>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Northampton - Charlton, Charlto2 2,36 pin

Podobno ustawka, ale moze byc mocniejszy typ zaraz
 
Ostatnia edycja:
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Oj przejda sie smutni panowie i skonczy sie jak Corunthians

Corinthians - Ponte Preta, 26.02.2024 - H2H stats, results, odds (betexplorer.com)

Albo bedzie lamanie gnatow metalowymi pretami ja sie nie chce wałow robic

Rochdale wybory uzupelniajace

Labour 1,91 WillHill 100j

Taki dom wariatow jaki startuje wtych wyborach to tylko na czacie szukac i to lacznie ze mna, ale nawet nam duzo brakuje

Zaraz skrobne


A wiec tak startuje dyzurny klaun George Galloway, ktory ma juz rozpuisany start w wyborach gdzie sie da, a wiec juz w maju startuje na burmistrza Londynu, koles szuka duzej populacji muzulmankiej jedzie i startuje. Koles ewidentnie na dragach, uznany za nieszkodliwego bo wszystkie pejsbuki instagramy pozwalaja mu szczekac na Izrael, a wiec nieszkodliwy albo ich czlowiek

Labour to z kolei koles....wyrzucony z labour za to ze nawolywal do zawieszenia broni. Aj waj to niedobre, Zydzi gor a w gazie, finish them

No i pan Simon danczuk, wyrzucoony z labour w 2016, ten z kolei sekstuje nastolatki, bzyka kogo popadnie, teraz jest kandydatem partii, ktora nie jest partia ale spolka ZOO ale to przerasta percejpcje jej przecietnego wyborcy, on wie ze tylko Reform UK zbawi Wlk brytanie

Czym sobie wyborcy Rochdale zasluzyli na taki cyrk, a njest jeszcze aru pomniejszych, partia latajacego potwora itp

To nie majaczenie, naprawde to sie dzieje, nikt wam nie opisze po polsku co tam sie dzieje, poszukam cos o Gallowayu moze bbedzie bardziej zrozumiale niz ja napisalem

Post automatycznie złączony:

George Galloway – islamski „kret” w brytyjskiej polityce - Euroislam

I tak nie przebije Taylor Swift, ta ma juz piatego oficjalnego chlopaka,
Post automatycznie złączony:

Nie wiem czy siedzisz ten kanał ale mają bardzo dobre analizy polityczne.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Lokomotiv Plovdiv - Etar, Etar 8,6 Betvictor 85j

Remis 4,6 Betvictor 15j

Ostatnio Etar zmiana trenera, lud rzucil sie na nich i przegrali.


Czyzby dzis mieli cos obiecane od facetow w czerni?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wracamy do dobrych typow

Birmingham - Middlesbrough 2 2,38 WillHill 100j +138


Tu bedzie dwojka

Birmingham po odejsciu Mowbraya skazane na spadek, oczywiscie mozliwe ze wejdzie jakas kasa i kupia kilka meczow na koniec sezonu jak to sie juz zdarzalo za Redknappa ale watpie ze amerykanscy jelenie sami ogarna sytuacje.

Birmingham - Middlesbro 1-3


Tam jest ostre ciecie, pilkarze Middlesbrough maja nakazane isc na maxa, nie przypadkiem wygrali 4 na 5 ostatbnie meczow w Birmingham, chodzi o odejscie Karanki ale kiedy indziej bedzie wiecej czasu napisac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +922
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Fa Cup: Wolves - Coventry



1. Obie strzela 1,94 100j Pewniak +90
2. Powyzej 4,5 gola 6.8 100j +551

3. Powyzej 2,5 gola 1,91 100j +87
4. Łamak 2/1 30 100j
5. Łamak 1/2 55 100j

Wszystko betfair

Bedzie sie dzialo.

Jade ustawiac i telefonowac.


