>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Najlepszy typ z Anglii na dzis Sheffield United

Jak pamietacie dostali ostro w dziob w sobote i mowilem zze dostana juz rano, tak dzis wezma rewanz


Dzis zobaczycie inne Sheffield United, zwycieskie, napewno wyciagneli wnioski, i niewazne ze Blackpool sie rozkreca, dzis dostana po nosie

Sheffield!
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
2. Hiszpania REEF Grupa 2 Linares - Andora, Andora 2,7 Unibet 10j


Mozna dac kontre na jedynke, albo tu bedzie 5, 4-1 dla gospodarzy albo jest ustawka na dwojke
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
a jednak toppierwsze, łamak i wałek wałka
Post automatycznie złączony:

Ciekawe co Coventry zrobi bo znajac zycie beda walczyc do konca. 3-2?
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Dzis tylko jeden, ale jakze smierdzacy mecz glowny

Plymouth

Tam sie powinno dziac.

Bo wychodze a jestem po kawie wiec krotko:

Rugby Szkocja + 8,5
Anglia wygra
Stoke
Aston Villa BTS nie
Morecambe +1
MK Dons X2
Wigan X2
Salford X2


Wystarcy:)

Ale typ dnia przegrana Plymouth :)
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Powoli bedziemy ogarniac rzeczy, w tym tygodniu ogarne sie ze zleceniami i przestane miec zaleglosci

Gra i buiznes byly nie do pogodzenia, a do tego wczoraj jak i w zeszla sobote minus, Tylko dwa trafione w zeszla sobot.

Jako ze wczoraj grajac moim sposobem bylby minus, dzis powinien byc plus wiec podaje typy, na ktore trzeba uwazac, wieczorem pouzupelniam kursy

1. Rohiznik pilka Slowacja 2 liga
2. Straubing hokej, Niemcy
3. Topolcany hokej
4. Michalovce hokej
5. Putincewa

Typ specjalny:

6. Malaga - Huesca 2 40j

Wieczorm wracamy na US Sports

ahoj

Post automatycznie złączony:

Aha i wykluczona jest jedna z opcji na mecz Polski ze Szwecja. Napisze ktora.

Szwedzi tego nie wygraja.

Niestety.

Dziadostwo dalej pojedzie i trzeba sie bedzie wstydzic, no chyba ze po dogrywce przegraja

Dziwne ze jakis trener sie bierze za ten sklad wegla i papy, gdzie 2/3 zawodnikow jest wpychanych przez agentow i sponsorow
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Aha i jakbyscie nie wiedzieli

Pierwszym hitem UB40 bylo to


Ludzie znaja ten zespol odkad zaczeli czyjes spiewac, a oni tak naprawde najlepszy okres mieli zanim poszli w mainstream

Astro i ten saksofonista Brian Travers rules

naprawde dobrze sie tego slucha
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Na noc wszystko po10 j

NHL

1. NY -Rangers - Buffalo, Buffalo (60) 4,75 b365
2. Pittsburgh - Detroit, Detroit 5,5 BetVictor
3. Nashville - Philadelphia, dwojka 4,55 Betsson

NBA:

4. Dallas - Utah, Dallas 2 Betsson

NBA + NCAA

5. North Carolina + GSW AKO 1,24* 1,36 bwin

Tenis

6. Cerundolo 5,98 pin

I przypominam, nie wyrzucajcie kasy na Szwecje, maja zakaz wygrania tego meczu, tu cos innego zadecyduje niz argumenty sportowe.


Nie pytajcie skad wiem i jestem taki bezczelny ze zdecydowalem sie kilka dni wczesniej napisac ze gruby przewal sie szykuje

Nie sluchajcie naganiaczy na Szwecje!

Nie ma to jak siedziec cicho przez jakis czas, mozna ujawniac najwieksze sekrety wychwycone, nkt nie spanikuje, zrobia wynik na zamowienie na oczach milionow kamer, pewnie za pomoc ukrom podaruja im ten awans centrala futbolowa, ale to tak sobie spekuluje

W kazdym razie Szwecja tego meczu wygrac NIE MOZE. Mimo ze sa o 5 klas lepsi od polskich podworkowiczow.

I nic tu sie nie zmieni
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Apropo tego meczu North Carolina, ci goscie t ojakies kuriozu, korzystaja na tym ze gowniarzom eka sie trzesie, przeszli juz trzech mocnych rywali i to by bylo na tyle

St Peters wygrywaja obrona, wiec zeby ich ograc trzeba trzasnac overa i po nich


A na over 136,5 kurs duzo lepszy niz na ich wygrana

Mowimy o pojedynku Real Madryt kontra Sherif tiraspol, wiem przegrali chyba w grupie ale tu co innego, nie ma szans na wałek
Post automatycznie złączony:

Aha i jak checie jeden mecz glowny

Flyers
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Wspolczuje tym dzieciakom, ktore rzucily sie na Szwecje troche

Nire wiem co one robia w obstawianiu, bo napwno choc moze celem jest zarobek, sa straceni juz na wejsciu.

wiosna idzie, lepiej kupic jakis 'Poradnik ogrodnika', jeszcze nie jest za pozno cos zasiac, wiekszy pozytek dla srodowiska i szansa na satysfakcje, bo z bukmacherki jej niewatpliwie nie bedzie

To jak, zarobieni na meczu?


