot;do usunięcia&quot;, to po jakiego grzyba to piszesz!?
Wiem, że tych (...) z forum nie można się pozbyć. Dlatego wkleiłem linka do posta domeLa bodajże, w którym pisze, że KOLEJNE zachowanie, o którym wspominam tutaj zostanie ukarane ostrzeżeniem.. Jest jeden idiota z drugim to wlepcie mu bana na krótko i się nauczy! I nie chodzi mi o karę za wulgaryzmy, itp. Każdy spam powinien być karany np. zakazem pisania na 3 dni.
To nie żadna propozycja - to tylko zwrócenie uwagi na problem, który denerwuje zapewne większość &quot;normalnych&quot; użytkowników FB. Pozdro :spokodfhgfh:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wszystkie posty usunięte. bjalyy otrzymał czerwoną kartkę za wulgaryzmy.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
a co sawas na moderatora startujesz że tak sie podlizujesz dla administracji i modTeam?
A nie potrafisz czytać?
Chcę czystego i przejrzystego forum.
Nigdy nie zobaczysz przy moim nicku żadnego koloru. Po prostu denerwują mnie dzieci, które robią sobie z tego forum bloga. Jeśli Ci to odpowiada to spoko. Pozdro :spokodfhgfh:
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
a co sawas na moderatora startujesz że tak sie podlizujesz dla administracji i modTeam?
Ty ale to chyba jest w interesie nas wszystkich by forum było jak najbardziej przejrzyste i bez zbędnym spamów.

Jak najbardziej popieram Sawasa :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Proszę o zamknięcie tego tematu. Napisałem, co chciałem - dyskusja niepotrzebna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom