>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Co sadze o Drerby .Aha mialem napisac

Zamiatali pod dywan, jak pamietacie spadlo Wycombe. Moim zdaniem powinni dostac ujemne punkty za zeszly sezon, wtedy kiedy korzystali na zawodnikach podpisanych bez pokrycia.

Ciekawe czy Wycombe nie pojdzie z tym do sadu, ogolnie chory klub Rooney i wlasciciel nie rozmawiaja, do tego transferowe embargo, pozbyli sie legend jak stare scierki

Nie do gry, choc moga dostac wyraznie

Mi sie podoba over Peterborough i Bistol remis nie ma zakladu poczatkowo

A na zywo. Sandecja same rezerwy. Ale dostali w ostatniej minucie w lidze z LKSem. Co bedzie? Oby przegrali, zawsze odpadaja bardzo szybko z pucharow
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Sandecja przegrala :) ostatnio duzo meczow moje druzyny wygrywaja, badz strzelaja 10 na 11. Kazan tez odrobil, ale przegral po dogrywce

Poki co malo wchodzi, ale wszystko jest na styku. Pwne dzis w LM bylo malo goli w Juventusie. 0-0 0-1 1-1
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ale niespodzianek

Dobre ze wszystko na jednym kuponie z adrobne, grubiej poszlo tylko na Olsztyn na szczescie

1. Zdenek Kolar - Copil, Kolar 20j 1,36 WillHill


Do uslyszenia p opoludniu przed hokejem

Ogolnie biznes odbija sie negtywnie na typowaniu, przynajmniej w temacie bo w realu pewniejsze zaklady gram grubiej i jest plus, ale napewno nei mam czasu na przesledzenei angielskich druzyn, gdzie wyniki sa kiepskie i ograniczam sie do grania tego co jest jak siedze przed komputerem

Wczorajszy tripel nocny to bylo cos w stylu wejscie do kurnika zwiniecie najladniejszej kury i w nogi zanim przyszly psy. Mialem minute na kontre, bukmacher pewnei siedzi z opuszczona szczeka jak moglo do tego dojsc.

Ale lubie takie akcje. Tak ze ten miesiac to so so, od pazdziernika ruszamy z lepszymi wynikami z Anglii

Coventry zrobilo to co Blackpool powinien. Ale to oni walcza o awans, a tamci dopiero okrzepuja
 
Ostatnia edycja:
riplejplis 0

riplejplis

Użytkownik
Zauważyłem, że stosujesz ciekawą "taktykę". Jak typ wejdzie triumfujesz i wszystko ok. Jak typy nie wchodzą masz wymówke, że "w sumie to ja czasu nie mam i dlatego nie wchodziło"... Skoro nie masz czasu, lepiej skup się na tym co go zajmuje. Pomoże to uniknąć wymówek. Nie żebym był zawiedzionym Twoimi typami graczem, obserwuję go, ale nie grałem stąd nic. Pozdrawiam
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
E tam przesadzasz.

Czesto jest odwrotnie, mam czas siedze iprzegrywam tk ze lepiej do lozka sie polozyc i film wlaczyc. A i odwrotnie jak sa zlecenia to wyplata za wyplata idzie.

Zeby powiekszyc serie przegranych, zagralem ale to juz mecze sie rozpoczely.

Napoli lamak 1/2
Dokladny wynik 1-2
Przegrana Napoli
Wygrana Monaco

Kursy jakies odpowiednio 65 190 19 i 4,6, na rozkretke


Angielskie druzyny beda ladnie opracowane przed czasem , szykuje sie zbiorowa wtopa, mam watpliwosci tylko do Tottenhamu
Post automatycznie złączony:

Niby czemu Napoli tyle wygrywa, przeciez to nie jest uczciwa druzyna, jak sie nie ogarna to beda potem przegrywac mecz za meczem.

Oby sie powtorzyla Fiorentina z Lechem.
Post automatycznie złączony:

O zgaduje jakis dzbabanga dostal czerwien, to ulatwi scenariusz przegrania, teraz trzymac wynik do przerwy, po przerwie Spartak dobre zmiany i jedziemy po nich

Ale kursy wskazywaly zdecydowana wygrana gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ach ta moja oszczednosc i zmniejszenie stawki ;)

Ale wybaczam, oczywiscie

1633027346258.png

Zebym to wam podal dzielilo mnie 5 sekund zeby zdazyc na autobus na krzyzowce.

