>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Nie mogę przelać pieniędzy na MB

agarak 27

agarak

Użytkownik
Witam, po założeniu konta na MB chciałam przelać pieniądze z mojego rachunku bankowego na MB za pomocą karty płatniczej. Pojawiła się jednak informacja, że przelew jest niemożliwy a jedną z przyczyn może być podanie przeze mnie informacji, że przeznaczam pieniądze na cel hazardowe i mój bank odrzucił operację (podano jeszcze inną przyczynę możliwą w postaci braku środków lub złego oznaczenia karty - ale obie odrzucam). To jakaś paranoja - okazuje się (chyba) że informacja o przeznaczeniu pieniędzy na hazard dociera do mojego banku!!!! Spotkaliście się z czymś takim?
 
iseecrazy 20

iseecrazy

Użytkownik
O tym jak dysponujesz swoja kasa mozesz decydowac tylko Ty a nie Twoj bank. Nie rozumiem tego zeby ktos mi mówił na co mam przeznaczac jakąkolwiek sume pieniędzy na cokolwiek.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, po założeniu konta na MB chciałam przelać pieniądze z mojego rachunku bankowego na MB za pomocą karty płatniczej. Pojawiła się jednak informacja, że przelew jest niemożliwy a jedną z przyczyn może być podanie przeze mnie informacji, że przeznaczam pieniądze na cel hazardowe i mój bank odrzucił operację (podano jeszcze inną przyczynę możliwą w postaci braku środków lub złego oznaczenia karty - ale obie odrzucam). To jakaś paranoja - okazuje się (chyba) że informacja o przeznaczeniu pieniędzy na hazard dociera do mojego banku!!!! Spotkaliście się z czymś takim?

Na 100% jest inna przyczyna. Bank nie otrzymuje zadnej informacji na co bd przeznaczone twoje pieniadze ktore wplacisz do MB. Sprawdź czy mozesz napewno płacić karta w internecie i czy nie masz jakis limitów bo napewno przyczyna lezy po tej stronie
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Na 100% jest inna przyczyna. Bank nie otrzymuje zadnej informacji na co bd przeznaczone twoje pieniadze ktore wplacisz do MB. Sprawdź czy mozesz napewno płacić karta w internecie i czy nie masz jakis limitów bo napewno przyczyna lezy po tej stronie
Płacę kartą od dawna, zresztą chwilę potem zrobiłam płatność tą kartą w necie i było bez problemów.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Na karcie, którą próbowałeś zapłacić masz numer telefonu na &quot;kartolinię&quot; swojego banku. Zadzwoń i zapytaj dlaczego transakcja została odrzucona. Jeśli problem nie leży po stronie banku wtedy napisz do MB.
 
S 4

sempre46

Użytkownik
też mi kiedyś bank odrzucił przelew pisząc jakieś okrągłe słowa,na co ja zażądałem podania przez nich paragrafu z umowy na jakiej oparli się blokując mi przelew .trwało to ok miesiąca i końcu odpuścili .przestali blokować .Jednakże nie pamiętam czy dotyczyło to przelewu na konto buka czy MB.
 
Do góry Bottom