>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nie odzyskam już kasy ? Co robić ..

mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam, ponad miesiąc temu wpłaciłem przelewem bankowym do BWIN 100 zł, pieniądze nie doszły w 4 dni do nich, więc wysłałem skan dowodu przelewu i wytłumaczyłem, support napisał że odesłał moją sprawę do działu finansów i od miesiąca czekam, pytałem kilka razy powiedzieli że szukają moich pieniędzy. Na co mogę czekać ? Odzyskam kiedyś kasę czy to już koniec i mogę się gdzieś zgłosić i pomoc ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Napisz do nich jeszcze raz z prośbą o znalezienie pieniędzy. Napisz im, że jeśli się nie znajdą będziesz musiał poprosić o pomoc organizację nadzorującą bwin. &quot;eCogra
Jeśli chciałbyś porozumieć się z niezależnym podmiotem w kwestiach związanych z bwin, prosimy o skontaktowanie się z www.ecogra.org/disputes.&quot;
Na policję oczywiście nawet nie masz co iść, pewnie to wiesz. A jesteś pewny, że u ciebie wszelkie dane do przelewu się zgadzały? I dlaczego nie skorzystałeś z przelewy24??
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Jestem człowiekiem starszej daty wychowany na wsi, nie mam ufności do wszelkich kont bankowych w internecie, za dużo się wysłuchałem o tym po prostu. Dlatego od zawsze korzystam ze zwykłych przelewów bankowych.
Co do danych rzeczywiście nie wpisałem wszystkiego tak jak trzeba, aczkolwiek to co trzeba, było wpisane dokładnie. Numer referencyjny który należy wpisać w sekcji tytuł przelewu, wpisałem w sekcji c.d tytułu przelewu.

Mogę jedynie dodać jeszcze że pieniądze wpłaciłem z konta mojego syna ( inne imię jest od niedawna zakazane w BWIN ). Support z Bwin wyjaśnił mi że jest to nie dozwolone, aczkolwiek w przypadku czegoś takiego pieniądze są odsyłane z powrotem, mi jednak napisali że nie mogę znaleźć moich pieniędzy..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mi zablokowali konto z 9800zl 7 lipca, po wyslaniu dowodu, wyciagu, rachunkow, zdjecia z dowodem przy twarzy i rozmowie telefonicznej zlecili wyplate 14 lipca, po 4 dniach niby zrealizowana byla, do poczatku sierpnia kasy nie bylo, wydzwanialem z 10 razy to mowiono ze nie wiadomo o co chodzi, nagle 4 sierpnia okazalo sie ze zlecono wyplate na inne konto, 10 kasa sie odnalazla, 12 zlecono ponownie wyplate, wczoraj kasa na koncie... mimo ze szlo ich pieknie ogrywac dosyc mam tego ciagle blokowania kont i wyczekiwania wyplat...
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
no przyznam Ci racje z tego buka trzeba szybko uciekac, a szkoda bo mile wspomnienia mimo wszystko z nimi mam.. i chat na live zawsze na +
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zalezy co sie kryje pod okresleniem zlodzieje. Jesli anulowanie zakladow po dluzszym czasie i nie informowanie o tym klienta to tak. Jesli natomiast przywlaszczanie sobie srodkow to mimo wszystko oddaja je. Przyznaje ze bylem perfidnym multikontowcem ( nie chcialo mi sie nawet zmieniac IP) a mimo to pieniadze odzyskiwalem juz 3 krotnie po zablokowaniu( raz po 3 tygodniach, raz po ponad miesiacu i jeszcze raz po tygodniu ale mniejsza kwota). Mimo wszystko sa inne sposoby na zarobek a babrac z bwinem w kotka i myszke mi sie odechcialo..
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Soltysiao no i ty się dziwisz swoim wszystkim kłopotom? Pamiętam swego czasu nieźle bluzgałeś na bwin, jak widać TO ONI mięli rację. A i tak oddali ci jednak ugrane pieniądze. Inna firma po prostu powiedziała by ci dowidzenia, i w najlepszym wypadku oddała by ci depozyt. Mobilny, sprawdź jeszcze raz czy wszystkie dane na kwitku się zgadzają. Istnieje jeszcze jedna opcja, jeśli płaciłeś przez bank/pocztę z wypełnionym kwitkiem. To być może coś się zmieniło w zasadach bwin. Być może przestali akceptować wpłaty od stron trzecich (poczta/ okienko bankowe), tak jak np. jest na skrill. Albo może źle wpisałeś swój login w tytule wpłaty? Następnym razem najlepiej zlokalizuj punkt z pre-paidem paysafecard. I płać przez paysafecard, jest to błyskawiczne. I doładowanie z kodem kupujesz normalnie w sklepie lub kiosku. Później wypłata jak zawsze na konto bankowe.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie tematem jest nawracanie mnie tylko opinia bwina a ta jest mimo wszystko beznadziejna. Kradna pieniadze w inny sposob niz przywlaszczajac sobie je po zablokowaniu konta. Nie wiem nawet czy nie gorszy bo ilu jest nieswiadomych klientow ktorzy maja konta na roznych bukach i nie licza kasy codziennie na koncie..
Druga kwestia jest ze nie blokowali mi kont z powodu tego samego IP tylko dopiero wtedy kiedy ich ogrywalem co jest zenujace...
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Idz do banku i się spytaj co jest z tą kasą bo odbiorca twierdzi że jej nie otrzymał.Być może przelew został zawieszony i jest konkretna data na zwrot tych środków lub zaksięgowanie.Ja miałem podobną sytuację z comeon, tzn dokonałem depozytu który został odrzucony a kasę z konta normalnie pobrało, środki miały status zawieszenia i też prawie miesiąc o zwrot się prosiłem (co do nich pisałem jakieś inne scany z konta kazali wysłać bo o tej kasie też nic nie wiedzą)
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Postraszyłem eCogrą i pieniadzę się znalazły, półtora miesiąca czekania i nic, napisał że jeśli się nie znajdą do napiszę tam gdzie trzeba 2 dni później jakimś cudem są..
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Witam wszystkich mam wiec problem u tego bukmachera wczesniej czegos takiego nie mialem;p siedzialem na bwin dzis przed 12 pozniej sie wylogowałem i dopiero o 18 sie zalogowałem patrze na stan konta a tam 0.00 ostatni raz gdy sie logowałem mialem 57 patrze w zakłady a tam zdarzenie z tenisa oczywiscie przegrane postawione o 14 kiedy mnie nie bylo wtedy na necie nawet o co tu chodzi ?? mial ktos cos podobnego ?? prosze o odpowiedz i co z tym robic ??
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Up-
Ktoś ci wszedł na konto, pewnie kliknąłeś w te fałszywe promocje co przychodziły na meile-Zmień hasła jak masz u innych buków też
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
na bwinie zauważyłem często i radzę tego uważać, stawiamy jakiś mecz po kursie dajmy na to 1.80 to potem w historii zakładów mamy kurs 1.60 .. ;o często się na takie coś napotykam, osobiście nie polecam tego buka mimo że ma ładny wygląd.. ale trzeba na coś takiego uważać.
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Up-
Ktoś ci wszedł na konto, pewnie kliknąłeś w te fałszywe promocje co przychodziły na meile-Zmień hasła jak masz u innych buków też
tak wszedłem w ten email z bonusem promocyjnym nieświadomy tego. Pisałem do nich a oni jak głową w mur powiedzieli ze to moja wina ponieważ udostępniłem swoje dane do logowania osobom trzecim .
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
na tym buku dosyć często są jakieś &#39;awarie&#39; jak ktoś ma do wypłaty ponad 5koła.. robią czasem z tego straszny problem, bo się guzdrzą.. i jak się ich nie przyciśnie to nie wyślą.. dopiero po paru godzinnych wywodach.. ale to w wielu bukach tak jest że jak się już wygrywa więcej to robią sie małe problemy, ale wysyłają... prędzej czy później kasa jest, ale trzeba się niestety wywalczyć o swoje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
na bwinie zauważyłem często i radzę tego uważać, stawiamy jakiś mecz po kursie dajmy na to 1.80 to potem w historii zakładów mamy kurs 1.60 .. ;o często się na takie coś napotykam, osobiście nie polecam tego buka mimo że ma ładny wygląd.. ale trzeba na coś takiego uważać.
to sie ciesz ze masz 1,60 bo ja mialem juz kilkadziesiat anulowanych zdarzne po fakcie, oczywiscie po paru dniach bez informowania mnie o tym
 
Do góry Bottom