Ostatnio fatalnie jezdza

Ale czy ktos gra tak jak ja?

Ponad 3 kola wpadlo za 50, oczywiscie 1-2 zaklad przegrany, ale wybaczam wspanialomyslnie
Post automatycznie złączony:

OK, obiecane angielskie zespoly

2. Tottenham - Mura, Mura + 2,5 2,11 pin
3. West Ham - Rapid, Rapid + 1,5 2,55 Unibet 10j


To bedzie czarny dzien angielskich zespolow. Jedne orly juz pokazaly, w Warszawie pewnie pic beda tyle co ja po dzisiejszej kolejce, idealnie wszystko pod Legie sie ulozylo

Ktoras druzyna wygra pewnie jednym golem, moze Tottenham bo na nich wszyscy psy wieszaja

A zatem moze lamak, tym razem nie bezczelny ale 'rawidlowy'?

tottenham 2/1 mi pachnie, kurs pewnie okolo 30

Jak myslicie?

To sa typy juz z rana obserwowane wiec bez obaw ze bedzie kiepsko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Co tam w naszych meczach? Angielskie zespoly wystartowaly dobrze, nadspodziewanie dobrze

Zagralem X2 West Ham na zywo, comajmniej jedna druzyna nie powinna pokryc handikapu

W sobote jakas gonitwa slynna Prix de Larc triumphe czy jakos tam, trzeba bedzie wybrac jakiegos konika, ostatni zaklad w Grand National jakis kon o kursie 100 przybiegl nam na 2 miejscu, a mielismy podium po kursie 17.

tutaj widze jest sporo koni po nisich kursach

1633032327038.png

Gonitwa w niedziele, macie czas do namyslu. Ja to gram najczesciej moje imienniki, ewentualnie cos podobnego do imienia psa, kochanki

W wypadku uchodzcow przekraczajacych granice na jedno wychodzi :D

Haha zebralo mi sie na zarty

To co mowicie, West Ham jest szansa ze sfajcza sie? Takiej chamskiej dwojki nie bedzie, ale 1-1 cokomu szkodzi. Jak nie gra Antonio to im nie zalezy, jus sprawdzam
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wczoraj wielki pech. Jak mowilem autobus zwial na skrzyzwaniu i nie zdazylem podac typow na Spartak przed meczami. Oczywiscie nie mam nic przeciwko temu zeby i kto wygral

Ale gdy pisalem te swoje wypociny Napoli prowadzilo 1-0, zaraz potem jakis orzel zobaczyl czerwoa kartke i bylem spokojny, nawet nie kontrowalem

Napoli jak sie sp...doli to juz z wielkim hukiem i nalezalo sie nam za te dziwnie wysokie i konsekwentne wygrane

Ciagle jeszcze nie upolowalismy takiego odpuszczenia sobie West Bromwich Albion, takie oczyszczajace wyjazdy, odpuszczenie sobie meczu zeby sie skupic na innych to jest wypas

Coventry moim zdaniem tez odpuscilo soie przed meczem z Fulham, na ktory przyjdzie z pol miliona luda i wynik bedzie lepszy

Az mnie ciekawi dzisiejszy mecz, miedzy druzynami sa liczne owiazania i transfery zawodnikow, czy akurat ten mecz WBA odpusci? Porazka czai sie za rogiem, im pozniej przegraja tym korekta bedzie glebsza

Wiecej info z pierwszej reki pozniej, tym razem napewno przed meczami, a bedzie o naprawde solidne info. Byc moze trzeba bedzie rezygnowac z gry na Stoke, zobaczymy. Kroi sie porazka WBA, kroi, kra kra kra
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina:18:00
Spotkanie:CSKA Moskwa - Bars Kazan
Typ: Spotkanie/liczba goli 1/+5,5
Kurs:5.2
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


Ewentualnie powyzej 4,5 po kursie 3,45. Bo jesli bedzie 4-1 czy 3-2 to pech. Gospodarze baaaardzo ale t obaaardzo przecietnie graja, jest nowy bramkarz, ktory nie do konca sie odnajduje, z ofensywa cieniutko, tylko jeden gol (lacznie!) w ostatnich trzech meczach. Tak dalej byc nie moze i maja przegadane od trenera. W pieciu poprzednich strzelili jednak az 16 goli, wiec potencjal jest.