Na ulotki pora
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
UWAGA TEN POST, BEDZIE O TYM, CO ZROBIŁ MÓJ EX RUDY, że tak go ścigam ze znajomymi i jestem taka "niedobra" dla "niewinnego" chłopaczka, który przecież miał prawo mnie zostawić bez powodu czy raczej z blahego powodu, bo to jego sprawa i jego wybór. No w uproszczonym rozumowaniu ludzi ograniczonych umysłowo owszem, zaś zdaniem ludzi, którzy myślą głębiej i znają moją sytuację życiową, zachował się jak najgorszy wycierus, już piszę dlaczego. Rudego znałam jakieś prawie 13 lat. "Przyjaźniliśmy się", dlaczego w cudzysłowie? Ponieważ już wiem, że to nie była przyjaźń, a iluzja przyjaźni, Michałek kreował się sprytnie na kogoś, kim nie był, miał aktorska maske na buźce, a ja łykałam to, co mi nawijał na uszy, ponieważ na etapie tej pseudo przyjaźni nie byłam w żaden sposób zaangażowana uczuciowo, więc nie pokwapiłam się, żeby wtedy napisać do jego byłej kobiety, dlaczego właściwie się rozstali. Mnie klepał jęzorem, że go zdradzała, co jak się okazało nie było wcale prawdą, ponieważ, gdy spotykała się z kimś innym, oni wcale już nie byli razem, gdyż on z nią zerwał. Kłamał, ale nie będę się o niej rozpisywać, bo post nie jest o niej. Rudy od jakiś 5 lat systematycznie do mnie wypisywał i wydzwaniał, nie zawsze odpisywałam i odbierałam telefon, ponieważ nie zawsze miałam czas, ponadto zaczęłam zauważać, że robi się coraz bardziej nachalny, nie wiedziałam, czy to zmierza w dobrą stronę i czy przypadkiem nie oczekuje ode mnie czegoś więcej niż przyjaźni, stawał się coraz bardziej męczący, mimo całej mojej koleżeńskiej sympatii na tamten czas po prostu nie byłam nim zainteresowana . Któregoś dnia jednak będąc w Częstochowie po prostu uległam, bo czułam się dość samotna, był to trudny okres w moim życiu, zakończyłam poprzedni związek i najzwyczajniej w świecie chciałam po ludzku z kimś pogadać. Dziś już wiem, że to spotkanie to był najgorszy mój błąd, poniewaz od tego się zaczęło. Zaczęłam się z nim spotykać coraz częsciej, jeździć po znajomych, klientach , podróżować hobbystycznie i zawodowo, w końcu samo z siebie jakoś wyszło, że zaczęliśmy być razem. Michaś wiedział o mojej sytuacji, ponieważ bez kręcenia jasno mu ją przedstawiłam. Wiedział o nietrafionych poprzednich relacjach. Wiedział też, że jestem po raku, że mam podejrzenie stardnienia rozsianego (byłam nawet w trakcie skomplikowanej diagnostyki będąc z nim), Michaś wiedział też o mojej stale cieżko nawracającej depresji. Powiedziałam Michasiowi: "Jeśli jesteś osobą niepoważną i nie dorosłeś do związku nie zawracaj mi gitary, ponieważ po pierwsze mam duże obciążenia na studiach, ale co gorsza wiesz, jaka jest moja sytuacja zdrowotna, więc nie chce by ktoś mi dokładał niepotrzebnego stresu, jeśli nie dorósł do związku", w odpowiedzi otrzymałam: "wszystko bedzie ok, miłość jest dla mnie ważna, wsparcie, rodzina". Zatem Michaś wiedział o mojej sytuacji nota bene trudnej i zgodził się ze mną być. Po drodze nagle okazało się, że Michaś ma długi, brakuje mu wieczmie kasy i jestem zmuszona stawiać mu kolację i co gorsza kupować kondomy, bo nawet na to nie miał ten zaradny przedsiębiorca. No cóż, nie można ludzi skreślać, uznałam, że to chwilowe zawirowania finansowe i postanowiłam to przeczekać, każdemu mogą się zdarzyć przecież problemy finansowe, trzeba dać ludziom szansę. Robiłam wszystko, jeździłam z nim w kółko po klientach pociągami, mimo że mogłam lepiej spędzic przecież czas niż wstając w moje wolne soboty o 5 rano. Poświęcałam jemu i jego podróżom zawodowym więcej czasu niż samej sobie. Czasem się sprzeczaliśmy jednak nie były to istotne sprawy, raczej pierdoły. W międzyczasie okazało się, że Michaś ma kompletnie niską samoocenę, co było dla mnie sygnałem alarmowym, że mogę mieć do czynienia z osobą potwornie toksyczną. Spytał mnie, co sądzę o jego mercedesie i zażyczył sobie szczerej opinii, tak wiec powiedziałam, że moim zdaniem dziadkowóz, ale nie moja sprawa, jego kasa przeciez i najważniejsze, żeby jemu się podobało. W odpowiedzi usłyszałam, że za dużo sobie pozwalam, wtf?Po co żadasz szczerego zdania, skoro boisz się usłyszeć odpowiedzi? Innym razem powiedziałam żartobliwie, by mnie rozbawił, na co on odparł, że robie z niego klauna. Ale teraz wisienka na torcie. Raz zobaczył fragment mojej rozmowy z koleżanką, w której na pytanie, co u mnie słychać odpisałam jej, że lipa i kapuśniak (dotyczyło to sytuacji), rudy jednak nie wiedzieć na jakiej postawie wmówił mi, że to jego nazwałam kapuśniakiem. Tego typu sytuacji było dość dużo, pomyslałam, że albo toksyk z niską samooceną, albo miesza mu się w głowie z przepracowania i chwilowo postanowiłam przeczekać. W międzyczasie już pokazał mi dom, który buduje, pokój, w którym