>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nie działa mi strona Expekt

S 0

szymek_3000

Użytkownik
No właśnie dziwna sprawa, bo Unibet i Bet-At-Home też nie działają, a inne strony działają. O co chodzi z tym blokowaniem stron przez dostawców internetu? Ja na razie mam internet Play. Czy Expekt działa w Polsce nielegalnie i dlatego Play blokuje stronę? Jacy inni dostawcy jeszcze blokują te strony?
 
M 0

meici

Użytkownik
Hej, mi też nie działa strona expekt od wczoraj ???? Też mam neta z play więc widocznie operator zablokował.. co za chamstwo, bez żadnej informacji ani jedni ani drudzy... Bet365 chociaż poinformowali tydzień przed, że będzie zamykana strona w Polsce. Trzeba szybko próbować z innych dostawców netu wejść na stronę i wypłacać kasę jak ktoś ma na koncie. Jak ktoś miał parę złotych to pies ich drapał, ale jak ktoś trzymał kilka tysi i nagle go zablokują to coś tu nie halo.. Może z tpsa lub innych operatorów jeszcze uda się wejść w najbliższych dniach, a jak nie to w ostateczności zostaje już tylko gdzieś z anglii się zalogować bądź z malty byle wypłacić i niech się walą nielegalne buki ????
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Hej, mi też nie działa strona expekt od wczoraj ???? Też mam neta z play więc widocznie operator zablokował.. co za chamstwo, bez żadnej informacji ani jedni ani drudzy... Trzeba szybko próbować z innych dostawców netu wejść na stronę i wypłacać kasę jak ktoś ma na koncie. Jak ktoś miał parę złotych to pies ich drapał, ale jak ktoś trzymał kilka tysi i nagle go zablokują to coś tu nie halo.. Może z tpsa uda się wejść a jak nie to zostaje już tylko gdzieś z anglii się zalogować bądź z malty i niech się walą nielegalne buki ????
Ale o czym oni maja cie informowac? Hej niedlugo zablokujemy nielegalnnie dzialajacego bukmachera bez licencji ktory dziala nielegalnie dla rezydentow Polski ?
 
M 0

meici

Użytkownik
Ale o czym oni maja cie informowac? Hej niedlugo zablokujemy nielegalnnie dzialajacego bukmachera bez licencji ktory dziala nielegalnie dla rezydentow Polski ?
powinno być jakieś info od expekt, że panowie za tydzień kończymy, jak ktoś ma niezamknięte zakłady lub kasę na koncie to niech wypłaca bo będzie blokada,.. a nie.. ludzie nieświadomie stawiają zakłady a tu na drugi dzień zonk, dobrze, że akurat nie trzymałem tam grubszej kasy.. tak się nie robi firmo Expekt (czyt. firmo &quot;krzak&quot;) bo to już nie hazard a złodziejstwo z waszej strony, skoro miało być do 1 lipca to do 1 a nie w połowie czerwca bez żadnej zapowiedzi ????
 
M 0

meici

Użytkownik
a u Ciebie działa expekt? jeżeli ktoś ma neta od innego operatora niż Play to poproszę o sprawdzenie czy działa strona, i podanie z jakiego operatora korzystacie ????
 
M 0

meici

Użytkownik
mam rozwiązanie:
wchodzimy w połączenie sieciowe--&gt;następnie karta sieciowa--&gt;klikamy prawy przycisk myszy --&gt; Właściwości --&gt; Protokół TCP/IPv4 --&gt; Właściwości --&gt; i zmieniamy tam następujące treści poniżej:
Preferowany serwer DNS: 8.8.8.8
Alternatywny serwer DNS: 8.8.4.4
i strona działa..
ale radzę szybko zabierać kasę jak ktoś ma jakiś depozyt, kończyć zakłady, itp. bo później może już nie będzie dostępu...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
powinno być jakieś info od Expekt, że panowie za tydzień kończymy, jak ktoś ma niezamknięte zakłady lub kasę na koncie to niech wypłaca bo będzie blokada,.. a nie.. ludzie nieświadomie stawiają zakłady a tu na drugi dzień zonk, dobrze, że akurat nie trzymałem tam grubszej kasy.. tak się nie robi firmo Expekt (czyt. firmo &quot;krzak&quot;) bo to już nie hazard a złodziejstwo z waszej strony, skoro miało być do 1 lipca to do 1 a nie w połowie czerwca bez żadnej zapowiedzi
Są ludzie, którzy wierzą, że Expekt sam siebie blokuje, a mieszkańcy Doniecka i Ługańska sami do siebie strzelają
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
meici o czym ty to w ogóle piszesz ? Expekt nie kończy działalności, działają jak do tej pory. Blokada to inna para kaloszy ale jak widzisz to jest do obejścia w kilka chwil i grac można dalej.
Teraz dopiero się zacznie wysyp zdziwionych i piszących głupoty...
 
S 0

szymek_3000

Użytkownik
Panie, ta zmiana serwerów DNS działa. Dzięki!!!
Expekt się nie wycofa z rynku, tylko po prostu logowanie się do nich będzie utrudnione z terenu Polski. Zapewniali mnie w mailu, że pieniądze są bezpieczne i zawsze można zlecić wypłatę poprzez e-mail. PLAY twierdzi, że oni nie mają żadnych wytycznych na razie co do blokowania tych stron, ale to musi być kłamstwo, bo dzisiaj na uczelni normalnie się na Expekt.com dostałem korzystając z neta Polibudy. Expekt z kolei twierdzi, że ich angielska strona powinna normalnie działać, no ale nie działa, bo ta domena również jest blokowana. Tak czy inaczej, lepiej poszukać innego buka z listy tych legalnych i tyle. Ja już znalazłem. Czekam co mi z PLAY powiedzą, bo na razie sugerowali zresetowanie telefonu i zmianę IP tym samym, ale to nic nie dało - wiadomo. Jak coś będę wiedział więcej, to dam znać.
 
S 0

szymek_3000

Użytkownik
Bank Zachodni zaczął teraz informować przed przelewem, że przelanie pieniędzy na konto w expekt.com może skutkować konsekwencjami karnymi i finansowymi. Wcześniej tego nie było.
PLAY faktycznie blokuje już strony. Dzisiaj mi to potwierdzono.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
&quot;Pragniemy poinformować o zmianach dotyczących działalności naszego serwisu.

Decyzją polskich władz wprowadzone zostały ograniczenia w świadczeniu usług w zakresie gier online.

Z uwagi na fakt, iż świadczenie niezawodnych usług jest dla nas nadrzędnym celem, chcemy zapewnić aby wprowadzone zmiany nie spowodowały zakłóceń w dostępie do kont naszym Klientom.

W związku z powyższym, pragniemy poinformować, iż z dniem dzisiejszym dostęp do ‘konta gracza’ dla klientów korzystających z usług polskich dostawców Internetu możliwy będzie poprzez zalogowanie się na stronie eu.expekt.bet

Ponadto, chcielibyśmy zapewnić, iż Państwa środki na ‘koncie gracza’ są bezpieczne, a wprowadzona zmiana nie wpłynie na sposób korzystania z naszych usług.
W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem obsugi klienta.&quot;
 
Do góry Bottom