Zgaduje ze grajacy sie podpala na Kazan, ktory mial 5 wygranych z rzed, jechal do Helsinek na sciecie, nei wpuscili Finowie bodaj szesciu graczy, a oni i tak wyszli na remis z wyniku 1-3 i mogli nam nawet wygrac.

Nic z tych rzeczy, nie w takim prestizowym klasyku. Nie wyobrazam sobie, zeby Moskwa zagrala kolejny mecz tak anemicznie w ofensywie, bo jesli nie strzelali trzem roznym bramkarzom, to chyba nie jest wina supermena w bramce rywala.

Czesto jest tak, ze druzyna po dluzszym oczekiwaniu zagra w optymalnym skladzie, zawodnicy, trener i kibice nie moga sie doczekac, a wlasnie takich jest najlatwiej zaskoczyc, szczegolnie na poczatku. Dlatego szelenie wazne jest, zeby CSKA dobrze weszla w mecz. Ale nawet jak straca gola to jeszcze nei koniec swiata, zmieni sie strategia. A strategia CSKA jest wygranie tego meczu. I albo ich zaskocza, albo sie ogarna po zaskoczeniu. Ale gole beda. I powinno byc 5-6

CSKA - Bars 4-2, oby nie 4-1
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No i wykrakalem porazke WBA. Za to ze nie podalm nie weszlo to co podalem, ech ta karma natychmiastowa. Ale miejmy nadzieje ze wystarczy tych karm i dzisiejszy typ dnia bedzie trafiony

1.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 13:30
Spotkanie: Coventry - Fulham
Typ: Coventry
Kurs: 3.9
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Jak zobaczylem prognozy przedsezonowe Championship gdzie 'eksperci' klasyfikowali Coventry na 19 miejscu to pusty smiech mnie ogarnal. Obolnie oni co sezon robia postep odkad przyszedl Mark Robins a powrot na wlasny stadion plus powrt publicznosci to beda kolejne dwa impulsy. I widac to po wynikach, bilans u siebie to 5-0-0 i oby po dzisiejszym meczu bylo 6-0-0

Oczywiscie przegrali 0-5 ostatni mecz, ale to do zapomnienia, olac, liczy ie to co bedzie, ewentualna wygrana dzis ma dwa razy wieksze znaczenie bo pobiliby rywala w walce o awans. Powiedzmy sobie szczerze nikt nie bedzie dramatyzowal, kazda druzyna powinna od czasu do czasu odpuscic sobie mecz i tak bedzie, dla mnie to swiadczy o madrym prowadzeniu druzyny i priorytetach. Nie da sie wygrac wszystkiego w Championship, jak widac nie da sie przejsc bez porazki przez caly sezon.

Jak mowilem Coventry bedzie sie liczylo w walce o awans, podejrzewam gdzies skoncza kolo 5-6 miejsca i beda play offy, dzis idealna okazja do wypromowania sie na tle kraju panow Gyokeres i spolka, przegrac kazdy moze, przegrac i wyciagnac wnioski potrafia tylko nieliczni.

Jesli paradoksalnie i zapomna o poprzedniej wpadce, a do tego wyciagna wnioski (to sie troche kloci, ale mozna), no chyba ze mecz z gory byl przeznaczony do odpuszczenia i odpoczywali w srodku tygodnia, moim zdaniem tak bylo)

To oczywiscie ciezki rywal, ktory stwarza mnostwo sytuacji, opanowal drobna serie dwoch porazek wygrana ze slaba Swansea wiec moze dzis latwiej bedzie przelknac porazke?

Blackpool - Fulham 1-0
Blackpool - Coventry 0-1

Coventry - Fulham?