będzie mieszkać nasze dziecko, jeśli się pojawi i kazał wybierać narożniki do salonu, naciskał bym szybko dokończyła studia, bo marzy o wspólnej przyszłości i bym jak najszybciej się do niego już przeprowadziła do Częstochowy. Niestety chwilowo wyjechałam do Łodzi załatwić sprawy z uczelnią, ponieważ z racji choroby byłam na urlopie na studiach. W międzyczasie, gdy mnie nie było, okazało się, że znajomi Michasia wyciągają go gdzieś tam na miasto. Powiedziałam mu, dobrze ok, ale ja też chciałabym wyjść w Łodzi , ponieważ tak kiepsko, że Ty chodzisz, a ja mam w tym czasie siedzieć w Łodzi sama w domu. I teraz puenta: Po tych słowach Michaś ze mną zerwał, myślałam, że śnie, że można zerwać o coś takiego. Tak jakby śmieszny do bólu pretekst. Pierwszy raz postawiłam się w tej nierównej relacji , gdzie zwykle dla świętego spokoju troche mu przytakiwałam. Żeby było ciekawiej nigdzie tamtego wieczoru nie wyszłam i dzwoniłam, jakieś 80 razy chcąc pogadać z nim jak dorosła osoba, pisałam , żebyśmy się nie wygłupiali i nie droczyli jak dzieci, bo jesteśmy dorosli. On nie odebrał juz ani jednego telefonu . Oczywiście były w jego gronie dwie osoby, które jawnie okazywały mi dezaproatę i buntowaly go na mnie, których słuchał jak pies z kulawą nogą, co też jest dziwne, że facet 34 lata słucha jakiś dzieciaków lat 21-23 zamiast bronić swojej kobiety. Oczywiście Michaś klepie własną wersję , bo wstydzi się przyznać, że zerwał z tak trywialnego i żałosnego powodu. Opowiada, że dużo mówiłam o jego byłych i uczynił z tego rzekomy powód rozstania. Po pierwsze nie dużo , po drugie czy to też jest powód warty zerwania? Aż wreszcie po trzecie, zaskakuje mnie, że mozna być zdziwionym, że mówiłam czasem o jego byłych, skoro przez 2 miesiace klepał mi wszystkie swoje podboje miłosne, łącznie z seksem w mercedesie z byłą oraz przygodą z jakąś dziewczyną na cmentarzu komunalnym. Można być zdziwonym w ogóle, że ktoś wspomina o byłych po tak pikantnych opowieściach? Nie mam pretensji, że zerwał, ale zrywać trzeba umieć. Czy faceta 34 lata, który zrywa przez messengera to w ogóle można nazwać mężczyzną czy raczej chłopcem?Dorośli ludzie spotykają się i rozmawiają na żywo, poza tym doskonale wiem, że powód, który podaje nie jest prawdziwy. Powodem jest jego toksyczna osoba, kompleksy, niska samoocena, to, że odważylam się wychylić i po prostu wyrazic swoje zdanie w kwestii równouprawnienia dotyczącego samotnych wyjść do barów i na imprezy. Michas kocha bowiem dominować i nie znosi sprzeciwu. Zalecza tym swoją niską samoocenę. Prawdopodobnie liczył też na przygodę po prostu. Okazuje się nagle, że Michaś to zabawowy chłopak, znajomi , piwko, puby, wypady na rowery ze znajomymi, którzy są dla niego ważniejsi niż rodzice, których jak to powiedział, nie lubi . Tylko pytanie, czemu nie znajdzie sobie osoby o tych samych oczekiwaniach. On od początku wiedział, jakie są moje oczekiwania i jakie mam problemy, a mimo to ŚWIADOMIE wciągnął mnie w swoją grę. Oczywiście głosi popularne slogany pt. " To powinno być tylko między nami, nie powinnaś wywalać tego publicznie." Michaś już reklamuje się na grupach randkowych szukając kolejnej "miłości". Otóż Michasiu będę to wywalać publicznie, choć wiem , że bardzo się tego boisz, bo prawda wywalona publicznie spowoduje, że Twoje pole manewru złowienia kolejnej naiwniary, którą oskubiesz z kasy, nakitujesz na zabawę i seks bez zobowiązań znacznie się zawęży. Wisisz mi jeszcze kasę, ale weź ją sobie. Znajomi mówią mi "Olu odpuść, trujesz się jego energią". Poniekąd racja, ale odpuszczanie takim ludziom powoduje, że czują się bezkarni i niszczą życie kolejnym osobom, dlatego też każdą kobietę z forów, grup randkowych będę przestrzegać przez Twoją psychopatyczną osobą. Przymykanie oczu na zło, przechodzenie obok zła obojętnie jest godzeniem się na to zło. Przelałeś moją szalę goryczy a Twoje wypisywanie"Nie wyszło nam, trudno, nic się nie stało" jest szczytem bezczelności i braku empatii. Dlatego ja będę pierwszą , którą zapamiętasz do końca życia i tym razem pierwszy raz nie ujdzie Ci to plazem. I nie myśl sobie i nie pochlebiaj sobie, że ( jak to napisałes) czuje żal, że mnie odrzuciłeś, bo nie kocham Cie już i wyświadczyłeś mi tym w dłuższej perspektywie przysługe, znikając z mojego życia to tak trochę jakby "śmieci same się wyniosły", ale nie pozwolę, byś łaził bezkarny i oszukał kolejną kobietę. Na wiele z tych rzeczy, które tu zostały mam dowody w postaci screenow z messengera, smsow i uwaga nie zemdlej Michasiu - ROZMOW Glosowych. W pewnym momencie dla wlasnego bezpieczeństwa np.na potrzeby sądu zaczelam Cię nagrywać i jeśli nie skończysz gadać kłamstw na mój temat za moimi plecami wywale wszystko, co mam publicznie. Salute PSYCHOPATO !

