>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zł

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Warto dodać, że jest to kwota do podziału między tych, którzy nie trafią 8/8, więc nie spodziewałbym się dużych kwot ostatecznie :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Warto dodać, że jest to kwota do podziału między tych, którzy nie trafią 8/8, więc nie spodziewałbym się dużych kwot ostatecznie :)
W ostatniej edycji dokładnie 0 osób nie trafiło 8/8, więc można się spodziewać przynajmniej 10k :D
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Warto dodać, że jest to kwota do podziału między tych, którzy nie trafią 8/8, więc nie spodziewałbym się dużych kwot ostatecznie :)
Wbrew pozorom ciężko jest nie trafić wszystkich meczów. Spośród 8 meczów, stawiając na najmniej prawdopodobny scenariusz zawsze znajdzie się choć jeden mecz, który taki niespodziewany obrót nabierze 😉
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
No nie wiem, wydaje mi się to dosyć proste, ale zobaczymy. Póki co po myśli - 2 nietrafione. Wrzucam screena z moimi typami „na opak” ;) 48160FD9-CDE3-4F50-ACB4-C2865522D297.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Uwierz nie jest to proste 😁 Dziś były najłatwiejsze mecze do nie trafienia I większość ma 2 na 2, dopiero jutro zacznie się zabawa 😆
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Fajna zagrywka ze strony buka.
Sporo klientów pogra za tą dyszke
Nawet jak by ktoś trafił to i tak swoje zarobią. Do tego dochodzi obrót z kursem minimalnym, który do niskich nie należy i większość z tej stówki zostanie w firmie
Zaimponowali mi chłopaki
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Stal Mielec - już może być mina, Lechia wygrała dwa mecze, ale generalnie jej obraz ostatnio nie nastraja stabilizacją, żeby mieli cały czas wygrywać.

Wisła Kraków - no to też się dziwię, że w tę stronę poszedłeś, bo wyglądają bardzo dobrze Wiślacy i dla mnie całkiem prawdopodobne ich zwycięstwo

Zagłębie Lubin - tu może stać się wszystko, ale rozumiem, jeśli wybrałeś zwycięstwo gości za najmniej możliwe

Pogoń Szczecin - serio? 🙉 Dla mnie to oni wygrają spokojnie we Wrocławiu, Śląsk fatalny we wszystkich meczach w tym roku, Pogoń nie prezentowała się źle w Krakowie, dodatkowo wracają z pauzy Kowalczyk i Dąbrowski, co jeszcze bardziej uporządkuje ich grę.
Post automatycznie złączony:

Fajna zagrywka ze strony buka.
Sporo klientów pogra za tą dyszke
Nawet jak by ktoś trafił to i tak swoje zarobią. Do tego dochodzi obrót z kursem minimalnym, który do niskich nie należy i większość z tej stówki zostanie w firmie
Zaimponowali mi chłopaki
Dokładnie też o to chodzi, że zagrywka spełnia wszystkie kryteria dla buka - zarobi swoje, bo mnóstwo ludzi mających tam konta pewnie spróbuje tej sztuki. Ma też to za zadanie sprawić, że ludzie pomyślą "kurde, przecież to banalne" i sądząc po reakcji tu, ta sztuka też się bukowi udała.
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Chciałem trochę Ci pokazać, że to wcale nie jest tak, że wybieram zawsze najwyższy kurs (czyli najmniej prawdopodobne zdarzenie), bo na ogół minimum 1 takie w kolejce wejdzie tak czy siak 😀 nie śledzę ekstraklasy za bardzo, a Płock i Wrocław zawsze wydawały mi się relatywnie solidne u siebie haha, ale też trochę w ten sposób, że Wrocław nie wygrał od 4 czy 5 spotkań w lidze, a kiedyś znowu wygrać musi. Płock dawno remisu nie miał, itd. Wiadomo, trochę szczęścia będzie potrzebne i tak
 
N 320

najtnum

Użytkownik
Kto zagrał same remisy to ma już zagwarantowane 100 zł bonusu. Jak w meczu Śląska nie będzie remisu to weźmie udział w podziale 100 000. Natomiast kto zagrał same jedynki to ma szansę na 100 zł bonusu(warunek: Śląsk nie może wygrać).
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Oj jednak sporo osób może miec 8 na 8, a kwota możecie wynieść poniżej 100 zł, Wtedy bardziej by się opłacało mieć 7 na 8 :D
Dużo osób z was ma szansę na 8 nie trafionych ?
Post automatycznie złączony:

No to Pogoń w 2 minuty psuje kupony 🤣🙃
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tak wiem, jeśli Śląsk to wygra to raczej napenwo będzie mniej niż 1000 osób, jeśli Pogoń odlamie to myślę że może to być ta okolica 1000 osób.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
20 dyszki wpadły - ostatnie dwa mecze zawaliły.
Udało się komuś nie trafić wszystkich meczy? Z ciekawości ile za to wypłacili?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
U mnie niestety 7 na 8, Myślę ze za 8/8 wyjdzie około 250 zł no ale zobaczymy :D
 
JaNajlepszy 57

JaNajlepszy

Użytkownik
Promocja wróciła. Tym razem do podziału jest 150 tys w bonusie, a kupon trzeba zagrać za minimum 15 zł. Wciąż nieźle.
  • Jeśli nie trafisz żadnego z typów, to zgarniesz część z puli bonusowej wynoszącej aż 150 000 zł! Pulę podzielimy pomiędzy wszystkich Graczy, którzy nie trafią 8/8 typów
  • Jeśli trafisz jeden typ, to zgarniesz od nas bonus w wysokości 50 zł
  • Jeśli trafisz dwa typy, to zgarniesz od nas bonus w wysokości 15 zł
Reszta warunków bez zmian.

 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Do góry Bottom