Wiem to tak nie dziala w linii prostej, ale skoro mogl ich pokonac Blackpool a Coventry jest druzyna dojrzalsza, cwansza to mecz z Fulham jest do wygrania, o ile dobrze dobiora strategie i formacje plus wylacza Mitrovica

Coventry - Fulham 1-0 2-0

Wychodze dzis (do Coventry nomen omen wiec obym im przyniosl szczescie) tak ze moze cos podam przed wyjsciem, ale to beda mecze na dlugo przed izawsze moze byc jakies zajscie od tylu w miedzyczasie, jak lemingi sie rzuca

Tak wiec dzis sie nie napalam na ligi angielskie, ale znajdziemy fajne 2-3 mecze
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 0

elstefano

Użytkownik
No i wykrakalem porazke WBA. Za to ze nie podalm nie weszlo to co podalem, ech ta karma natychmiastowa. Ale miejmy nadzieje ze wystarczy tych karm i dzisiejszy typ dnia bedzie trafiony

1.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 13:30
Spotkanie: Coventry - Fulham
Typ: Coventry
Kurs: 3.9
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Jak zobaczylem prognozy przedsezonowe Championship gdzie 'eksperci' klasyfikowali Coventry na 19 miejscu to pusty smiech mnie ogarnal. Obolnie oni co sezon robia postep odkad przyszedl Mark Robins a powrot na wlasny stadion plus powrt publicznosci to beda kolejne dwa impulsy. I widac to po wynikach, bilans u siebie to 5-0-0 i oby po dzisiejszym meczu bylo 6-0-0

Oczywiscie przegrali 0-5 ostatni mecz, ale to do zapomnienia, olac, liczy ie to co bedzie, ewentualna wygrana dzis ma dwa razy wieksze znaczenie bo pobiliby rywala w walce o awans. Powiedzmy sobie szczerze nikt nie bedzie dramatyzowal, kazda druzyna powinna od czasu do czasu odpuscic sobie mecz i tak bedzie, dla mnie to swiadczy o madrym prowadzeniu druzyny i priorytetach. Nie da sie wygrac wszystkiego w Championship, jak widac nie da sie przejsc bez porazki przez caly sezon.

Jak mowilem Coventry bedzie sie liczylo w walce o awans, podejrzewam gdzies skoncza kolo 5-6 miejsca i beda play offy, dzis idealna okazja do wypromowania sie na tle kraju panow Gyokeres i spolka, przegrac kazdy moze, przegrac i wyciagnac wnioski potrafia tylko nieliczni.

Jesli paradoksalnie i zapomna o poprzedniej wpadce, a do tego wyciagna wnioski (to sie troche kloci, ale mozna), no chyba ze mecz z gory byl przeznaczony do odpuszczenia i odpoczywali w srodku tygodnia, moim zdaniem tak bylo)

To oczywiscie ciezki rywal, ktory stwarza mnostwo sytuacji, opanowal drobna serie dwoch porazek wygrana ze slaba Swansea wiec moze dzis latwiej bedzie przelknac porazke?

Blackpool - Fulham 1-0
Blackpool - Coventry 0-1

Coventry - Fulham?

Wiem to tak nie dziala w linii prostej, ale skoro mogl ich pokonac Blackpool a Coventry jest druzyna dojrzalsza, cwansza to mecz z Fulham jest do wygrania, o ile dobrze dobiora strategie i formacje plus wylacza Mitrovica

Coventry - Fulham 1-0 2-0

Wychodze dzis (do Coventry nomen omen wiec obym im przyniosl szczescie) tak ze moze cos podam przed wyjsciem, ale to beda mecze na dlugo przed izawsze moze byc jakies zajscie od tylu w miedzyczasie, jak lemingi sie rzuca

Tak wiec dzis sie nie napalam na ligi angielskie, ale znajdziemy fajne 2-3 mecze
Łamak jak w masło!
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Coventry

Te gole w stylu ligi polskiej ale kto by sie skarzyl

Coventry stage stunning fightback! | Coventry 4-1 Fulham | Champisonship Highlights - YouTube

1633236985360.png

Fajnie sie to ogladalo w pubie, a jeszcze lepiej pewnie na stadionie. Przyszlo malo ludzi bo mecz byl ew TV