Mam nadzieje ze nie straceni, choc jak widzialem ilu sie na Szwedow rzuca....

PS nie jest mi ich zal, ich kasa, niech plyna leszcze
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Nie mogą być 3 drużyny z Europy :)
To sie napalilem na Belgie i to jest zasadniczo druzyna z pierwszego koszyka na jaka trafimy

To maja farta jak nie moga wpasc na Niemcow, zaraz cos dolosujemy

A nie mam pojecia

BELGIA czeka jesli chodzi o pierwsyz koszyk :)

No chyba ze wprowadza ze nie moga grac tez z tymi co sie spotykaja w Lidze Narodow bo bedzie kabaret
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
To juz losowanie za niedlugo.

Znajdzcie mi jakis mecz z Anglii a ja wam powiem kto wygra

tak jak rozlozylismy tych naiwniakow co grali na Szwecje, mialem im walnac odezwe przed meczem ale dalem sobie spokoj

Jeszcze Portugalia wchodzi w gre z 1 koszyka, zapomnijcie o Brazylii i Katarze.

Moje zalozenie Belgia i Portugalia na zwrot, a z 4 koszyka Ekwador, z drugiego moga byc tylko 3 druzyny
Post automatycznie złączony:

Pytam bo jest tyle meczow, fruwa tyle infomacji w eterze, ciezko na czyms sie skupic

No slucham sugestii
Post automatycznie złączony:

Tak ma wyglądać grupa Polaków na MŚ. Wyliczył najwyższe prawdopodobieństwo Reprezentacja Polski (sport.pl)
Post automatycznie złączony:

Podobnie sytuacja wygląda z drugim koszykiem. Naszymi rywalami mogą zostać USA (20,8 proc.), Meksyk (20,7 proc.) lub Urugwaj (19,2 proc.).

Ale matoł

Tylko na te 3 deuzyny zdaje sie mozna wpasc z 2 koszyka, a suma prawdopodobienstwa tu mu wyszla 61 %

a jednak nie, zapomnialem ze sa 3 druzyny nieeuropejskie z 1go, ale i tak se ie zgadza
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Jeszcze zalezy jak beda losowac, 'Od dolu' czy 'Od gory'.

Ostatnio musza i chyba prawie caly czas losuja 'Od gory', zabija to ciekawosc juz na poczatku, ale latwiej jest zrealizowac wszystkie zalozenia losujac od koszyka A czyli od gory

Jak beda losowac od gory to rzeczywiscie jest wieksza szansa unikniecia Hiszpanii, Francji, Belgii itp
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
West Ham - Everton 2

Zaczynaja sie brudne gierki, Leeds z lalusiem wygrywa dwa mecze w koncowce, Everton tez beda chcieli uratowac.

Tym bardziej ze Lampard zaczynal w West Ham i wie z kim tam gadac. Pewnie beda chieli zostawic utytulowane kluby, za tydzien mecze Watford - Leeds i Burnley - Everton, a wiec kluby uczciwie desperacko walczace probujace sie wydostac kontra brudne zle zarzadzane ktore uwazaja ze miejsce w Premeirship 'im sie po prostu nalezy'

I uczciwie wiadomo kto powinien wygrac, ale West Ham od poczatku nie ma szans na top 4, a nie wiem czy nie puchar im wyskakuje we czwartek jeszcze

West Ham - Everton 0-2 1-3
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Everton widac oligarchowie zalatwiaja z bogatymi, biedni sie nie daja

Tu moze byc łamak

Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie a
Godzina: 00:00
Spotkanie: Atletico Goianense - Flamengo
Typ: Handikap -1,5 Flamengo
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Powoli sie bedziemy wstrzeliwywac, Everton widac dzis kupil z updalym i tak gigantem, ale i w Brazylii mamy glosny mecz. Takze dla polskich kibicow. Iplez to utyskiwan jest na, a raczej przeciwko 'siwemu bajerantowi', wszyscy mu zycza jak najgorzej i z nieukrywana satysfakcja przyjma wyrzucenie Sousy.

Z trzech powodow, a nawet czterech, powinni sobie dzis, a raczej jutro zdecysowanie poradzic.

Raz ze wlasnie jestst nagonka u Krzysia z grubym karkiem, milosnika Mercedesow i Fuksiarza, dpalcie sobie jego strone jak jakis gimbus sie postaral, rzucil prawie ze epopeje narodowa jak to 'Paulo Sousa jest na wylocie' i podal dziesiatki argumentow przeciwko czerwono - czarnym.

I to juz powoduje, ze mozna smialo postawic na wygrana Flamengo, ale dodam ze trzy.

Po pierwsze sklad jest bez porownania lepszy, tak samo gra, gospodarze to klub jojo, ktory calkiem udany poprzedni sezon, a konkretnei koncowke i gre w pucharach okupia prawdopodobnie spadkiem, wyliczac skladu Flamengo nie ma sensu, na rzeczonej stronie macie

No i Sousa jak przegrywa to z potentatami pokroju Mineiro i rywalem Fluminense, tak to na ogol klepia leszczy, nawet z Polska nie bylo z tym problemu, bilans mimo wszystko 11-3-3, prawie jak za Gaucho.

Sousa nie jest idiota, uczuula graczy na niuanse taktyczne, cos tam sie na trenerce zna

A, wystarczy, byle nie padlo 1-2 po łamaki

Goinanense - Flamengo 0-2 1-3
 
Do góry Bottom