>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Korat tigers - t Rex tajski kosz, powyzej 177,5 1,83 b365 50j -50
Post automatycznie złączony:

Juz 1,7 the Czechy, grajcie 2
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Niestety byl Telefon w przerwie w Tajlandii ze Maja pudlowac, co tam sie stalk z liniami lol
Kawasaki juz w plecy, gigatyp o kursie ponad 4 pozniej dzis, za 100 j!
 
E 308

edziub

Użytkownik
no ale dajesz taka lipe troche bo ktore z nich przegra, to ja tez ci dam 3-4 mecze i powiem uwazaj bo ktorys moze przegrać, dawaj konkrety a nie....
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Grajac walki I lamaki z tych meczow jak Leci jestes mnostwo do przodu, wczoraj no vendsyssel lamak 22 kurs, Kilmarnock 12 a wiec 34 wraca za max 12 zagranych I tak jest oraktycznie codziennie, polmetek ulotek
 
E 308

edziub

Użytkownik
ale ty tego nie pisałeś!! Podałeś kilka meczy zeby na nie uwazać, wiec co miałem uwazać na vendsyssel, czyli jak mam uwazać to mam na nich nie grać albo x2 a oni wygrali,to mogłeś napisac tutaj 2/1 ht/ft a nie takie pisanie, tez ci napisze na co dziś uwazaj ze moze być łamak itd , a z tego wejdzie albo nie wejdzie , albo tylko część meczy
Post automatycznie złączony:

Podaj typ np jak dziś City ma nie wygrać albo Standard to napisz to , np Arsenal wygra 4.00 kurs i tyle a nie ... Takie typy to są z dupy trochę.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ogolnie to SA luzne mecze w ktorych ostrzegam nie frac na faworytow. Mozna grac niespodzianki, lamaki itp na wlasna reke bedzie sie grubo do przodu.
Niesamowity przebieg meczy Kawasaki z 1-3 na 3-3 hejterzy juz w boksach a Tu zonk 3-4 w 95 chyba, zobacz Jakie byly wtedy kursy na dwojke.
Ogolnie dzieje sie w tych meczach co zwracalem uwage
Standard dzis nie gra nie wiem co Im sie pokickalo.
Tym typem jest Arsenal
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Mosonmagyarovari - Kazincbarcikai 2 3,2 betvictor 50j + 110

arsenal 100 j-100

Az 3 mecze z podejrzanej listy ruszaja.
To chodzilo o Club Brugge
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wypada zalowac ze nie napisalem rzuccie cos na remis Arsenalu albo nie podzielilem stawki.

Znowu cuda na kiju sie dzieja w moim meczu.

Na szczescie ustawka z Wegier wchodzi bezdyskusyjnie
Post automatycznie złączony:

Viking - Bodo Glint 2 2,36 Betfair 60 j.
Mozliwy lamak
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Jutro znowu ciezie ulotki dzien 3/3, ale jest ich weicej, w dodatku wizyta w cyganskiej dzielnicy

Agrocuperario - Temperley 1,91 uwazac
Bayern - Monaco 1,36
CSKA Sofia - Hebar 1,25

Deportes Copiapo - Curico Unido 1,91


te mecze smierdza

Dzis tylko jeden wtopil, ale np Arsenal wyrownal po kursie 50 na zywo wiec bylo ciekawie. All Nassr z tego co pisali wygralo, a Club Brugge 1-0
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik

Gol na 1-1 w 95 minucie, po raz trzeci wczoraj 'moi' zdobywaja gola po 95 minucie. Czasem warto sie zaczaic albo nastawic betfair po golu na 1-0, kurs 9.8 na remis i lulu

CSKA Sofia podejrzany o lamak, Bayern nie bedzie remisu kompromisu, wygraja zdecydowanie albo wtopa, Agrocuperario oby wtopa
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ile tam bylo na remis CSKA live ktos sledzil? Policzmy 1,36 kurs gdy strzeli Gola spada do 1,12
Czerwona kartka DLA gosci wiec jeszcze na pol 1,06 na jedynke, awiec Jakies 16 musialo byc na zywo na x2.
Mam nadzieje ze nie graliscie walkarzy z CSKA
Post automatycznie złączony:

Ja dzis Pas ciezki dzien z ulotkami a zeszly tydzien o tej porze 11 trafionyxh meczow z rzedu I dwa niezagranevtez by weszly 13*10*2,3*2 ako 500 de facto

Oby kolejny taki dzien jak najpredzej
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Terenganu 1,29
Fortaleza 1,8
Bolton 1,62
Defensa y Justicia 1,57

Wczoraj az 3 na 4 mecze byly wały


Bolton chyba mysli o awansie, odpuszcza puchar ligi
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Bolton moim zdaniem odpusci, narobili dlugow i ze nei podzielili losu Bury to wplywyz zakulosowe, malo tego, smialo sobie poczynaja w L1.

teraz mysla o awansie i moim zdaniem sie wyloza, dodatkowo dorobia na dwojce, lamaku, nawet przy 1-0 mozna dokladac na dwojke
 
Do góry Bottom