Rosnie nam zawodnik do sprzedania za kilkadziesiat milionow conajmniej, zaczna sie teraz przyjazdy skautow i ogladanie

Karny prawidlowy? Mozna miec watpliwosci czy byl faul, ale skoro ktos tak glupio wystawia noge to sie prosi na zlapanie przez cwaniaka
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna-Polska-Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raków v Warta Poznań
Typ: REMIS - ZWROT Warta Poznań
Kurs: 4
bukmacher: Betclic

Analiza:
Oczywiscie polska liga gdzie sensacja jestregula, czego mamy ostatnio rozliczne przyklady. Jagiellonia zbierajaca w dziob od beniaminkow pokonuje Lecha kroczacego od zwyciestwa do zwyciestwa, Zaglebie Lubin po wygraniu trzech meczow wylozylo by sie z rzedem krzesel, nie ma co sie zastanawiac tylko grac kursy 5

Wiara w dlugoterminowy projekt odnosnie polskich klubow nie ma sensu, liga jest wyrownana, kazdy moze przegrac z kazdym i wszyscy to wiedza.

Warta oszczedzala sklad w pucharze, gdzie zebrala baty od Olimpii Grudziadz, oczywiscie zagralo 11 rezerwistow, teraz przerwa wiec dzis pokaza co najlepsze.

Sandecja wczoraj pokazala ze wymiana zawodnikow i polozenie meczu pucharowego ma sens, niestety jak sie zorientowalem po powrocie do domu juz strzelili na 1-0 i chyba wygrali

Oby dzis Warta to samo bylo. Zreszta czy sa jakies argumenty zeby byli tak nisko w tabeli, skoro w klubie jest ten sam trener i zawodnicy w porownaniu z zeszlym sezonem, gdy zajeli chyba 5 miejsce? Warta umie grac na wyjazdach, bo nie maja 'swojego' stadionu, w zeszlym roku bilans 7-2-6 naprawde respekt. W tym sezonie juz remis ze slaskiem, wygrana z Leczna, tteraz dwe porazki z rzeu, pora dzis zapunktowac

No i powoli wszyscy beda musieli zaczekac na Legie, ktora ma juz 4 porazki a maksymalnie w 34 kolejkach widzialem zespol, ktory zdobyl mistrza mial ich 9. A dzis kroi sie piata

Na koniec sezonu wszyscy i tak beda musieli zrobic Legii miejsce 'dla dobra polskiego futbolu' wiec czy teraz czy powneij Rakowy, Piasty itp beda seryjnie rozdawac punkty
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Paryz - Roubaix

2. Van Aert 5 betway 10j
3. Mads Pedersen 17 betrfred 10j
4. Mohoric 51 b365 10j



Przed sprawdzeniem kursow, oczywiscie to moj glowny faworyt byl, tak wiec nie jest zaskoczeniem. Ale wszyscy moga jechac przeciwko nimu i niekoniecznie wygra. Jesli bedzie padalo rosna szanse Pedersena. A Mohoric, Slowency rzadza w peletonie, nie mozna przejsc kolo takiego kursu szalonego obojetnie
Post automatycznie złączony:

Dlatego jesli ktos ma opcje Van Aert nei ukonczy, albo np przegra pojedynek z Van Der Poelem to tez warto zagrac bo moze odpuscic widzac ze nie ma szans na wygrana.

Ale jest glownym faworytem

Moim cichym, takim niesmialym jest Mohoric, choc on wydaje mi sie troche za slaby na takie hardkory z taka obsada, ale zobaczymy.

Slowenia rzadzi w kolarstwie, wiec warto stawiac na byle jakiego Slowenca
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Wczoraj nie nasz dzien, zatem nadchodzi kolejny

Wygral Torquator Tasso, kurs byl 81, trzeci najslabszy teoretycznie kon

Co do Premeirship.

