>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Nie tylko typy - gwarancja sukcesu

tipman 353

tipman

Użytkownik
kupon #71

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Regionalliga Bayern
Godzina: 19.00
Mecz: Unterhaching - Furth II
Typ: over 2.5
Kurs 1.55⛔

Dyscyplina: Piłka nożna, puchar Izraela
Godzina: 19.15
Mecz: Sakhnin - Shmona
Typ: under 2.5
Kurs 1.67✅✅✅


AKO: 2.59

Bukmacher: Marathonbet
Stawka 100zl⛔100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
kupon #73

Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja Challenge Cup
Godzina: 20.45
Mecz: Berwick - Spartans
Typ: 1 DNB
Kurs 1.44⛔

Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja Challenge Cup
Godzina: 20.45
Mecz: Celtic U20 - Annan
Typ: over 2.5
Kurs 1.50✅✅✅

Dyscyplina: Piłka nożna, Peru
Godzina: 22.30
Mecz: Sporting Cristal - Juan Aurich
Typ: over 2.5
Kurs 1.53

AKO: 3.30
Bukmacher: Bet365
Stawka 150zl⛔150
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Zaryzykuj i jutro zagraj stawki x2. Za pewne typy żebyś marnował czas na wspominania. Jutro znów jest dzień
Mam juz gotowe 2 kupony na dzisiejszą noc - czekam tylko czy skończymy cały dzisiejszy dzień na plusie czy na minusie. Jak na minusie to stawka na każdy będzie 150zl(x1.5). A tak w ogóle oprócz grania typów proponuję się trzymać sztywno stawek, które podaję(lub proporcjonalnie większych/mniejszych).

No i jeśli zaczynacie to podstawowa stawka(u mnie 100zl) nie może być większa niż 2% Waszego budżetu.

Jeszcze małe podsumowanie dnia dzisiejszego - po 5 dniach na ✅ w końcu musiał się zdarzyć dzień na ⛔. Cały dzień dzisiaj tylko ⛔88zl(po 6 dniach grania w sumie ✅3783zł :jupi: ), więc można to odrobić jednym kuponem ;). Podejrzewam, że już w nocy się zwróci.

Powodzenia
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
kupon #76

Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01.05
Mecz: Baltimore Orioles - Texas Rangers
Typ: under 9
Kurs 1.57✅✅✅

Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01.10
Mecz: Tampa Bay Rays - Kansas City Royals
Typ: poniżej 15.5 uderzeń
Kurs 1.83⛔

AKO: 2.87
Bukmacher: Bet365
Stawka 150zl⛔150
 
M 1

matafix

Użytkownik
Tipman uważam ze jesteś dobry w tym co robisz, ale w nocy włączył Ci się tryb odegrania się a to jest 1 stopień do piekła dlatego nic nie weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tipman 353

tipman

Użytkownik
kupon #78

Dyscyplina: Piłka nożna, Australia, puchar FFA
Godzina: 11.30
Mecz: Newcastle Jets - Melbourne Victory
Typ: 2
Kurs 1.65✅✅✅

Dyscyplina: Koszykówka, Filipiny
Godzina: 10.15
Mecz: NLEX Road Warriors - Talk N Text
Typ: powyej 192
Kurs 1.45✅✅✅

Dyscyplina: Piłka nożna, Australia, puchar FFA
Godzina: 11.30
Mecz: Canberra Olympic - Surfers Paradise
Typ: 1 DNB
Kurs 1.36✅✅✅

AKO: 3.25
Bukmacher: Bet365
Stawka 250zl✅563
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tipman 353

tipman

Użytkownik
Kupon #78 idzie w dobrym kierunku, więc nie podnosimy stawki tylko zostaniemy jeszcze przez 2 kupony na 250zl.

kupon #79

Dyscyplina: Piłka nożna, Kenia
Godzina: 15.15
Mecz: Tusker - Thika Utd.
Typ: under 2.5
Kurs 1.60✅✅✅