To lektura na dzisiejsza podroz na ulotki, nie pytajcie co to a historia, sam to bede czytal w autobusie

A zagrajmy sobie

West Ham - Aston Villa powyzej 2,5 1,57 Unibet

To nie jest ustawka, ale powinno wejsc
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +387
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Amazonense Brazylia

Parintins - Rio Negro powyzej 4,5 1,72 BetVictor 100j


Jest zamowienie na gole
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Siema

Dzis jest ustawka wlidze argentnskiej, ale podam przed mecze, jade na ulotki po poludniu i moge nie wrocic odpowiednio wczesniej

Wiec moze nie podam

Ale bede musial to jakos zdeponowac tak zebyscie uwierzyli ze wiedzialem

Albo zakodowac

Podpowiedz: cos z piwem przegra

I to nie bede ja
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Siema

Dzis jest ustawka wlidze argentnskiej, ale podam przed mecze, jade na ulotki po poludniu i moge nie wrocic odpowiednio wczesniej

Wiec moze nie podam

Ale bede musial to jakos zdeponowac tak zebyscie uwierzyli ze wiedzialem

Albo zakodowac

Podpowiedz: cos z piwem przegra

I to nie bede ja
Leki przestały działać.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
USTAWKA

Juventud Unigua San Miguel - Defencores De Cambaceres dwojak 2,5 William Hill 100j

Jesli przestaly to czemu ja taki spiacy jestem dzis caly dzien?
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ammanford - Llanelli dwojka ale mecz juz sie zaczal, kurs ok 2

bedze łamak chyba ze szybciej odwroca bo to ze goscie strzela pewne na 100005
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
DZIS TEZ JEST USTAWKA, A NAWET TRZY.
USTAWKI SA FAJNE BO WCHODZA I JEST SZYBKA KASA

MECZ MORCAMBE - GILLINGHAM JEST USTAWIONY, SAMI SPRAWDZCIE KTO BIEDNY I O NIC NIE WALCZY A KTO POTRZEBUJE BARDZIEJ
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Oczywiscie na Gillingham byla ustawka

Bylem w polu musialem zejsc bo nie chcieli poddac i wisialem na telefonie 20 minut

Mercedes - Justo Jose de Urquiza

Dwojka 2,54 pin 100j

Argentyna Primera C


Z tego co mi wiadomo ustawka
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Independente - Francana

4 liga stanu Sao Paulo

Powyzej 2,5 1,77 pin 100j


Jest zamowienie na gole tutaj, 3 wpadna latwo, jak gdzies znajdziecie mozecie sprobowac lamaka, ale to juz panstwa prywatna sprawa, nawet 2/1
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Fuerta San Fransisco - Aguila, Aguila 2,436 pin 100j niestrzelony karny

Salwador

Zeby nie bylo ze nikt nie mial zasu zagrac

Post automatycznie złączony:

International Visitor Leadership Program - Wikipedia

Ale widze pachołkow amerykanskich, gdzie szkolenia Szymka Holowni, kolejny tajny program?

Uczciwi ludzie sie brzydza tymi osobnikami i roznosza ulotki, plus oczywiscie ustawki

Niektorzy jak pan Fillon czy Kwasniewski graja na dwa baty, jezdzili na szkolenia do USA a i w firmach putinowskich na etacie, choc Kwasniewski nie bezposrednio ale przez posrednika zatrudniony
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +389
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Hiszpania teracera

Reus Reddis - Hospitalet, Hospitalet 2,54 pin 100j

Dla ostroznych cos tam na remis mozna rzucic, ale moim zdaniem jest ustawka na gosci
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom