>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem

buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem otworzenia takiego tematu. Nazwa nie jest przypadkowa. Będę starał się wykazać, że nie trzeba znać się na danej dyscyplinie/lidze, żeby móc na niej zarabiać ;). Wystarczy grać wysokie kursy wg ustalonych wcześniej schematów. Na pierwszy ogień idzie polska Ekstraklasa - liga wyrównana, w której każdy z każdym może wygrać. Założenia są następujące:

1) Gram na drużyny z kursem &gt;= 3,50.
2) Nie gram remisów, podpórek czy zakładów bez remisu - tylko 1 lub 2.
3) Typy gram po ogłoszeniu składów, na godzinę przed meczem, chyba że zapowiadają się duże spadki na kilka dni przed spotkaniem.
4) Płaska stawka.

Nie wyrobiłem się z utworzeniem tego tematu na inaugurację sezonu, nie miałem jak bo byłem w pracy i jedynie na szybko pograłem typ na Wisłę Płock po kursie 3,60, który jak wiadomo okazał się zwycięski. Typu oczywiście nie będę wliczał do statystyk. Na dzisiaj będą typy na Pogoń i Jagiellonię.

Chciałbym też przestrzec niektórych. Granie na wysokie kursy wymaga cierpliwości. Jeśli ktoś traktuje bukmacherkę jako szybki sposób na wzbogacenie się i zrobienie miliona ze 100 zł, to lepiej żeby dał sobie spokój niż wylewał tu później swoje żale. Mam w planach podobne projekty dotyczące Premier League i tzw. &quot;syndrom pucharów&quot;. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś dobrego i ostatni człon w nazwie tematu okaże się prawdziwy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Ekstraklasa #7
Legia - Śląsk 2 @ 5,96 Pinnacle 10j
Tego typu szkoda mi najbardziej, bo mimo, ze nie jestem jakims fanem pilki noznej, czy antyfanem Legii, to marzylo mi sie, aby Legionisci przegrali.
Temat bede sledzil, typy ryzykowne, mam nadzieje na wiecej zielonych kolorow, gdy nastepnym razem Cie odwiedze ;). Powodzenia.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ekstraklasa #9

Łęczna - Lechia 1 @ 4,40 MarathonBet 10j ⛔
Arka - Ruch 2 @ 5,40 MarathonBet 10j ⛔
Ekstraklasa #11

Lech - Jagiellonia 2 @ 4,37 Pinnacle 10j ✅
Ekstraklasa #12

Lechia - Wisła 2 @ 5,13 Pinnacle 10j ⛔
Ekstraklasa #13

Płock - Legia 1 @ 3,62 MarathonBet 10j ⛔
Ekstraklasa #14

Zagłębie - Termalica 2 @ 4,80 MarathonBet 10j ⛔

Lipiec 2016

Typy podane: 14
Wygrane: 2
Przegrane: 12
Zwroty: 0
Skuteczność: 14,28%
Kwota postawiona: 140j
Kwota wygrana: 87,10j

Bilans: -52,90j
Yield: -37,78%




Ekstraklasa #17

Termalica - Łęczna 2 @ 4,31 Pinnacle 10j
 
Do góry Bottom