1. Jakkolwiek ze bylem dosc pewien ze Legia wczoraj zaplaci za Leicester i przegra, to jednak gdybym mial grac cos z Premeirship to ze Leicester sie oszczedzal na lige i pogoni tych cieniasow. Wyraznie jednak widac ze graja przeciwko trenerowi, ktory juz moze sie pakowac. To sie inaczej nie skonczy. Dobrze ze odpuscilismy Premiership

2. W normalnych okolicznosciach Aston Villa all the way, ale jakos dwa razy z rzedu na wyjezdzie po takich kursach? Z Tottenhamem na ktorym wszyscy wieszali psy i tak zawiodl w ostatnia niedziele zeby nowu o tej samj mniej wiecej porze przegral po takim fajnym kursie? Nie ma takiej opcji. I nie bylo

3. Brentford - niby mozna bylo, mogli wygrac, mogli nie wygrac, gol chyba w 95 minucie

4. No i gral bym City raczej. I bysmy przegrali

Wiec w sumie dobrze ze odpust

Mam fajny program do symulacji i wyciagania wnioskow i prognoz z pozornie nie liczacych sie liczb. Wrzucilem poprzednei wyniki Euromillions, uwzglednilem czy byla kumulacja i patrzcie:

Wymaga dopracowania i doprecyzowania, ale WOW
Post automatycznie złączony:

1633320179789.png

Ta ostatnia linijka tylko jest wypluta przez program. Reszta to typy kolezanek, ktore obiecalem ze zabiore tu i tam jak wygram jak podadza mi liczby, taka bajera wiecie. Sam nie typuje bo lepiej nie i po co

EuroMillions Results
1, 15, 19, 26 and 48. The lucky stars are 6 and 12.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina:
18:30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Kunlun Red Star
Typ: powyzej 7,5
Kurs: 4.5
Bukmacher:
Betclic
Analiza:

Z CSKA mamy na pienku od piatku, kiedysmy to grali over i CSKA, i wojskowi przegrali po kolejnym juz underze. Ich ostatnie wyniki to 1-0 1-2 itp, same bardzo niskie wyniki, w koncu zbier sie na gruby over.

W naszym wypadku czesto jest tak ze jak sromotnie prxzegrywamy to potem ta druzyna co wygrala a nie powinna zaczyna pasmo klesk, ewentualnie ta co powinna wygrac, nie wygrala, nastepne mecze juz miazdzy. Wystarczy sprawdzic co Vasco wyrabia po wjechaniu walizek pieniedzy do klubu i ich rozjezdzanu sie do kolejnych rywali

Z kim ten over i przelamanie jak nie z Kunlunem? Jedna z najslabszych druzyn, chlopcami - overowcami, lepszej okazji na przelamanie nie bedzie, tym bardziej ze ustepuja mociejszym druzynom. Mskwa ma niezgrana obrone i nieogranego nowego bramkarza, zdarza im sie tracic glupie gole, mozna powiedziec ze maja Szczesnego na bramce - zawsze cos wpusci :)

Ale to tylko sprzja naszemu overowi? Jesli cos jest nie tak w CSKA to to przegraja, ale mysle ze w koncu sie obudza i nastrzelaja rywalowi, pora na zlapanie rytmu i gonienie czolowki. To nie jest zespol, ktory ma drzec o play offy, ale zdaje sie aspiracje siegaja finalu ligi jak nie zwyciestwa.

Powinno byc lanie Kunluna

CSKA - Kunlun 7-4
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Bylismy bardzo blisko z tym Minskiem. Po raz drugi Kazan zawodzi gdy wszyscy graja na niego i jest faworytem, ale tylko remis.

Nawiasem mowiac to jest bardzo ciekawe, w przekroju sezonu czy imprezy np Mistrzostwa Europy zawsze musi bcy niespodzianka, lamak, wygrana zdecydwana faworyta wszystko. Nawet statystycznie powinno to byc niemozliwe,ale zawsze kazda opcja wystapi

Dzis duzo bardziej wolny dzien, widze Puchar Slowacji gra.

Ciekawe czy Zilina w koncu wywalila tego Pavola Stano, no ludzie kto tam mu dal posade trenera, moze ma duzego, kondycje i dobrze pcha ale powinny byc jakies granice. Az poczytam bo spusci druga najwieksza sile z ligi
Post automatycznie złączony:

Hehe no mozna sie bylo domyslic

1633495276244.png

Niech sobie wibrator kupi jakas pani z zarzadu lub pan, mniejsze szkody dla klubu beda z zatrudniania takich dyletantow
 
Do góry Bottom