Dyscyplina: Piłka nożna, Malezja
Godzina: 15.00
Mecz: T-Team - Selangor
Typ: 2 DNB
Kurs 1.44⛔

Dyscyplina: Piłka nożna, Malezja
Godzina: 15.00
Mecz: Perak - PDRM FA
Typ: under 3.5
Kurs 1.50✅✅✅

AKO: 3.46
Bukmacher: Betway
Stawka 250zl⛔250
 
janosik1x2 29

janosik1x2

Użytkownik
Kolego tipman czy dla potwierdzenia ze grasz to Co wstawiasz a zwłaszcza stawki. ...czy moÄŁłbys wstawic kopie kuponu np tego za 250 bedziemy dzwieczni
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 30

hohol

Użytkownik
Kolego tipman czy dla potwierdzenia ze grasz to Co wstawiasz a zwłaszcza stawki. ...czy moÄŁłbys wstawic kopie kuponu np tego za 250 bedziemy dzwieczni
hahaha hihihi
nie chcesz? nie graj!
napisał za ile mogąc grać można wygrać.
&quot;a zwłaszcza stawki&quot; taaaaaa bo wyżej niż twoje standardowe 10pln?
już tu rozmawiałem z jednym panem na tym forum i zastanawialiśmy się kiedy w tym temacie zawita &quot;polska miłość do wyników bliźniego&quot;
TAK TRZYMAJ TIPMAN OBY KURSY SPRZYJAŁY
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
hahaha hihihi
nie chcesz? nie graj!
napisał za ile mogąc grać można wygrać.
&quot;a zwłaszcza stawki&quot; hahahaha bo wyżej niż twoje standardowe 10pln?
już tu rozmawiałem z jednym panem na tym forum i zastanawialiśmy kiedy na tym temacie pojawi się &quot;polska miłość do wyników bliźniego&quot;
TAK TRZYMAJ TIPMAN OBY Z KURSY SPRZYJAŁY
Również uważam to pytanie za poniżej pewnego poziomu. Udostępnia niesamowite typy, pomaga zarabiać, a Ci jeszcze nie wierzą....
 
M 1

matafix

Użytkownik
Również uważam to pytanie za poniżej pewnego poziomu. Udostępnia niesamowite typy, pomaga zarabiać, a Ci jeszcze nie wierzą....
Rozumiem intencje pytającego, ale faktycznie 80 typów opublikowanych i niech każdy decyduje sam czy gra, co gra i z ile gra.
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Kolego Janosik. Dziękuję bardzo za zainteresowanie moimi kuponami(już mi się wcześniej zdarzyła na PW próba sprawdzenia czy gram takimi stawkami). Pozwól, że skopiuję częśc tamtego postu:

&quot;...Otóż po pierwsze uwierz mi, że to nie sa duże stawki. Po drugie mam konta u buków w euro, a moje stawki(w przeliczeniu na PLN) są wyższe a te tutaj podałem, żeby było łatwiej liczyć...&quot;

Stawki podaję jako przykładowe, bo zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma takie fundusze na początku. Chodzi o to, żeby obstawiać za stawki proporcjonalnie niższe/wyższe jak te co podaję. Ale nie zaczynać od stawki podstawowej większej niż 2% budżetu(idealnie byłoby 1%).

Zauważ, że stawka 250zł przy budżecie, który ugrałem(ponad 8000zl) nie jest oszałamiająca - nawet gdy zrobisz 3 kupony po tej stawce.

A tak poza tym to byłem pewien, że prędzej czy później włączy się &quot;zrób screen shota&quot;. I również byłem pewien, że nastąpi to wtedy, kiedy jakieś kupony &quot;nie wejdą&quot;. Wracam do szukania. Mam nadzieję, że powolutku wrócimy dzisiaj na właściwe tory.

Powodzenia
 
Do góry Bottom